Piłka nożna(typy,analizy)

Co eksperci sądzą o zakładziku na Eintracht 1x @2.16 ?
Skąd ten pomysł? Pytam z ciekawości bo ogólnie Eintracht gra takie gówno, że głowa mała. Oststnio z beniaminkiem remis i ogólnie słaba forma. Barca za to w gazie i @1.73 dla Barcy bym brał jeśli już.
 
Skąd ten pomysł? Pytam z ciekawości bo ogólnie Eintracht gra takie gówno, że głowa mała. Oststnio z beniaminkiem remis i ogólnie słaba forma. Barca za to w gazie i @1.73 dla Barcy bym brał jeśli już.
Nie mam pojęcia w jakiej obecnie formie jest Frankfurt bo z piły nożnej oglądam tylko LM ale niemiecki futbol zawsze słynął z dobrej gry obronnej więc może uda im się zabetonować bramkę i ugrać remis a barca ostatnimi czasy to nie ta barca co kiedyś.
 
Kilka typów z nożnej na dziś za drobne:

West Ham poniżej 10,5 fauli @1.80

Eintracht vs Barcelona powyżej 9,5 rzutów rożnych @1.84

Eintracht vs Barcelona poniżej 3,5 goli @1.40

AS Roma powyżej 12,5 fauli @1.90

Marsylia powyżej 5,5 celnych strzałów @1.88
 
West Ham poniżej 10,5 fauli @1.80 West Ham 11 fauli.

Eintracht vs Barcelona powyżej 9,5 rzutów rożnych @1.84

Eintracht vs Barcelona poniżej 3,5 goli @1.40


AS Roma powyżej 12,5 fauli @1.90 Roma 11 fauli.

Marsylia powyżej 5,5 celnych strzałów @1.88

3/5 Trochę pech w tych dwóch typach, ale i tak plus.
 
West Ham poniżej 10,5 fauli @1.80 West Ham 11 fauli.

Eintracht vs Barcelona powyżej 9,5 rzutów rożnych @1.84

Eintracht vs Barcelona poniżej 3,5 goli @1.40


AS Roma powyżej 12,5 fauli @1.90 Roma 11 fauli.

Marsylia powyżej 5,5 celnych strzałów @1.88

3/5 Trochę pech w tych dwóch typach, ale i tak plus.
Grałeś single?
 
Pomyliłem tematy pewnie zaraz smyk sie przylepi wiec wklejam tutaj typy na LM.


Real Madryt vs Man City under 3.5 bramki 1.50
Real wygra lub remis 2.56
 
Arminia - Hertha over 3.5 kartek @1.58 Unibet
Zostało 5 kolejek do końca, ważny mecz o utrzymanie, myślę, że tu powinno być ostro i sypnie kartkami.
 
Venezia over 2.5 kartek @1.69 Unibet
Tutaj podobnie, Venezia broni się przed spadkiem, mają dwa zaległe mecze, do tego będą jeszcze grać dwa razy bezpośrednimi rywalami o utrzymanie (Cagliari i Salernitana). Juve pewnie jak o Juve będzie się utrzymywać przy piłce przez większość czasu, a goście próbować przerywać grę, Venezia i Roma to w tym sezonie najwięksi rozbójnicy w Calcio, sporo kartek łapią, powinno być dobrze.

Mało co gram piłkę, ale pod koniec sezonu lubię sobie pograć kartki, faule w takich meczach. Zastanawiałem się jeszcze nad derbami Krakowa, Wisła będzie grała o życie, ale tam linie wysokie, od 6.5 więc chyba lepiej poczekać na live.
 
Venezia over 2.5 kartek @1.69 Unibet
Tutaj podobnie, Venezia broni się przed spadkiem, mają dwa zaległe mecze, do tego będą jeszcze grać dwa razy bezpośrednimi rywalami o utrzymanie (Cagliari i Salernitana). Juve pewnie jak o Juve będzie się utrzymywać przy piłce przez większość czasu, a goście próbować przerywać grę, Venezia i Roma to w tym sezonie najwięksi rozbójnicy w Calcio, sporo kartek łapią, powinno być dobrze.

Mało co gram piłkę, ale pod koniec sezonu lubię sobie pograć kartki, faule w takich meczach. Zastanawiałem się jeszcze nad derbami Krakowa, Wisła będzie grała o życie, ale tam linie wysokie, od 6.5 więc chyba lepiej poczekać na live.
:tiphatb:
 
Back
Top