Piłka nożna(typy,analizy)

Oczywiście, stawiam na to 10.000.000 boliwarów wenezuelskich. Będę zarobiony do końca życia.
IMG_20211128_192350.jpg

Już wypłacone, teraz kupię Zakopane.
 
Finałowa kolejka Ligi Europy: Legia - Spartak
Win Spartak za @2,35
oraz Spartak over 1,5 gola @2,11

Legia zdruzgotana psychicznie. Do tej pory mocniej mobilizowali się na LE, ale gdy w lidze sytuacja jest już tragiczna chyba nie potrafią się wyizolować mentalnie i zagrać na innym poziomie w rozgrywkach europejskich. O ile zawsze biorę margines na to że jednak Legia pokaże swoja drugą europejską twarz, tak sytuacja Spartaka który musi wygrać aby liczyć na awans do drugiej rundy rywalizując z Napoli, przekonuje mnie do pogrania tego dość atrakcyjnego kursu.
 
Finałowa kolejka Ligi Europy: Legia - Spartak
Win Spartak za @2,35
oraz Spartak over 1,5 gola @2,11

Legia zdruzgotana psychicznie. Do tej pory mocniej mobilizowali się na LE, ale gdy w lidze sytuacja jest już tragiczna chyba nie potrafią się wyizolować mentalnie i zagrać na innym poziomie w rozgrywkach europejskich. O ile zawsze biorę margines na to że jednak Legia pokaże swoja drugą europejską twarz, tak sytuacja Spartaka który musi wygrać aby liczyć na awans do drugiej rundy rywalizując z Napoli, przekonuje mnie do pogrania tego dość atrakcyjnego kursu.
Teraz wszyscy na Spartak... i cyk, Legia wygra :werdum:

Swoją drogą, o co chodzi z tym kursem na Spartaka? Oni są aż tak do bani, że nawet z Legią jest na nich ponad 2? :damjan:

Myślałem, że z Legią to każda drużyna powinna być po 1.01 :jjsmile:
 
United win @1.62
Lewandowski gol @1.50
Lille win @3.30
Salzburg - Sevilla over 2.5 @2.08
Atalanta - Villareal over 2.5 @1.53 / dla odwazniejszych over 3.5 @2.38
i jeszcze Atalanta i United z handicapem -1 za drobniaki.
 
Info dla tych, co dziś coś stawiają na Legie (Spartak) za mniejsze stawki. W Ewinner za kupon z kursem min. 2.50 na puchary dziś po stawce 69 jest freebet 30 niezależnie od wyników, trzeba tym freebetem zagrać w ciągu 24 godzin. Obrót tylko raz.
 
Back
Top