PFL 2021 #2 / UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka- Weekend 29.04-01.05

Ja mam z tej gali dwie walki na jedynym długofalowym kuponie który przetrwał po porażce Abdula. :beczka:

Screenshot_20210427-214201_Chrome.jpg

I w sumie nie wiem, czy warto coś jeszcze dokładać do tej gali. :zakręcony:
 
Powiem Wam Panowie, że ja skromnie w tę galę tym razem ładuję. 4,33 pln ale może się coś wyciągnie.:redford:



także Chikadze nie spierdol tego :mamed:

kursik 1000 za dwójeczkę zawsze spoko :lol:
 
Powiem Wam Panowie, że ja skromnie w tę galę tym razem ładuję. 4,33 pln ale może się coś wyciągnie.:redford:



także Chikadze nie spierdol tego :mamed:

kursik 1000 za dwójeczkę zawsze spoko :lol:
Łoooo szacun, nie ma cashouta jak jest bonus? Czy czekasz do końca i ryzykujesz?
 
Po 450 cashu na sztukę, poszła mała kontra na Swansona i poczekam. Hiszpania raczej nie powinna zrobić niespodzianki więc szkoda zabierać cash.
 
Chikadze to wygra. Gratuluję. Następnym razem się podziel :wink:
Gdybym wiedział, że tak ładnie pójdzie to bym wrzucił i zagrał za więcej. :D
Nie wiem jakim cudem ten kupon jeszcze żyje no i jak to możliwe, że ominąłem np. taką Loskę.
 
Tarzan po dwuletniej przerwie, miał dwie walki w dwa tygodnie, najpierw rozprawił się z Marshmanem, a później egzekucja na Allenie. Skoro rozpierdolił w pył młodego Allena to Jotko nie będzie stanowił żadnego problemu, Strickland nie ma prawa tego przegrać, Jotko to leszcz i jest na liścia.

Strickland @1.40
Strickland przed czasem @2.50
 
Zdążyłem zagrać

Cezar Ferreira Mutante @1.45

Walka do jednej brami. Rywal jest tragiczny konkretnie.
 
Przejrzałem ten PFL i jedynego kogo bym pograł to Emiliano Sordi
Gość już długo w PFL, nie miał kelnerów jako przeciwiników i potrafił wygrywać w całkiem dobrym stylu a Camozzi debiutant, poza tym gość w kickboxingu w którym się specjalizuje na galach Glory przegrał z Ryotem Wallerem który ma ujemny bilans . Przejście do PFL według mnie to nie ten poziom dla niego
Plusik
 
Prochazka przed czasem + Benitez + Strickland @4.41
Reyes-Prochazka skończy się przed czasem + Strickland + Chikadze + Michailidis + Parker (boks) @6.04
 
Tarzan po dwuletniej przerwie, miał dwie walki w dwa tygodnie, najpierw rozprawił się z Marshmanem, a później egzekucja na Allenie. Skoro rozpierdolił w pył młodego Allena to Jotko nie będzie stanowił żadnego problemu, Strickland nie ma prawa tego przegrać, Jotko to leszcz i jest na liścia.

Strickland @1.40
Strickland przed czasem @2.50
Żebyście nie płakali później na komendzie jak was krzysio zakapuje.
 
Strickland + Chikadze i tyle z tej gali.
AKO @2.21, poszło za 700EUR. Jak to nie pyknie, to trzeba sobie chwilową przerwę od gry zrobić ;)
 
Dwóch mocnych zapaśników, Stamann schodzi w dół ponownie do 135lbs. Spodziewam się zatem walki w stójce, sporo klinczu i przewagi Gruzina, ale nie gram tego.
A Prochazka ogarnie według Ciebie? Czuje ze mentalnie Reyes to przegra
 
Dziurawy gość jest jak ser szwajcarski, jeśli miałbym cokolwiek tu grać, to to, że skończy się to przed czasem.
Też uważam, że skończy się to przed czasem, ale uważam, że Prochazka to wygra przez KO.
Dobry kurs jest też na 1,5+ co też pograłem.
Uważam, że w pierwszej rundzie podejdą spokojnie i nie będą narzucać tempa
 
W sumie z całej karty jakby miał grać +1,5 to chyba ta walka byłaby ostatnia na mojej liście:lol:. Prochazka na 31 walk ma 26 skończonych w 1 rundzie a Reyes wraca po KO. No ale powodzenia, oby weszło.
Zbyt duża wagę ma ta walka aby ryzykowali na początku, a kurs kuszący bo @1.47
 
Zbyt duża wagę ma ta walka aby ryzykowali na początku, a kurs kuszący bo @1.47
To nie wygląda w ten sposób, wystarczy źle postawiona noga czy zbytnia nonszalancja ze strony Prochazki (zdarza mu się to często a reyes potrafi takie błędy wykorzystywać, odsyłam do walki z Cannonierem) i becik leci w kit. Mimo wszystko powodzenia.
 
Nie uważacie ze Reyes może urwać ta walkę... Prochazka mimo wszystko był 2 razy lekko podłączany przez Vokana w 1 rundzie zeszłorocznego pojedynku
moze urwac reyes potrafi skutecznie skontrowac a prochazka jest dziurawy i idzie do przodu w sumie wszystko jest mozliwe tylko decyzji tam nie widze
 
Back
Top