Piłka nożna(typy,analizy)

Jak kiłparze dali zarobic, to jutro trzeba przedupcyc na ksw -.-
 

Attachments

  • Screenshot_20211217_221911_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20211217_221911_com.android.chrome.jpg
    166.1 KB · Views: 50
  • Screenshot_20211217_221902_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20211217_221902_com.android.chrome.jpg
    167.7 KB · Views: 50
Inter vs torino (jutro 18:30) i Vitesse vs Zwolle (dzisiaj 18:45) lubiły w przeszłości przy grudniu, choć nie tylko, zabawić się między sobą w łamaka. Obserwować i ewentualnie reagować :roberteyeblinking:
 
Pograłem gol Chelsea w pierwszej połowie 2.60

Niestety typ nietrafiony. Zupełnie bezbarwna Chelsea. 0 strzałów na bramkę City
 
Legia bez Wieteski, Jędrzejczyka i Holowni w obronie... . Powodzenia z typem (pogoń dziś była zakładem dnia)
Ja spróbuję napewno coś w stronę Juve, Barcy i Unionu który zaraz zaczyna
 
Legia bez Wieteski, Jędrzejczyka i Holowni w obronie... . Powodzenia z typem (pogoń dziś była zakładem dnia)
Ja spróbuję napewno coś w stronę Juve, Barcy i Unionu który zaraz zaczyna
Lewis też miał głowę urwać :watchingyou: Ja tam wjeżdżam w Legie, najwyżej budżet się nieco uszczupli.
 
Lewis też miał głowę urwać :watchingyou: Ja tam wjeżdżam w Legie, najwyżej budżet się nieco uszczupli.
Lewis to jeden z moich największych upsetow z gal ufc od ja wiem 5 lat...... Posypuje głowę popiołem. Mimo to Bestia miał swoje momenty ale twardziel trzeba przyznać z tego mlokosa... Liczę że Tybur go sprowadzi na ziemię w niedalekiej przyszłości
 
Lewis to jeden z moich największych upsetow z gal ufc od ja wiem 5 lat...... Posypuje głowę popiołem. Mimo to Bestia miał swoje momenty ale twardziel trzeba przyznać z tego mlokosa... Liczę że Tybur go sprowadzi na ziemię w niedalekiej przyszłości
Musisz się nauczyć przyjacielu że gdy spotykają się dwa bitniki z morderstwem w pięściach nigdy nie należy tykać takiej walki bukmachersko. Tybur za sprawą zapasó będzie miał większe szanse niż Lewis.
 
zabolał ten uwalony @1.23 czy jakoś podobnie :wall:
Dupsko cię piecze potężnie pudzianix, chyba gala ci się nie udała :putinlaugh: Jak masz jaja to umówmy się tak - za tydzień podaj tyle typów z UFC ile ja podałem wczoraj (kursy powyżej 1.15) i miej skuteczność rzędu 85%. To jak jesteś na tyle mocny czy obsrasz zbroje? :cool:
 
wystarczy dobrze obejrzeć wszystkich i z jeden na bank będzie, fakt sporo nołnejmów
w nocy sporo czasu to akurat dokładnie popatrzę sobie
Na siłę nie ma co, już odpuściłem, chyba, że coś w stylu @Karwantes znajdę typu ko/tko, rundy itd albo on coś rzuci i pomoże :lol:
 
Back
Top