Piłka nożna

polski moze byc? Firma Tomadex która należy do kibica ŁKS wspomogła klub w trudnej sytuacji gdy ten startował od 4 ligi
Nie może, ma być zagraniczny inwestor który z polskiego klubu robi sobie klub satelitarny do którego może wypożyczyć piłkarzy, a w drugą stronę może wyszkolić juniorów do "konkretnego" klubu. Profit dla jednej jak i drugiej strony, a co mi polski inwestor? Zniżkę na opony mi da?
 


Bayern wydaje 12 mln na kota w worku. Dopiero co jego drużyna zajęła przedostatnie miejsce w PL.

Jaki to jest fraud zjebany to aż rzygać się chcę i nie mam tu na myśli Kompany'go tylko tego ćwoka Romoano. Insider i Tier1, zrobił zasięgi, a jedyne co potrafi to przepisywać newsy bez podania źródła, jebać fejki, doliczać opiekę dentystyczną i hajs na dziwki do transferów Realu. A tfu !!!:windu:

 


Przecież to kurwa wygląda jak paraolimpiada albo liga oldboyów i to takich 50+ a nie takich z Geriatora. Messi tam powinien hattricka co mecz mieć
 
Co grają :antonio:
prawie "moyesball"
:lol:
to działa i będzie działać dopóki city się nie przełamie.

dla dobra wyspiarskiego ogółu lepiej, jak wygra united.

e:
prawie "moyesball", ponieważ oddali już 4 celne strzały i 2 gole.
"moyesball" w ataku, to 1,5 strzału na 2 gole.
:lol:
 
Last edited:
prawie "moyesball"
:lol:
to działa i będzie działać dopóki city się nie przełamie.

dla dobra wyspiarskiego ogółu lepiej, jak wygra united.
Tam spokojnie mogło być 3 0, City zneutralizowane. 5,75 kurs delikatnie przesadzony przed meczem :roberteyeblinking:
 
JOGA BONITO

1716654727067.png
 
Białystok. Przynajmniej przez najbliższy rok miasto mistrza Polski w piłce nożnej. To są jakieś jaja
Ale to będą przejebane puchary w następnym sezonie :DC:

Jedyna nadzieja w Legii - jak to brzmi :beczka:
A i tak Legia ma na ten moment skład pełen kupy a nie zawodników. Szykują się piękne eurowpierdole. A na razie niech Zenek i ekipa świętują. Oj zarobią podlascy bimbrownicy. Mają teraz żniwa
 
Piothek z Gargamelem i Rząsa to recepta na porażkę. Klub z jednym z największych potencjałów w kraju, jednym z najwyższych budżetów, a oni zatrudniają Rumaka :childcry: Ten jebany wroniecki minimalizm zawsze wychodzi bokiem.
Dramat, ratowanie sezonu skompromitowanym Rumakiem musiało się tak skończyć :siara:
Piękny to był sezon, wyścig żółwi po mistrzostwo i zaraz znów eurowpierdol w lipcu gdzieś na kazachskich stepach.

@JosueEstebanez myślisz, że Graf ogarnie? Dobrze, że ta kurwa 8/10 spierdala
 
Dramat, ratowanie sezonu skompromitowanym Rumakiem musiało się tak skończyć :siara:
Piękny to był sezon, wyścig żółwi po mistrzostwo i zaraz znów eurowpierdol w lipcu gdzieś na kazachskich stepach.

@JosueEstebanez myślisz, że Graf ogarnie? Dobrze, że ta kurwa 8/10 spierdala
Kiedyś przez kilka lat byłem na każdym, meczu domowym, czasami na wyjazdach. Wronieccy systematycznie obrzydzali mi to co kiedyś kochałem robić. Niemal co roku marnują wszystkie szanse jakie dostają od losu. Przez te prawie 20 lat, odkąd są w klubie, Lech zdobył 3 razy mistrzostwo i raz wygrał puchar Polski. To jest kurwa tragedia w tak przeciętnej lidze. Później przychodzi weryfikacja w europejskich pucharach z Islandczykami, Łotyszami, czy innymi stepowymi pastuchami. Jedyne co w miarę dobrze funkcjonuje w tym klubie to szkolenie młodzieży. Ciągłe zmiany trenerów, baletnice w trykotach, które nie ponoszą żadnych konsekwencji za swoją marną grę. Marzył mi się kiedyś taki trener jak Orest, który miałby swobodę w kierowaniu pierwszą drużyną i chwyciłby te pizdeczki krótko za ryj. Teraz wiem, że nic takiego nie będzie miało miejsca za tego zarządu. Znajomy opowiadał mi, że jeden z naszych kopaczy miał problemy z wyciskaniem na siłowni samego gryfu :facepalm:
 
Dramat, ratowanie sezonu skompromitowanym Rumakiem musiało się tak skończyć :siara:
Piękny to był sezon, wyścig żółwi po mistrzostwo i zaraz znów eurowpierdol w lipcu gdzieś na kazachskich stepach.

@JosueEstebanez myślisz, że Graf ogarnie? Dobrze, że ta kurwa 8/10 spierdala
Zapowiada się dobrze, w Rakowie coś pokazał i zmiana na plus na pewno. Teraz Graf musi trenera znaleźć, na kogo stawiasz? Szkoda, że Matysiak odchodzi bo dobrą robote robił
 
Back
Top