Piłka nożna(typy,analizy)

Za tydzień można ponowić Lecha. Gra z Lechią, która wyglądała tragicznie z Cracovią. Lech jest na fali i jeśli wróci Amaral po covidzie szybko to oni nie mają prawa tego meczu przegrać chcąc walczyć o mistrza.
Lech X2 @1.28 można dorzucać do kuponów. Przekonany nie jestem, ale prawdopodobieństwo duże.
 
Over 1.5 gola Salzburga @3.2 fortuna. Typ czysto dla zabawy. Jesli Bochum wbilo 4 to przy takim kursie zaryzykujemy Salzburg :)
 
Szkoda bo było blisko :) Salzburg mial kilka okazji na druga brame, niestety duza nerwowość i nieskuteczność w ich wykorzystaniu.
Screenshot_20220216-225546.jpg
 
Grubo wjechałeś w Szwedów ?
Nie, cós mnie jednak powstrzymało, chyba sumienie mi nie pozwoliło xD Tylko 150 rzuciłem w różnych konfiguracjach. Nota bene zrobiłem też kontrę i gdyby nie Askarov którego wrzuciłem w ostatniej chwili chuj wie po co to bym na zero wyszedł przy awansie Polaków xD
chłopina teraz rozpacza, za 2 dni się pojawi na forum to odpisze ;)

Chyba Ty
 
Nie, cós mnie jednak powstrzymało, chyba sumienie mi nie pozwoliło xD Tylko 150 rzuciłem w różnych konfiguracjach. Nota bene zrobiłem też kontrę i gdyby nie Askarov którego wrzuciłem w ostatniej chwili chuj wie po co to bym na zero wyszedł przy awansie Polaków xD


Chyba Ty
Stara zasada,
granie przeciwko swoim się mści ;)
Sumienie zadziałało na plus.
 
Stara zasada,
granie przeciwko swoim się mści ;)
Sumienie zadziałało na plus.

Ja właśnie często tak gram. Wtedy magia spierdolenia kuponu działa i moi faworyci wygrywają :lol: Tutaj ani trochę mi nie szkoda straconej kasy i tego że napisałem to publicznie, dzięki temu była większa szansa że Polacy awansują :crazy:
 
Back
Top