Piłka nożna(typy,analizy)

Witam. jak ktoś gra w fortunie. to o 17:30 jest mecz w Słowacji.
Ruzomberok - Zilina
typ: Zilina powyżej 5,5 rzutów rożnych
kurs: 3.25

możecie to zagrac za ile wlezie. podziękujecie po meczu.

1662744121445.png


No, panie SsijKutasaMego, zgodnie z przewidywaniami, zamiast flaszki z ziomeczkiem z Ruzomberoka będzie wieczorem makowiec z pracownikiem fortuny. Jaki rozmiar buta nosisz bo idę robić odlewy...

1662743773156.png
 
Trochę piłki dla koneserów. W najblizszej kolejce 3 ligii zmierzy sie hypeowana Wieczysta z liderem tj. druga drużyna Cracovi. Ogladalem ostatnie mecze wieczystej i dorobek punktowy nie oddaje ich zjazdu formy i kopania sie po czole. Licze tutaj na dobra forme Cracovi i biore X2 z kursem @2.0 do jakiegos dubla. Skusze sie pewnie rowniez na czyste 2 z kursem @4 za mniejsza stawkę. View attachment 44829
X2 siedzi elegancko. Spokojnie cracovia mogla dowiezc wygrana jednak sedzia odgwizdal karnego za zagranie głowa xD z drugiej strony wczesniej nie odgwizdal dwoch ewidentnych karnych za zagranie reka dla wieczystej wiec reasumujac kursi 2.0 w bazie
 
Barcelona po 3.80 :awesome:
Ktoś gra? Bayern chyba w takiej średniej formie patrząc po ich ligowych meczach, kusi ten kurs, a Robercik z kolegami w gazie.
:zakręcony:
 
Barcelona po 3.80 :awesome:
Ktoś gra? Bayern chyba w takiej średniej formie patrząc po ich ligowych meczach, kusi ten kurs, a Robercik z kolegami w gazie.
:zakręcony:
Właśnie sam się zastanawiam, myślałem, że będą faworytem a tu taka niespodzianka. Lewy gol @2.1, ale cholera tam wie.
 
Barcelona po 3.80 :awesome:
Ktoś gra? Bayern chyba w takiej średniej formie patrząc po ich ligowych meczach, kusi ten kurs, a Robercik z kolegami w gazie.
:zakręcony:
Ja gram coś takiego z meczu Bayern vs Barcelona
Barcelona X2 + Barcelona strzeli gola + Bayern poniżej 2,5 gola + Każda drużyna powyżej 1,5 rzutów rożnych @2.80

Barcelona meczu nie powinna przegrać patrząc na to jak ostatnio radzi sobie Bayern. Mimo, że to drużyna mocna to przeżywa lekki kryzys w lidze. Barcelona w ofensywie radzi sobie ostatnio bardzo skutecznie i powinno strzelić tu co najmniej bramkę. A co do rożnych to drużyny grające dużo skrzydłami i spodziewam się sporo rogów.
 
Co powiecie na Salzburg z podpórką @3.30? Chelsea wykolejona po Dinamie a Salzburg po ciekawym meczu z Milanem będzie chciał walczyć o awans z grupy. Sądzę, że to godny typ.
Napisz mi przynajmniej 3 argumenty dlaczego tak sądzisz...
 
Każdy może grać żużel, lotki, kosza, siatkę a ja nie mogę spróbować piłki tym bardziej, że obstawiałem już nie raz? :korwinwhat:
Bo każdy ma jakieś pojęcie o dyscyplinie która typuje?? Koleszko próbować to Ty sobie możesz kawałek tortu a nie obstawiać dyscyplinę o której nie masz zielonego pojęcia i może się uda albo nie uda. Pewnie do typu skłoniły Cie statystyki na livesports
 
Każdy może grać żużel, lotki, kosza, siatkę a ja nie mogę spróbować piłki tym bardziej, że obstawiałem już nie raz? :korwinwhat:
Oczywiście możesz.

Jak było nie muszę przypominać???


Mogę od Ciebie przyjmować zakłady - o ile jesteś wypłacalny, będziesz miał hh bez podatku i tripli. Wypłacane 5min po skończeniu zdarzenia, chyba że piątek sobota w nocy to gorzej bo wtedy nadużywam przyjemności :lol:
 
Napisz mi przynajmniej 3 argumenty dlaczego tak sądzisz...
1) Chelsea jest po zmianie trenera i wprowadzi na pewno nowe automatyzmy w grze a do tego trzeba się przyzwyczaić.
2) Oglądałem oba mecze i Chelsea z Dinamem i Salzburga z Milanem. Salzburg ma solidną defensywę, mało goli traci a Chelsea ma problem ostatnio ze stworzeniem sobie sytuacji podbramkowych
3) Salzburg mentalnie do tego meczu wychodzi z przewagą do tego stylistycznie Salzburg nie pasuje Chelsea ze względu na dobrą organizację gry w obronie i dużym pressingiem.
 
Bo każdy ma jakieś pojęcie o dyscyplinie która typuje?? Koleszko próbować to Ty sobie możesz kawałek tortu a nie obstawiać dyscyplinę o której nie masz zielonego pojęcia i może się uda albo nie uda. Pewnie do typu skłoniły Cie statystyki na livesports
Tylko nie jeden użytkownik tutaj na forum potrafi typować 3,4 dyscypliny ;) I według Ciebie zna się na każdej doskonale tak?
 
