Piłka nożna

:fjedzia:

DeYF6CAWAAAGYmb.jpg:large
 
Odszedł będąc na szczycie, być może wie co się szykuje. Jeden z najlepszych zawodników realu w historii i teraz jeszcze trener. Brzmi jak scenariusz życia idealny
 
Gracias Zizou.

Ale też kij Ci w oko, że odchodzisz, bo dzięki Tobie ta drużyna jest tak wspaniała. Jeżeli nie Pochettino to nie wiem kto inny może próbować wejść w te same buty.. A pomyśleć, że jak Real go zatrudniał, to każdy miał wątpliwości i myślał, że to będzie tymczasowe rozwiązanie.

Jak jeszcze odejdzie Cristiano, to Real będzie miał przekichane..
Odszedł będąc na szczycie, być może wie co się szykuje. Jeden z najlepszych zawodników realu w historii i teraz jeszcze trener. Brzmi jak scenariusz życia idealny

Może czeka na wpadkę Francuzów i przejęcie stołka po Deschampsie? Póki co Zidane zapewnił, że w następnym sezonie nie będzie trenował żadnego klubu.
 
Luksemburg - Senegal 0:0.
kolumbia tez zremisowala 0;0 z egiptem bez salaha, testowanie ustawien, aklimatyzacja, nie ma w tym szoku, obydwie druzyny beda ciezkimi przeciwnikami dla nas i nie zdziwie sie, jak polska nie wyjdzie z grupy niestety.
 
kolumbia tez zremisowala 0;0 z egiptem bez salaha, testowanie ustawien, aklimatyzacja, nie ma w tym szoku, obydwie druzyny beda ciezkimi przeciwnikami dla nas i nie zdziwie sie, jak polska nie wyjdzie z grupy niestety.
Lewandowski nie będzie zadowolony z meczu z Senegalem. Oglądałem ten mecz i jak na zwykły sparing to kopali i obijali Luksemburg strasznie. Pomyślcie jak będą twardo na Lewego grali.
 
Juz mecz z Nigeria pokazal jak bardzo odstajemy fizycznie od Mudrzynow. Ja licze na szczescie ktore towarzyszy kadrze Nawalki :conorwalk:
 

Dobre są anegdoty Białkowskiego o treningach strzeleckich w Ipswich i ripoście ich kolesia od pielęgnacji trawy:crazy:
 
Panowie, sprawa prosta, więc przedstawię ją szybko. Nie mam telewizora i jestem zmuszony obejrzeć mundial na telefonie. Macie linki do jakiś dobrych streamerów itd. Oprócz męczy Polski chce obejrzeć w zasadzie wszystkie lepsze od Brazylii po Belgie.

Vipleague będzie git?
 
Panowie, sprawa prosta, więc przedstawię ją szybko. Nie mam telewizora i jestem zmuszony obejrzeć mundial na telefonie. Macie linki do jakiś dobrych streamerów itd. Oprócz męczy Polski chce obejrzeć w zasadzie wszystkie lepsze od Brazylii po Belgie.

Vipleague będzie git?
Mobilna aplikacja tvp stream powinna Ci wystarczyć. Tam powinny być wszystkie mecze.
 
Back
Top