Piłka nożna

Ronaldo: Trzeba cieszyć się tym momentem. Ale w najbliższych dniach poinformuję kibiców, którzy zawsze byli u mojego boku, co wydarzy się w mojej przyszłości. W Realu Madryt było mi cudownie.
 
Najlepszy mem
:rofl:
1527368020_gsmo5a_600.jpg
 
Czytam teraz na tt jakieś wpisy o "bandytyźmie Ramosa" :lol: Ok, to na pewno nie było zagranie fair play, ale kurwa, bez jaj. Gorsze rzeczy się odpierdalały na boisku, a tu widzę dupa pęką, bo Real wygrał...
 
Czytam teraz na tt jakieś wpisy o "bandytyźmie Ramosa" :lol: Ok, to na pewno nie było zagranie fair play, ale kurwa, bez jaj. Gorsze rzeczy się odpierdalały na boisku, a tu widzę dupa pęką, bo Real wygrał...
Ja bym do Ramosa od poczatku podstawil Mane. Jako obstawe dla Salaha.
 
Czytam teraz na tt jakieś wpisy o "bandytyźmie Ramosa" :lol: Ok, to na pewno nie było zagranie fair play, ale kurwa, bez jaj. Gorsze rzeczy się odpierdalały na boisku, a tu widzę dupa pęką, bo Real wygrał...

ja lubię dobra piłkę, nie kibicuje żadnej konketnej drużynie ale to było czystej wody skurwysynstwo. Dla mnie to dyska z 10meczy i 500tys eur grzywny
 
Czytam teraz na tt jakieś wpisy o "bandytyźmie Ramosa" :lol: Ok, to na pewno nie było zagranie fair play, ale kurwa, bez jaj. Gorsze rzeczy się odpierdalały na boisku, a tu widzę dupa pęką, bo Real wygrał...
To nie 1x gdzie był bandytyzm boiskowy w wykonaniu tego szmaciarza. A jego królowanie w rankingu La Ligi o największej ilości czerwonych kartek o czymś świadczy.
 
Przecież to jest normalna walka na boisku, a ty piszesz jakbyś pierwszy raz mecz na oczy widział.
Walczy o piłkę obaj, a ludzie stają że on mu ten bark specjalnie wyjebał

comment_WGa8GzRs9EeP23sBIY7VenRcvAl8og9U.jpg

walka bark w bark a tu masz co innego. Przecież on mu podebrał rękę i specjalnie się wyjebał ciężarem ciała wyginając mu ją.
 
Ten sam dziennikarz, który doniósł o braku Mundialu już dawno zaktualizował info. Ale jak widać polskie media jeszcze o tym nie napisały.

Polskie media piszą że Ramos strzelił z łokcia bramkarza Lpoolu i dlatego ten odwali taki spektakl.
Psy szekaja, karawana jedzie dalej.
 
Czytam teraz na tt jakieś wpisy o "bandytyźmie Ramosa" :lol: Ok, to na pewno nie było zagranie fair play, ale kurwa, bez jaj. Gorsze rzeczy się odpierdalały na boisku, a tu widzę dupa pęką, bo Real wygrał...
Tez mam z tego polewe, ale to tylko pokazuje ilu idiotów sledzi ten sport. Takie rzeczy dzieja się codzinnie w jakims mecz, walka o pilke, tam na wet faulu nie bylo :D
 
Wójcik ładnych kilka lat temu podsumował takich gości jak Karius :jarolaugh:

Wójcik tym meczem zakończył karierę niejakiego Fabiniaka haha. Co do tego niby skurwysynstwa Ramosa to dajcie sobie na wstrzymanie normalna walka przypadek i tyle.
 
pierdolony recznik, to jest dramat kurwa!
z takim bramkarzem to powodzenia w wygraniu czegokolwiek, brak mi slow co ten koles odjebal
znow 'wykrakalem' przed meczem, tak samo bylo, co do bramkarza Bayernu

a bramka Bale'a? do teraz zbieram szczeke z podlogi

Ramos? kawal skurwiela i symulanta, swietny pilkarz, ale czasem to rece opadaja na jego zachowanie

gratulacje dla Realu, ostatnie lata w LM to kosmos
 


:stevecarell:

Mohamed przebywa w szpitalu i czeka na prześwietlenie. Doznał albo kontuzji obojczyka, albo barku. Nie wygląda to dobrze – powiedział Klopp. – To poważna kontuzja, naprawdę poważna.

Wszystko wskazuje na to, że wydarzenia z meczu z Realem negatywnie odbiją się na najbliższej przyszłości Salaha. Pod dużym znakiem zapytania stoi jego występ na mundialu w Rosji.

:jon:
 
Obejrzałem skrót finału, bo nie oglądałem na żywo. Takiego ręcznika na bramce to dawno nie wiedziałem. Nawet przy tej (fenomenalnej co prawda) przewrotce Bale'a rzucał się tak jakby nie zależało mu na wyciągnięciu tej piłki. Zero jakiegoś sprężenia, wyciągnięcia na maksa rąk. No ręcznik pełną gębą.
 
Wy z tym Ramosem to serio? Przecież to była zwykła walka o piłkę. Najpierw Salah pociagnal Ramosa, a później Ramos sciagna go do parteru. A że niefortunnie upadł to już tylko pech.
Szkoda tego bramkarza. Nie chciałbym być teraz na jego miejscu.
A brama Bale'a to:antonio:
 
walka bark w bark a tu masz co innego. Przecież on mu podebrał rękę i specjalnie się wyjebał ciężarem ciała wyginając mu ją.

Przecież kontuzja została odniesiona od upadku calym ciałem na lewy bark, a Ramos ciągnie go za prawą rękę. O czym Ty piszesz w ogóle.
 
Back
Top