1) Chelsea jest po zmianie trenera i wprowadzi na pewno nowe automatyzmy w grze a do tego trzeba się przyzwyczaić.
2) Oglądałem oba mecze i Chelsea z Dinamem i Salzburga z Milanem. Salzburg ma solidną defensywę, mało goli traci a Chelsea ma problem ostatnio ze stworzeniem sobie sytuacji podbramkowych
3) Salzburg mentalnie do tego meczu wychodzi z przewagą do tego stylistycznie Salzburg nie pasuje Chelsea ze względu na dobrą organizację gry w obronie i dużym pressingiem.
Dobrze że chociaż to tłumaczysz, mimo iż to są brednie i kociokwiki.

Co Ty możesz o mentalu wiedzieć... :usunto:

Oczywiście może być X2, ale generalnie 8/10 meczy wygra Chelsea, może teraz będzie ten moment - nie mówię że nie.
 
Dobrze że chociaż to tłumaczysz, mimo iż to są brednie i kociokwiki.

Co Ty możesz o mentalu wiedzieć... :usunto:

Oczywiście może być X2, ale generalnie 8/10 meczy wygra Chelsea, może teraz będzie ten moment - nie mówię że nie.
Zawsze kurwa znajdziesz coś aby się ze mną nie zgodzic, zawsze. Taki masz charakter najwidoczniej, dlatego zbędna jest dalsza dyskusja, a szkoda.
 
1) Chelsea jest po zmianie trenera i wprowadzi na pewno nowe automatyzmy w grze a do tego trzeba się przyzwyczaić.
2) Oglądałem oba mecze i Chelsea z Dinamem i Salzburga z Milanem. Salzburg ma solidną defensywę, mało goli traci a Chelsea ma problem ostatnio ze stworzeniem sobie sytuacji podbramkowych
3) Salzburg mentalnie do tego meczu wychodzi z przewagą do tego stylistycznie Salzburg nie pasuje Chelsea ze względu na dobrą organizację gry w obronie i dużym pressingiem.
1. Nowe automatyzmy ? Potwierdzasz tym sformułowaniem że nie masz pojęcia
2. Potwierdze
3.
Nie twierdzę że typ nie wejdzie ale pisanie że to godny typ to jest jakiś dramat
 
1. Nowe automatyzmy ? Potwierdzasz tym sformułowaniem że nie masz pojęcia
2. Potwierdze
3.
Nie twierdzę że typ nie wejdzie ale pisanie że to godny typ to jest jakiś dramat
Jak nie wiesz co to automatyzmy w schematach gry w piłce to po co ta dyskusja.... Każdy trener zmienia taktykę, inaczej pracują na boisku wahadłowi a jeśli trener to zmienia potrzebne jest wypracowanie automatyzmów byku ;)
Po drugie patrząc na kurs na singla za drobne tak - nie za grubiej.
 
Zawsze kurwa znajdziesz coś aby się ze mną nie zgodzic, zawsze. Taki masz charakter najwidoczniej, dlatego zbędna jest dalsza dyskusja, a szkoda.
Dyskusja z Tobą jest jak kopanie się z koniem, próbowałem przemówić Ci do rozumu żebyś ochłonął, odpoczął i wrócił ze świeżym spojrzeniem.

A Ty zmieniasz dyscyplinę żeby się mścić ( Twoje zdanie - przecież znam się na piłce).


Obiektywnie, nie mam już siły tłumaczyć tego samego co połowa forum próbowała Tobie pomóc.

Nie da się niestety.

Postaw to co chcesz postawić na singla na gospodarza z Superligi Kobiet. Pod 2 kurs dochodzi, albo +24,5 bramki gospodyń, albo 1 i różnica wina.

Bardziej Ci już pomóc nie mogę..
 
Jak nie wiesz co to automatyzmy w schematach gry w piłce to po co ta dyskusja.... Każdy trener zmienia taktykę, inaczej pracują na boisku wahadłowi a jeśli trener to zmienia potrzebne jest wypracowanie automatyzmów byku ;)
Po drugie patrząc na kurs na singla za drobne tak - nie za grubiej.
Jakie automatyzmy xD to nie jest a klasa czy okregowka koleszko tylko liga mistrzów
 
Dyskusja z Tobą jest jak kopanie się z koniem, próbowałem przemówić Ci do rozumu żebyś ochłonął, odpoczął i wrócił ze świeżym spojrzeniem.

A Ty zmieniasz dyscyplinę żeby się mścić ( Twoje zdanie - przecież znam się na piłce).


Obiektywnie, nie mam już siły tłumaczyć tego samego co połowa forum próbowała Tobie pomóc.

Nie da się niestety.
Nadal nie rozumiesz. Gram sobie trzema dyscypilinami max. Na każdą mam budżet i na każdą zdarzenie z danego sportu gram tyle na ile jestem pewien. Ty grasz ręczną, żużel, MMA? Dopierdalam Ci się o to? Nie. Więc nie wiem o co do mnie robisz problem że zaproponowałem typ na luźno z piłki? Co w tym złego?
 
Nadal nie rozumiesz. Gram sobie trzema dyscypilinami max. Na każdą mam budżet i na każdą zdarzenie z danego sportu gram tyle na ile jestem pewien. Ty grasz ręczną, żużel, MMA? Dopierdalam Ci się o to? Nie. Więc nie wiem o co do mnie robisz problem że zaproponowałem typ na luźno z piłki? Co w tym złego?
Bo to jest typ oderwany od rzeczywistości. Prawda jest taka że to ChLeague, tu się gra o pieniądze, prestiż itp.

Nowy trener nie będzie kombinował, tylko wystawi sprawdzoną 11 która ma wygrać najprostszymi sposobami i zapewnić 3pkt.

Jak tego nie rozumiesz to nie mam pytań.
 
Ja pierdole ta astrida to chyba cieczki dostała, w każdym temacie burdel robi. Zabójca olał ciepłym moczem zaczepki to se teraz bartheza upatrzyła :ożeszty:
 
Back
Top