Piłka nożna

Sędziowanie we włoskiej widzę, że nie stoi na najwyższym poziomie. Włączyłem Cagliari z Fiorentina i tam niezły cyrk, sędzia dał czerwona i karny z dupy dla Cagliari plus kilka innych niezrozumiałych decyzji :juanlaugh:
 
Sędziowanie we włoskiej widzę, że nie stoi na najwyższym poziomie. Włączyłem Cagliari z Fiorentina i tam niezły cyrk, sędzia dał czerwona i karny z dupy dla Cagliari plus kilka innych niezrozumiałych decyzji :juanlaugh:
Sedzia tu chyba rękę widział, była weryfikacja var nawet
 
20220124_134054.png
 
Puchar Narodów Afryki, to specyficzny turniej. To znaczy nie wiem jak teraz ale kilka lat temu oglądałem regularnie większość spotkań na tym turnieju. Zjeżdżali się bardzo dobrzy piłkarze z mocnych klubów europejskich (uzupełniani średniakami i anonimami), a każdy tam zapominał o taktyce. Taka fantazyjna piłka z podwórka, czasem przekładało się to na niewiarygodne akcje, czasem na kartofle i babole bez składu i ładu. To była taka zupełna odskocznia od piłki jaką znamy z mocnych lig. Wyróżniały się w tym kraje północnej Afryki - Egipt, Tunezja, Maroko - tam kultura gry była większa.
 
daj spokoj. Odpaliłem ten mecz. Pomyslalem dwie fajne druzny moze bedzie ok. Dawno takiego gowna nie widzialem

Egipt ma ten problem co my z Lewandowskim. Lepiej grali jak nie było Salaha, teraz to jest taktyka, podaj do #10 a ten wszystko zrobi sam :confused:
 
Podobno sztab Barcelony dzwonił zapytać Zbigniewa Bońka o formę Adama Traore:
-Zibi, co sądziszvo obecnej dyspozycji Adama?
.W słuchawce słychać było tylko krotkie:
- ADAM? TOP
adam-nawalka.jpg
 
JPRDL 25 minut gry Ekwador - Brazylia i trzy czerwone kartki w tym dwóch bramkarzy xD

@edyta: jedna sędzia anulował )
 
JPRDL 25 minut gry Ekwador - Brazylia i trzy czerwone kartki w tym dwóch bramkarzy xD

@edyta: jedna sędzia anulował )

A Kazek jak zwykle nie odpoczywa... Niech Real ściąga już tego Tuczamoniego z Monaco, bo nie ma fizycznie takiej możliwości żeby Casemiro to pociągnął bez poważniejszego urazu, już 4 sezon z rzędu grać od deski do deski w praktycznie każdym meczu poza tymi w których jest wykartkowany.
 
JPRDL 25 minut gry Ekwador - Brazylia i trzy czerwone kartki w tym dwóch bramkarzy xD

@edyta: jedna sędzia anulował )
Ale końcówka. Moim zdaniem Alisson oprócz tego że zajebał bo nie daje się piłce wejść w kozioł, to jednak karnego chyba nie powinno być. Trafił w głowę, ale wybijał piłkę, a Ekwadorczyk w niego wbiegł.

Swoją drogą co on? 2 asy kier anulowane dostał?
 
Egipt ma ten problem co my z Lewandowskim. Lepiej grali jak nie było Salaha, teraz to jest taktyka, podaj do #10 a ten wszystko zrobi sam :confused:
a my mamy taki problem? Bez Lewandowskiego ta kadra grała jak równy z równym z san marino
 
Goście co komentują eliminacje do MŚ z Ameryki Południowej na TVP Sport to dramat. Wczoraj od Ekwador - Brazylia i dziś Kolumbia - Peru to kompletne nieporozumienie komentatorskie. Nie dość, że pierdolą bez sensu, to jeszcze podstawowych rzeczy na boisku nie widzą. Sędzia pokazuje rzut rożny, a ten agent mówi "Spalony, tak jak myślałem."
 
comment_1631140566kUkIKBFfRbkmyoeBjd4wl2.jpg

Kulesza chyba obejrzał Stanowskiego u burmistrza Wielunia i przestraszył się jego wizyty po ewentualnym angażu Adasia :mamed:
 
Back
Top