PFL 2021 #2 / UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka- Weekend 29.04-01.05

Mam poważne obawy przed tym Czikadze i chyba go odpuszczam, wydaje mi się, że chłop jest strasznie drewniany w parterze i może przez to ujebać dwie rundy jeśli Cubowi uda się go sprowadzić. Strikersko Gruzin powinien mieć przewagę, obejrzałem walkę vs Pineda ale tu nie ma co porównywać bo Giga będzie sporo większy, 10cm zasięgu powinno pozwolić mu kontrolować dystans i póki będzie na nogach to będzie wygrywał ale jeśli ta walka trafi do parteru to go nie widzę.
Ta walka może być strasznie bliska, nie warto go chyba wrzucać na jakiś solidniejszy kupon. Ogólnie tak przeglądam tych dzisiejszych wojowników i ciężko znaleźć coś mocnego do dubla z Tarzanem.
 
Jak patrzę z kim walczył i wygrywał Dominic i porównuje to do przeciwników Czecha, to bardzo mnie dziwi mocne faworyzowanie Prochazki. Dla mnie Reyes jest sporym faworytem.
Też tak uważam. Jak kogoś tutaj grać to Reyes przed czasem @2.70, nic innego nie warto ruszać na zwycięstwo. Chuj wie kto to wygra, wszystko się może zdarzyć, Czech to żaden pewniak do grubszego grania.

e:
No i @1.30, że walka nie skończy się na punkty chyba pewnik, poleci do dubla z Tarzanem. Myślałem, że tutaj max z 1.10 będzie i nawet nie sprawdzałem wcześniej :)
 
Ja po przemyśleniu wszystkich "za i przeciw" za dwie dyszki idę w takie kombinacje:

Screenshot_20210501-125635_Chrome.jpgScreenshot_20210501-125708_Chrome.jpg
 
Ja tam ładuje w Reyesa. Kurs z czapy, bo są obawy po łomocie od Janka. W normalnych okolicznościach nikt by tak tego nie wystawił. Czech to jeździec bez głowy. Może się dziś mocno zdziwić jak go Dominick skaleczy kontrą.
Może nie być czasu na kontrę bo Czech ma kowadło ww łapie
 
Myślę że fajne underdogi można złapać w ten weekend.

Ja wybrałem: *Leal @4.08 (Minda jest przeceniany, a Leal na tyle agresywny że może czymś trafić lub poddać. Dla totalnych ryzykantów Leal by submission @12 lub Leal by ko/tko @7.50) *Hughes @3.96 (może porobić zapaśniczo, Lookboonmee była obalana przez Hill a poza tym nie posiada mierniutkie bjj), *TJ Brown @2.28 (zapasy + nienajgorsza stójka), *Stamann @3.21 (kurs przesadzony, jeśli Dvalishvili nie da rady kontrolować go w parterze to myślę że będzie miał ciężko w stójcę z uwagi na fakt że Stamann posiada dobrą defensywę na nogach oraz uważam że technicznie jest lepszym strikerem.)

Spróbować można również: Paulus @2.00, Swanson @2.59, Brito @3.33
 
Myślę że fajne underdogi można złapać w ten weekend.

Ja wybrałem: *Leal @4.08 (Minda jest przeceniany, a Leal na tyle agresywny że może czymś trafić lub poddać. Dla totalnych ryzykantów Leal by submission @12 lub Leal by ko/tko @7.50) *Hughes @3.96 (może porobić zapaśniczo, Lookboonmee była obalana przez Hill a poza tym nie posiada mierniutkie bjj), *TJ Brown @2.28 (zapasy + nienajgorsza stójka), *Stamann @3.21 (kurs przesadzony, jeśli Dvalishvili nie da rady kontrolować go w parterze to myślę że będzie miał ciężko w stójcę z uwagi na fakt że Stamann posiada dobrą defensywę na nogach oraz uważam że technicznie jest lepszym strikerem.)

Spróbować można również: Paulus @2.00, Swanson @2.59, Brito @3.33
Grubo poleciałeś.
Z underdogów tylko bym grał TJ Browna.
Dvalishvili to bierze bo w stójce jest lepszy tak samo pod siatką i poradzi sobie również w parterze, Lookboonmee lepsza strikersko a Minde pograłem już wcześniej i myślę, że to ogarnie tym bardziej, że Leal miał samych kelnerów po drodze i niczym się nie wyróżniał
 
Grubo poleciałeś.
Z underdogów tylko bym grał TJ Browna.
Dvalishvili to bierze bo w stójce jest lepszy tak samo pod siatką i poradzi sobie również w parterze, Lookboonmee lepsza strikersko a Minde pograłem już wcześniej i myślę, że to ogarnie tym bardziej, że Leal miał samych kelnerów po drodze i niczym się nie wyróżniał

Akurat Ja tez uważam że Loma owszem strikersko na pewno jest lepsza, ale mając w pamięci jej walkę z Hill może polec parterowo. Kurs na Tajkę słaby a na Hughes 4.00 to mimo wszystko przesada.
 
