Piłka nożna

Szczerze? Przy takiej suszy na skrzydłach i formie Grosika z końcówki rundy, to myślę, że nie będzie osłabieniem. Jasne, że grał przeciwko drwalom i klockom z polskiej ligi, ale on tam się w ostatnich meczach po prostu bawił. Choćby jako taki joker od 65-70 minuty, żeby coś rozerwać na skrzydle. Byle tylko był w formie.

Co do Jędrzejczyka, Pazdana i Wieteski to nie no wiem. Niech sobie obserwuje, ale raczej w kadrze bym ich nie widział.
Jakby na to nie patrzeć, brzmi śmiesznie, że na radarze selekcjonera jest 35-letni bazujący jedynie na szybkości skrzydłowy, który przed przyjściem do Pogoni przez ostatnie 2 lata zagrał mniej niż tysiąc minut na poważnym poziomie, a jesienią grał na takich asów jak Gruszkowski, Bartkowski czy inny Chodyna. Niemniej, tak jak zauważyłeś, rotacji na skrzydłach u nas po prostu nie ma, bo takie asy jak Płacheta czy Jóźwiak też nie gwarantują póki co jak na razie nawet solidnego europejskiego grania. Mimo to wciąż raczej rozważniejsze wydaje mi się ogrywanie Kamińskiego (póki co liczmy go wciąż jako zawodnika ekstraklasowego), mimo tej chujni z San Marino, bo na jesieni to był po prostu najlepszy Polak grający w naszej ogórkowej lidze. I nie chodzi mi tu o deprecjonowanie Grosika, bo on wiele tej kadrze dał, ale dynamika to pierwsze co zanika u wiekowych graczy i o ile może to wystarczy na ogórków w naszej lidze, o tyle mam wątpliwości czy wystarczy na granie w Europie na poziomie reprezentacyjnym.
Co do pozostałej trójki to, mam nadzieję, że była to zwykła kurtuazja dla zasług Jędzy czy Pazdana, bo jednak to są chłopy już po drugiej stronie rzeki. Kiwior zaczął grać w Serie A, Walukiewicz w końcu musi wyzdrowieć i zacząć grać, bo jest po prostu za dobry na siedzenie na ławce w przeciętnym Cagliari i oglądanie tego co odpierdalają w obronie jego koledzy, jest Piątkowski, ba, nawet jeśli chodzi o samą Ekstraklasę to mamy Niewulisa i Salamona, którzy mieli bardzo solidną rundę. Wieteska natomiast idealnie wpisuje się w polskie kanony szkolenia - 24 lata, ale wciąż jest 'młody i zdolny z potencjałem'.
 
Wg najnowszego raportu CIES efektywna gra w piłkę nożną topowych lig to 50-55 minut. To niezłe 90 minut :lol:

Jestem ciekawy jakby to wyglądało przy 20 minutowej połowie :lol:
 
Deweloperzy gry FIFA 2022 usunęli postać Masona Greenwooda.

Wszystkie gole Masona w United , raczej już nigdy więcej nie będzie.

 
Deweloperzy gry FIFA 2022 usunęli postać Masona Greenwooda.

Wszystkie gole Masona w United , raczej już nigdy więcej nie będzie.


Na ten moment nie został jeszcze skazany. Został zwolniony z aresztu za kaucja i czeka go proces. Wciąż dużo niewiadomych.
 
NMk2c8BxifoWpYge5bLK9JkY1xzw-OPpot3Yar1uYTBjIlJmL5VtnQ8kjkPBUtMldYVrfSB4Bk6VTw=s687-c-fcrop64=1,000014c3ffffeb3c-nd-v1
 
Słucham tego i pierwsza rzecz jaką Czesiu powiedział, to, że analizuje z prawnikami kogo z dziennikarzy pozwać po tej konferencji. :putinlaugh:
On juz wie. Nie zartowal.

Mnie to ni ziebi, ni grzeje. Byly inne czasy, a on byl trenerem na dorobku. Nie wiadomo z jakimi problemami musial sie wtedy mierzyc. Piszczka tez zrobili przestepca, a stawiam ze jako szczypior nie byl zadnym szefem gangu.

Koniec koncow zarzutow mu nie postawiono, a jesli ci dziennikarze maja dostep do jakichs informacji, dokumentow to niech ujawnia i bedzie po problemie.

Osobiscie wolal bym w studiu Rokiego a nie Stana. Roki bardziej ogarnia ekstraklase i moglby bardziej selekcjonera pocisnac.
 
Bruk Bet fajnie wygrał z pomocą sędziów. Czyżby spółdzielnia, żeby spuścić Legię jednak ruszyła? :lol:
 
Osobiscie wolal bym w studiu Rokiego a nie Stana. Roki bardziej ogarnia ekstraklase i moglby bardziej selekcjonera pocisnac.
Przecież tam nie chodziło o ciśnięcie Czeskowi tylko o włażenie mu w dupę i zrobienie z niego bożka. Telefonów prawie nie odbierali, Stano zrobił festiwal lizania się po chujach ze swoim funflem i nic poza tym. Całe weszło i kanał sportowy liżą dupę Czesiowi.

Cały ten program to było jedno Wielkie gówno i żart.
 
Przecież tam nie chodziło o ciśnięcie Czeskowi tylko o włażenie mu w dupę i zrobienie z niego bożka. Telefonów prawie nie odbierali, Stano zrobił festiwal lizania się po chujach ze swoim funflem i nic poza tym. Całe weszło i kanał sportowy liżą dupę Czesiowi.

Cały ten program to było jedno Wielkie gówno i żart.
Ciezko nie przyznac racji.
 
Back
Top