Piłka nożna

Julen Lopetegui appointed West Ham United Head Coach | West Ham United F.C.


Przede wszystkim jestem bardzo szczęśliwy, że mogę stać się częścią przyszłości tego wielkiego klubu. Będziemy się starali odcisnąć na nim nasze piętno. Uważam, że mamy fantastyczną bazę. Myślę, że ostatnie kilka lat było oczywiście bardzo dobre, ale moją ambicją jako trenera jest zawsze bycie coraz lepszym, osiąganie coraz większych celów oraz zachęcanie i doskonalenie zawodników, zespołu, i nieustannie rywalizować, bo o to w piłce nożnej chodzi. Jesteśmy pod tym względem bardzo ambitni.
Jestem tutaj, bo chcę tu być, a dla nas był to fantastyczny dzień, kiedy sfinalizowaliśmy nasz kontrakt, ponieważ jesteśmy w stu procentach zaangażowani. Miałem inne możliwości, ale jestem bardzo szczęśliwy, że West Ham mnie wybrał, ponieważ ja też wybrałem West Ham, więc jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi.
 
Nie zdziwi mnie jak awansu nie będzie, takie rozmowy mają sens, ale nie wtedy gdy jakiś troglodyta ledwo składający zdania zaczyna machać łapami, później w szatni są tylko śmiechy z takich osobników, ten drugi mógł się wogole nie wpierdalać to wyszłoby lepiej bo ten pierwszy w miarę logicznie im tłumaczył o co chodzi, tak zagrzewać do walki to oni se mogą huliganów w lesie przed ustawką, często i gęsto największym problemem klubów da ci wielcy fanatycy którzy są poprostu idiotami i prócz postury nie mają nic, sam po części jestem z tego środowiska ale po latach patrzę na to całkowicie inaczej i nie rozumiem kolegów w zbliżonym wieku którzy do tej pory w tym siedzą i angażują się tak jak za nastoletnich lat, nie przeżyjesz nie zrozumiesz mawiają, przeżyłem i tym bardziej nie rozumiem.

 


Xavi trafi do United i wygra z Guardiolą.

:corn:




Jeszcze przyjdzie Muller, Neuer i reszta Bayneru która rozjebała Barceloną kilka razy z rzędu.
 
Last edited:
Idealny piłkarz dla City ;)

czysto piłkarsko bez dwóch zdań.

a że kilka razy podrapał się po nosie z prawej strony lewą dłonią i to pewnie w kilku meczach....
i być może kilku jego kolegów w dalekim kraju kawy odczytali ten sygnał i postawili dom, że kartka będzie w tej akurat połowie...
tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi.
któż to wie?

bywa taki klimat panuje.
inny kolega wespół z niezbyt mądrym bratem pomylili piłkę z kotem.
jeszcze inny z balu przebierańców wracając zapomniał otworzyć sobie garażu.

wimbledon 2.0
londyn anglia 2024.
 
@Yaas ale jako kibic WHU i PL nie masz problemu z tymi zarzutami dla City i ogólnie "parasolem ochronnym" jaki mają. Wiadomo, że Pep stworzył potwora, ale złamanie 115 finansowych zarzutów to jest kosmos. Wiem, że FFP to jest mrzonka, ale to jednak wypacza mocno idę sportu.

BTW i tak to się kręci na tym portalu, na oddziale stabilnie :DC:

1000007173.jpg
 
Last edited:
@Yaas ale jako kibic WHU i PL nie masz problemu z tymi zarzutami dla City i ogólnie "parasolem ochronnym" jaki mają. Wiadomo, że Pep stworzył potwora, ale złamanie 115 finansowych zarzutów to jest kosmos. Wiem, że FFP to jest mrzonka, ale to jednak wypacza mocno idę sportu.
mam.
winnych karać.
jeżeli im udowodnią nieuczciwość- karać uczciwie.
nie jestem zwolennikiem odejmowania punktów w trakcie rozgrywek (everton x2 i nottingham).
po sezonie proszę bardzo: minus punkty albo degradacja.
mam nadzieję, że angielscy ludzie od pieniędzy, to uporządkują.
chciałbym, tylko aby nie odbywało się to kosztem tych mniejszych.
i tutaj na horyzoncie pojawia się pieniądz...
jeżeli połączymy to z prostym mechanizmem działania kultury, czyli ta większa wciąga mniejszą- ci więksi/ bogatsi zawsze będą mieli łatwiej.

nie mam natomiast problemu z tym, że ktoś ma kaprys zainwestować w klub i pompowania tam własnej kasy.
twoja kasa, rób z nią co chcesz.
klubów do kupienia starczy dla wszystkich.
z jednym warunkiem- płacisz za wszystko uczciwie, na czas, bez niczego pod stołem.
wszelakie udowodnione przekupstwa na sędziach, działaczach, agentach itd. karać niemiłosiernie.
 
Nie zdziwi mnie jak awansu nie będzie, takie rozmowy mają sens, ale nie wtedy gdy jakiś troglodyta ledwo składający zdania zaczyna machać łapami, później w szatni są tylko śmiechy z takich osobników, ten drugi mógł się wogole nie wpierdalać to wyszłoby lepiej bo ten pierwszy w miarę logicznie im tłumaczył o co chodzi, tak zagrzewać do walki to oni se mogą huliganów w lesie przed ustawką, często i gęsto największym problemem klubów da ci wielcy fanatycy którzy są poprostu idiotami i prócz postury nie mają nic, sam po części jestem z tego środowiska ale po latach patrzę na to całkowicie inaczej i nie rozumiem kolegów w zbliżonym wieku którzy do tej pory w tym siedzą i angażują się tak jak za nastoletnich lat, nie przeżyjesz nie zrozumiesz mawiają, przeżyłem i tym bardziej nie rozumiem.



Presja w czasie przygotowań jak najbardziej. Dokurwianie ciężarów. Dzień przed meczem to strzał w kolano. Bardziej mi to wygląda na pokazówkę, bo Arka została zmielona w derbach na boisku i na trybunach. Teraz Arka chce pokazać, że ma chuliganów. W każdym mieście mozna ściągnąć 20 chłopaków z dyskotek i zrobić taki film. Kiedyś to było wyśmiewane, ale czasy się zmieniają. Tik tok hooligans.
 
Back
Top