Piłka nożna

Już są jakieś fajne rozrysowania tej ostatniej akcji Monachium? Na tej jednej powtórce co pokazali to można odnieść wrażenie, że jeden był na spalonym, ale ten do którego trafiła piłka to już tak niekoniecznie.
 
Już są jakieś fajne rozrysowania tej ostatniej akcji Monachium? Na tej jednej powtórce co pokazali to można odnieść wrażenie, że jeden był na spalonym, ale ten do którego trafiła piłka to już tak niekoniecznie.
1000006852.jpg


Nie zmienia to faktu, że liniowy dał ciała i nie mogli tego sprawdzić.
 
Wydawało mi się że pokazywał w 9 min doliczonego czasu że jeszcze dwie. A grali chyba z pięć. Zegarek mu się zjebał czy pokazywał Solidarność?
 
Już są jakieś fajne rozrysowania tej ostatniej akcji Monachium? Na tej jednej powtórce co pokazali to można odnieść wrażenie, że jeden był na spalonym, ale ten do którego trafiła piłka to już tak niekoniecznie.




O powrocie Carlo na ławkę Realu to powinien powstać film a la Rocky albo chociaż Underdog ( :boystop:), bo wielki trener z przeszłością, po nieudanej przygodzie w klubie klasy C (Everton) nagle wraca do klubu sprzed lat, gdzie wydawało się to być głupim ruchem, a co najwyżej tymczasowym w oczekiwaniu na kogoś lepszego, a chłop co miał trenować sezon, robi kosmiczne wyniki mocą przyjaźni.
 
@kofi no elo mordo XD

W sumie jak teraz czytam, to edit niepotrzebny był, bo z przebiegu mojego posta wynikało, że jednak Real tym razem tego nie odjebie, a jednak to zrobił xD
Jak zwykle niezawodny :antonio:

Ja zrozumiałem, że jednak Bayern u Ciebie i poszło oczywiście na Real. Muszę jakąś flaszkę Ci sprezentować za te wszystkie typy ::snoopd::
 
A ta zasada, że ręka nie wyznacza spalonego to obowiązuje tylko w meczach Realu? Bo mi się wydaje, że widziałem podobne spalone gwizdane w Anglii gdzie czasem reka wystawała centymetr za obrońcą i był spalony
 
A ta zasada, że ręka nie wyznacza spalonego to obowiązuje tylko w meczach Realu? Bo mi się wydaje, że widziałem podobne spalone gwizdane w Anglii gdzie czasem reka wystawała centymetr za obrońcą i był spalony

Dobrze to ująłeś, wydaje Ci się. Może zmieszały Ci się przepisy ręcznej z nożną, bo z tego co wiem, to w futbolu nie można strzelić bramki ręką(wedle przepisów) wobec czego nie jest ona brana pod uwagę przy spalonym.
 
A ta zasada, że ręka nie wyznacza spalonego to obowiązuje tylko w meczach Realu? Bo mi się wydaje, że widziałem podobne spalone gwizdane w Anglii gdzie czasem reka wystawała centymetr za obrońcą i był spalony
Były gwizdane w lidze angielskiej spalone jak np. bark wystawał centymetr (na 100% był taki gwizdnięty w meczu Liverpoolu), ale barkiem można pierdolnąć bramke.
 
A ja tylko podałem te z 2 meczu... bo w 1 meczu były bardzo wyrównane.
PS. ja też wolę że awansowała Borussia, bo mam też do niej sentyment z powodu że grali tam Ebi, Kuba, Piszczu czy Lewy... a teraz w kadrze jest kolejny Polak, młody Lotka:hi:
Poza tym to klub z historią (2. w klasyfikacji Bundesligi) i kibicami, a PSG (zal. 1970 r, dopiero 9. w Ligue 1) a ostatnie bogate lata w lidze (od 2011 r), to dzięki kasie Katarczyków (wkurzyli mnie jak "kupili" sobie reprezentację w piłce ręcznej i nas ograli 1/2 w MŚ' 15), dla tego nigdy nie byłem ich fanem, tak jak City czy Chelsea...
Luz. Zamieniliśmy parę zdań i tyle :conorsalute: .

Itak Real zgarnia wszystko. W finale Ligi Mistrzów Real jeszcze nie przegrał.
Osobiście jestem za BVB bo fajna niespodzianka by była ale Real idzie po swoje.
 
A ta zasada, że ręka nie wyznacza spalonego to obowiązuje tylko w meczach Realu? Bo mi się wydaje, że widziałem podobne spalone gwizdane w Anglii gdzie czasem reka wystawała centymetr za obrońcą i był spalony
Wypowiedz w stylu - Nie znam sie ale sie wypowiem. Przy spalonym bierze sie pod uwagę tylko części ciała którymi można zdobyć bramkę. Nic takiego też nie miało miejsca że ręce piłkarzy były brane pod uwage. Musiał ci sie coś przyśnić
 
Wypowiedz w stylu - Nie znam sie ale sie wypowiem. Przy spalonym bierze sie pod uwagę tylko części ciała którymi można zdobyć bramkę. Nic takiego też nie miało miejsca że ręce piłkarzy były brane pod uwage. Musiał ci sie coś przyśnić
Parę razy gwizdali tylko części ciała jak ręka
Chyba że też coś się przyśniło
 
Tego typa mogą bronić tylko fani Realu i Brazylijczycy i to dopóki gra dobrze, jak zacznie ssać to nikt nie stanie w jego obronie.

Broni go boisko, na ten moment to najlepszy piłkarz na świecie, co wczoraj udowadniał raz po raz, bo ciągnął Real niesamowicie.
 
Ależ skwierczy :antonio: :antonio: :antonio:
Za wiele rzeczy można go krytykować, a na tym filmiku porostu gra na czas i tak Modric leci do różnego. Ale wiadomka, trzeba sie przy pierdolić.
Dupa piecze bo obecnie jest najlepszym piłkarzem świata ;)
Psy szczekają, karawana jedzie dalej :kis:

 
Back
Top