Piłka nożna

Tym bardziej jest mi ciężko wyobrazić sobie Ankę pakującą walizki i uciekającą z mężem ze słonecznej Katalonii do Arabii na pobożne życzenie Presidente i Cules :siara:

Ucieknie do słonecznego Miami o ile Messi pozwoli i będzie twerkowała z Tyronem i innymi
 
Tymczasem United zbiera czwórkę od Crystal Pałace ...
Erik-ten-Hag-i-Xavi.jpg


Ci panowie lubią dostawać czwórkę.
 
@Gambit a nam ten Mbappe to potrzebny w ogóle w Realu? Dubluje pozycje Viniego, będzie psuł atmosferę w szatni, a dodatkowo dzisiaj wygląda słabiutko na tle młodszego Johna Andre Riisego

No i w jego cenie mamy do wykupienia całą Brazylijską fawelę i kilka slumsów w Argentynie z następnymi Alvarezami czy innymi Echeverrimi.
 
@Gambit a nam ten Mbappe to potrzebny w ogóle w Realu? Dubluje pozycje Viniego, będzie psuł atmosferę w szatni, a dodatkowo dzisiaj wygląda słabiutko na tle młodszego Johna Andre Riisego

No i w jego cenie mamy do wykupienia całą Brazylijską fawelę i kilka slumsów w Argentynie z następnymi Alvarezami czy innymi Echeverrimi.
Real zdominował ligę i zaraz sięgnie po kolejną ligę mistrzów, jak widać da się bez Mbappe.
 
@Gambit a nam ten Mbappe to potrzebny w ogóle w Realu? Dubluje pozycje Viniego, będzie psuł atmosferę w szatni, a dodatkowo dzisiaj wygląda słabiutko na tle młodszego Johna Andre Riisego
Będą piękne argumenty strony przeciwnej, ale mam na nie odpowiedź


To jest w ogóle kosmos, że Floren tego cule Messinho odpuścił i pozwolił trochę się Chelsea nacieszyć
 
Pisałem wcześniej, że niemiecki finał będzie. Leverkusen dodatkowo liga europy i w sierpniu na Narodowym mamy towarzyski mecz ligi niemieckiej a tak liczyłem, że sobie City na żywo obejrze :childcry:
 
Ten Sule to na diecie Gotzego jest czy jak?

Pińcset dośrodkowań... Enrique niby taki wizjoner a taktykę Zizou kopiuje :boystop:
 
Last edited:
Pisałem wcześniej, że niemiecki finał będzie. Leverkusen dodatkowo liga europy i w sierpniu na Narodowym mamy towarzyski mecz ligi niemieckiej a tak liczyłem, że sobie City na żywo obejrze :childcry:

Ja pierdole, umknęło mi że to na narodowym w tym roku i nawet się nie zapisałem po bilety..
 
Ja pierdole, umknęło mi że to na narodowym w tym roku i nawet się nie zapisałem po bilety..
Ja sie zapisałem z 4 kont, ale żadnego nie wylosowali. Musiałem poprosić wujka o pomoc czego nie lubie robić. Efekt taki, że nie zapłacę za bilet i obejrzę z loży, ale wolałbym ze znajomymi sobie na trybunach siedzieć.
 
Back
Top