Piłka nożna

Clipboard01.jpg


Liczyli na finał, a wyruchani zostali już w półfinale :lol:
Jakoś mi ich nie żal, szczególnie tego ćwoka z prawej.
 
Fffff
Byłoby MEGA ale w cuda nie wierzę.
Cud w Paryżu, ważne że szejki odpadły.
Tu nie było żadnego cudu. Poprostu psg jest słabe (widać to było w meczu ze słabą Barcą) i nigdy nie wygraja LM.

Ze wszystkich co wyszli z grup to psg dla mnie osobiscie to jedyny klub któremy nir dawałem żadnej szansy na wygranie LM.

Ciekawe jak dziś. Faworyt Real oczywiscie. Ale historia lubi się powtarzać a w ostanim finale na Wembley grali BvB vs Bayern. Zobaczymy.
 
Fffff


Tu nie było żadnego cudu. Poprostu psg jest słabe (widać to było w meczu ze słabą Barcą) i nigdy nie wygraja LM.

Ze wszystkich co wyszli z grup to psg dla mnie osobiscie to jedyny klub któremy nir dawałem żadnej szansy na wygranie LM.

Ciekawe jak dziś. Faworyt Real oczywiscie. Ale historia lubi się powtarzać a w ostanim finale na Wembley grali BvB vs Bayern. Zobaczymy.
Screenshot_2024-05-08-11-35-35-355~2.jpg

Screenshot_2024-05-08-11-35-59-437~2.jpg

Nie takie słabe co bardzo nieskuteczne...
było wczoraj, 30 strzałów na bramkę, tylko 5 celnych, plus 2 słupki i 2 poprzeczki... a BVB 7 strzałów, 3 celne i bramka.
A piłka nożna jest takim sportem że nie zawsze najlepszy wygrywa, a szczególnie finał, jak decyduje tu tylko 1 mecz...
 
View attachment 98178
View attachment 98179
Nie takie słabe co bardzo nieskuteczne...
było wczoraj, 30 strzałów na bramkę, tylko 5 celnych, plus 2 słupki i 2 poprzeczki... a BVB 7 strzałów, 3 celne i bramka.
A piłka nożna jest takim sportem że nie zawsze najlepszy wygrywa, a szczególnie finał, jak decyduje tu tylko 1 mecz...
Grałeś kiedyś w bale?

Nie no chłopie co Ty tu próbujesz udowodnić?? Po pierwsze to był dwumecz.

Najważniejsze statystyki w tym dwumeczu:
BVB - PSG 1-0
PSG - BVB 0-1.
Obydwa wygrane przez BVB. Inne staystyki nie mają ŻADNEGO znaczenia.

A jak już chcesz to strzały na bramkę w dwumeczu:
BVB 7
PSG 8.
Czyli prawie po równo.

Niecelnych nawet nie biorę pod uwagę. Bo i po co? Chodzi o to żeby strzelać na bramkę i nie obijać słupki i poprostu strzelać gdzie popadnie. Który napastnik lepszy ? Ten co strzela 50 razy obok bramki w trakcie meczu czy ten co strzeli 2 razy i zdobędzie 2 bramki?

Ten półfinał wygrała drużyna lepsza i tyle. Nie ma to jak wygrać 2 mecze i uslyszeć że Ci drudzy byli lepsi hehe.

Zdrówko byku :conorsalute:.
 
Grałeś kiedyś w bale?

Nie no chłopie co Ty tu próbujesz udowodnić?? Po pierwsze to był dwumecz.

Najważniejsze statystyki w tym dwumeczu:
BVB - PSG 1-0
PSG - BVB 0-1.
Obydwa wygrane przez BVB. Inne staystyki nie mają ŻADNEGO znaczenia.

A jak już chcesz to strzały na bramkę w dwumeczu:
BVB 7
PSG 8.
Czyli prawie po równo.

Niecelnych nawet nie biorę pod uwagę. Bo i po co? Chodzi o to żeby strzelać na bramkę i nie obijać słupki i poprostu strzelać gdzie popadnie. Który napastnik lepszy ? Ten co strzela 50 razy obok bramki w trakcie meczu czy ten co strzeli 2 razy i zdobędzie 2 bramki?