Akurat Ja tez uważam że Loma owszem strikersko na pewno jest lepsza, ale mając w pamięci jej walkę z Hill może polec parterowo. Kurs na Tajkę słaby a na Hughes 4.00 to mimo wszystko przesada.
Że przesada to się zgodzę ja Lomy nie grałem ze względu na kursy, tam zagrałem w jakiś kuponie za drobne w małej taśmie która i tak już poszła się walić, więc polecać jej nie będę, ale gdyby odstawić kursy na bok to Loma bierze
 
Grubo poleciałeś.
Z underdogów tylko bym grał TJ Browna.
Dvalishvili to bierze bo w stójce jest lepszy tak samo pod siatką i poradzi sobie również w parterze, Lookboonmee lepsza strikersko a Minde pograłem już wcześniej i myślę, że to ogarnie tym bardziej, że Leal miał samych kelnerów po drodze i niczym się nie wyróżniał
Czas pokaże, underdogi zawsze gram za drobne dziengi więc traktuje to jako zabawę a nie sposób na zarobek a że dzisiaj widze ich sporo to postanowiłem podzielić się swoimi przemysleniami.

Co do Dvalishviliego to bardzo dobry zawodnik, świetne zapasy i kondycja jednak ma problem z utrzymywaniem przeciwników na ziemi a Stamann też jest bardzo dobrym zapaśnikiem z dobrym tdd co powoduje że walka może toczyć się w stójce a tu widze lekką przewagę Stamanna. Co z tego że Lookboonmee lepsza strikersko skoro to jej jedyna płaszczyzna, Hughes jest bardziej przekrojowa i przede wszystkim ma to co na tajke jest potrzebne czyli zapasy i grapling może nie na jakmś super poziomie ale jednak. Minda przehajpowany przez bukmacherów mam wrażenie a biorąc pod uwagę fakt że to dywizja cieżka i agresywność Leala myślę że jest duża szansa że czymś trafi lub podda Polaka. W tych trzech przypadkach według mnie kursy są widocznie źle oszacowane stąd moja próba.
 
Czas pokaże, underdogi zawsze gram za drobne dziengi więc traktuje to jako zabawę a nie sposób na zarobek a że dzisiaj widze ich sporo to postanowiłem podzielić się swoimi przemysleniami.

Co do Dvalishviliego to bardzo dobry zawodnik, świetne zapasy i kondycja jednak ma problem z utrzymywaniem przeciwników na ziemi a Stamann też jest bardzo dobrym zapaśnikiem z dobrym tdd co powoduje że walka może toczyć się w stójce a tu widze lekką przewagę Stamanna. Co z tego że Lookboonmee lepsza strikersko skoro to jej jedyna płaszczyzna, Hughes jest bardziej przekrojowa i przede wszystkim ma to co na tajke jest potrzebne czyli zapasy i grapling może nie na jakmś super poziomie ale jednak. Minda przehajpowany przez bukmacherów mam wrażenie a biorąc pod uwagę fakt że to dywizja cieżka i agresywność Leala myślę że jest duża szansa że czymś trafi lub podda Polaka. W tych trzech przypadkach według mnie kursy są widocznie źle oszacowane stąd moja próba.
A grasz coś grubiej tak jak zawsze grałeś po 500,1000? Czy odpuściłeś sobie juz takie granie?
 
A grasz coś grubiej tak jak zawsze grałeś po 500,1000? Czy odpuściłeś sobie juz takie granie?
Za grubsze stawki mam pograne w różnych kombinacjach:
Brichta, Knize, Kalasnik, Strickland, Michailidis i kilka innych opcji na skończenia.
 
Patrzę na faceoffs i nie mogę, uff ale Jotko będzie strzelał z ucha po walce :rofl:
Oby Tarzan dokonał szybkiej egzekucji.

Nie ma tu co kombinować, poszedł dubel Tarzan + brak decyzji u Reyesa @1.82

Jeszcze sobie zagrałem po 25 pln takie dwa single dla zabawy:
Reyes 1 runda @8, Reyes 2 runda @10, 3 się tu już nie spodziewam.
 
Last edited:
Parker (boks), Strickland, Pinheiro, Cutelaba przez KO,TKO,DQ

Sanders, Cutelaba-Jacoby na pkt. NIE, Swanson-Chikadze na pkt. NIE, Reyes przez KO,TKO,DQ
 
Co sadzicie o kursie prawie 3 na to ze reyes obali chociaz raz? nie wiem jak to u niego wczesniej wygladalo ale jestem w stanie sobie wyobrazic ze tutaj bedzie szukal obalenia ale chce poznac wasze zdanie
 
Back
Top