PFL 2021 #2 / UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka- Weekend 29.04-01.05

Co sadzicie o kursie prawie 3 na to ze reyes obali chociaz raz? nie wiem jak to u niego wczesniej wygladalo ale jestem w stanie sobie wyobrazic ze tutaj bedzie szukal obalenia ale chce poznac wasze zdanie
Reyes nosi się jak stójkowicz więc cholera wie.
 
Co sadzicie o kursie prawie 3 na to ze reyes obali chociaz raz? nie wiem jak to u niego wczesniej wygladalo ale jestem w stanie sobie wyobrazic ze tutaj bedzie szukal obalenia ale chce poznac wasze zdanie
gdzie jest taki bet z ciekawosci
 
Co sadzicie o kursie prawie 3 na to ze reyes obali chociaz raz? nie wiem jak to u niego wczesniej wygladalo ale jestem w stanie sobie wyobrazic ze tutaj bedzie szukal obalenia ale chce poznac wasze zdanie
Tez nad tym myślałem. Z tego co znalazłem to w UFC obalil 1 a prób obalen mial lacznie 3
 
nie wydaje mi się żeby Reyes szukał obaleń w tej walce, styl Prochazki raczej mu leży - Czech lubi się odsłonić, Reyes jest counterpuncherem, do tego biorąc pod uwagę fakt, że walka nie powinna potrwać długo - odpuściłbym
 
Też tak uważam. Jak kogoś tutaj grać to Reyes przed czasem @2.70, nic innego nie warto ruszać na zwycięstwo. Chuj wie kto to wygra, wszystko się może zdarzyć, Czech to żaden pewniak do grubszego grania.
Mam to za 3, nie jestem co prawda jakoś mocno przekonany do tego typu, aczkolwiek nie sądzę, żeby oni byli wstanie przewalczyć pełen dystans. Oboje mają podobną taktykę, a więc wyjść i ubić, jak najszybciej to możliwe. Takie 50 na 50 trochę, może szybko sie kończyć. Nie zdziwię się, jeśli już w 1 rundzie.
9e89f52f3a69.png
 
Witam Państwa. No to czekamy na tego Chikadze. :mamed:

Będzie dobrze Giga- masz lepsze warunki fizyczne, teoretycznie lepszą mobilność (młodszy 5 lat). Wyjaśniłeś Moralesa. Dostałeś rywala który w swoich ważnych walkach dostał na łeb.:bleed:
 
btw. Widziałem wzrosty kursu na Chikadze z 1.4 na 1.6. Kurwa najebałem się chyba już.:putinlaugh:
 
Sędziowie chyba z KRS1 zapożyczeni znowu dzisiaj.
 
Witam Państwa. No to czekamy na tego Chikadze. :mamed:

Będzie dobrze Giga- masz lepsze warunki fizyczne, teoretycznie lepszą mobilność (młodszy 5 lat). Wyjaśniłeś Moralesa. Dostałeś rywala który w swoich ważnych walkach dostał na łeb.:bleed:

Powiem Wam Panowie, że ja skromnie w tę galę tym razem ładuję. 4,33 pln ale może się coś wyciągnie.:redford:



także Chikadze nie spierdol tego :mamed:

kursik 1000 za dwójeczkę zawsze spoko :lol:
:conorsalute:
 
nie wydaje mi się żeby Reyes szukał obaleń w tej walce, styl Prochazki raczej mu leży - Czech lubi się odsłonić, Reyes jest counterpuncherem, do tego biorąc pod uwagę fakt, że walka nie powinna potrwać długo - odpuściłbym

to się popisałem, wybacz @fimbus16
ogólnie weekend bardzo dobry, oby więcej takich
 
Back
Top