Ten półfinał wygrała drużyna lepsza i tyle. Nie ma to jak wygrać 2 mecze i uslyszeć że Ci drudzy byli lepsi hehe.

Zdrówko byku :conorsalute:.
Tak jak Polska wygrała z Niemcami 2:0 też pewnie była lepsza, a nie czasami skuteczniejsza... bo piłka nożna to jednak taki sport gdzie też trzeba mieć więcej szczęścia
Bo w siatkówce czy koszykówce o to dużo trudniej
 
Tak jak Polska wygrała z Niemcami 2:0 też pewnie była lepsza, a nie czasami skuteczniejsza... bo piłka nożna to jednak taki sport gdzie też trzeba mieć więcej szczęścia
Bo w siatkówce czy koszykówce o to dużo trudniej
Skuteczniejsza czyli lepsza. Proste.
w ogóle nie bierzesz pod uwagę że BVB wygrało obydwa mecze.

Zresztą co ja Ci tu będę tłumaczył. Uparłeś się na jakies statystyki które gówno znaczą i przez to błądzisz w rozumowaniu.

PSG to było lepsze ale na papierze, w ilości pseudo gwiazd, wartości zawodników i w pompowaniu w ten klub miliardów. W tym oni są najlepsi. Myśleli że pieniądze zrobią Lige Mistrzów. Nie zrobią.
 
Skuteczniejsza czyli lepsza. Proste.
w ogóle nie bierzesz pod uwagę że BVB wygrało obydwa mecze.

Zresztą co ja Ci tu będę tłumaczył. Uparłeś się na jakies statystyki które gówno znaczą i przez to błądzisz w rozumowaniu.

PSG to było lepsze ale na papierze, w ilości pseudo gwiazd, wartości zawodników i w pompowaniu w ten klub miliardów. W tym oni są najlepsi. Myśleli że pieniądze zrobią Lige Mistrzów. Nie zrobią.
Jebać kluby bez tradycji i historii.
Dobrze że z Chelsea nie udało im się takiego zrobić, choć era Abramowicza to sugerowała.


Bardziej szanuje markę West Ham niż Manchesteru city.
 
Skuteczniejsza czyli lepsza. Proste.
w ogóle nie bierzesz pod uwagę że BVB wygrało obydwa mecze.

Zresztą co ja Ci tu będę tłumaczył. Uparłeś się na jakies statystyki które gówno znaczą i przez to błądzisz w rozumowaniu.

PSG to było lepsze ale na papierze, w ilości pseudo gwiazd, wartości zawodników i w pompowaniu w ten klub miliardów. W tym oni są najlepsi. Myśleli że pieniądze zrobią Lige Mistrzów. Nie zrobią.
A ja tylko podałem te z 2 meczu... bo w 1 meczu były bardzo wyrównane.
PS. ja też wolę że awansowała Borussia, bo mam też do niej sentyment z powodu że grali tam Ebi, Kuba, Piszczu czy Lewy... a teraz w kadrze jest kolejny Polak, młody Lotka:hi:
Poza tym to klub z historią (2. w klasyfikacji Bundesligi) i kibicami, a PSG (zal. 1970 r, dopiero 9. w Ligue 1) a ostatnie bogate lata w lidze (od 2011 r), to dzięki kasie Katarczyków (wkurzyli mnie jak "kupili" sobie reprezentację w piłce ręcznej i nas ograli 1/2 w MŚ' 15), dla tego nigdy nie byłem ich fanem, tak jak City czy Chelsea...
 
@HubiSSJ3 jak nastrój przed meczem? Jakie przewidywania?
Pisałem do kumpla że remis i boje się minimalistycznego Realu, który będzie liczył na swój spokój i ewentualne po 89 minucie "chuj Ramos główka ręką kurwa gol". I że ten spokój ich zgubi. Jeszcze Lunin może coś zepsuć.

Ale Rodrygo dzisiaj złe decyzje i wykończenia..


EDIT: Czyli stosując zasadę przeciwstawiania graj live na Bayern XD
 
Dobry, żywy mecz. Marciniak też elegancko. Przydałaby się jakaś brameczka to zrobiłoby się jeszcze ciekawiej :)
 
Vini dzisiaj jest kapitalny, ale poza nim to średnio. Nawet jak wejdzie dryblingiem w pole karne to nie ma komu zagrać
 
Back
Top