Piłka nożna

Arka Gdynia frajerami roku ?
Zazdrościsz. Nikt inny nie uczestniczył w trzech meczach w jednym sezonie, w których świętowano awanse. Jakby na to nie patrzeć, Arka świętowała trzy razy awans do Ekstraklasy w sezonie 23/24. Świętowała z Lechią, GKSem i Motorem. Wspomniana trójka świętowała tylko raz, więc Arka górą! Potrójna korona. Guardiola się chowa.
 
Btw.
Od długiego czasu ludzie się śmieją z Robercika że mu się Anka puszcza, memy tworzą, nie dają chłopów żyć, niszczą mu mental, akurat przed reprezentacyjną wielką imprezą, logiczne.

Ci sami ludzie będą płakać jak Lewandowski nic nie strzeli na euro.

Dla mnie to są kurwy zwykłe bez wyobraźni :fjedzia:
 

Polski miliarder odniósł sukces w kolejnej branży. Dotychczas dokładał z własnej kieszeni​


Ciekawe, czy teraz też dołożył z własnej kieszeni :beczka:

Swoją drogą, nawet jeśli to i tak fajnie widzieć Motor w Ekstraklasie.
 
Btw.
Od długiego czasu ludzie się śmieją z Robercika że mu się Anka puszcza, memy tworzą, nie dają chłopów żyć, niszczą mu mental, akurat przed reprezentacyjną wielką imprezą, logiczne.

Ci sami ludzie będą płakać jak Lewandowski nic nie strzeli na euro.

Dla mnie to są kurwy zwykłe bez wyobraźni :fjedzia:
Naprawdę myślisz, że chłop na takim poziomie się tym przejmuje? On już osiągnął ogromny sukces, nikomu nic nie musi udowadniać. Gość z taką karierą i pieniędzmi ma wyjebane na opinię innych, bardziej się skupia na tym, jak te pieniądze pomnożyć i stworzyć coś fajnego.
 
Naprawdę myślisz, że chłop na takim poziomie się tym przejmuje? On już osiągnął ogromny sukces, nikomu nic nie musi udowadniać. Gość z taką karierą i pieniędzmi ma wyjebane na opinię innych, bardziej się skupia na tym, jak te pieniądze pomnożyć i stworzyć coś fajnego.
Myślę że nie ale jestem pewien że to widzi nawet jak odpali sobie z nudów ten głupi telefon, myślę że po nim to spływa, nie wpycha go w depresję, ale napewno nie pomaga a na 1000% irytuje.
To nie jest poziom sławy nie ważne jak, ważne by mówili, tu mają mówić dobrze, a znajdź mi jakiś inny kraj w którym tak jadą z najlepszym piłkarzem w swoim kraju, ogólnie mam to w chuju ale rozpierdala mnie absurd i hipokryzja jaka wyniknie z tego happeningu.
 
Poprawiłem :beer:
Dla mnie też, wszystko co ma zawdzięcza Robercikowi i odpierdala mu takie psikusy na koniec kariery?
To z nią powinno być jechane, ciekawe który Hiszpan by na nią spojrzał gdyby ją Robercik w dupę kopnął.

Spojrzałby jakiś homeless podrabiany Hiszpan z brazylijskiej Faveli
 
Dla mnie też, wszystko co ma zawdzięcza Robercikowi i odpierdala mu takie psikusy na koniec kariery?
To z nią powinno być jechane, ciekawe który Hiszpan by na nią spojrzał gdyby ją Robercik w dupę kopnął.

Spojrzałby jakiś homeless podrabiany Hiszpan z brazylijskiej Faveli
Zawsze się zastanawiałem jak można być odklejonym, żeby nie zauważać związku przyczynowo skutkowego pomiędzy tym gdzie była, a tym gdzie teraz jest i komu to zawdzięcza.
Nawet jeśli nie popuszcza szpary Alvaro , to mogłaby sobie darować eksponowanie pląsów z przystojnym Hiszpanem dla samego Roberta.
Bo nawet jak mówi, że ma w to wyjebongo, to i tak musi go to wkurwiać w jakimś stopniu. Chyba że jest
z6PKpC.gif
 
Back
Top