PFL 2021 #2 / UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka- Weekend 29.04-01.05

DavidMMA

BAMMA
Lightweight
unnamed.png




Ey0HJzSVcAUTieX.jpg



 
W innych tematach widziałem że przewijał się typ przeciwko Jotce.
Nie analizowałem tego ale na pierwszy rzut tak na Seana którego typowałem w jego dwóch ostatnich. Silny skurczybyk gdzie wszystko ma co mocnym poziomie.

Kto jest jego pewien to może krótko napisze dlaczego, co ma lepszego, i jak może potoczyć się walka.
 
Prochazka 1.65 1.82 (ko) nie widzę opcji żeby Reyes znokautował takiego dzikusa nie wyobrażam sobie żeby ta walka dotrwała do decyzji
Dvaliszwili 1.4
Strickland 1.33
 
Prochazka 1.65 1.82 (ko) nie widzę opcji żeby Reyes znokautował takiego dzikusa nie wyobrażam sobie żeby ta walka dotrwała do decyzji
Dvaliszwili 1.4
Strickland 1.33
Ja właśnie widzę duże prawdopodobieństwo ze Reyes ustrzeli Prochazke właśnie przez to pajacowanie w klatce i jego styl walki bo tego juz się nie da zmienić. Jedynie zastanawiam się jak Reyes bedzie wyglądał po walce z Jankiem i pierwszej przegranej przed czasem - to jest niewiadoma.
 
Dvaliszwili @1.40
Strickland @1.33

Według mnie nic wiecej nie ma do gry.
A z PFL jeśli już to wybiorę coś ale jak już max 1 walkę i gruntowanie przeanalizować. Teraz nie ma czasu na pomyłki już.
 
Kto jest jego pewien to może krótko napisze dlaczego, co ma lepszego, i jak może potoczyć się walka.
Ja oglądałem i pogram Stricklanda, ale jeszcze go dokładnie przeanalizuje wieczorem i spróbuję obszernie to potwierdzić
 
Kunchenko i Magomedkerimov wypadli z PFL.
Tibau vs Zeferino zestawione na nowo.
Szkoda bo to ciekawe nazwiska pod kątem oglądalności były...
 
W innych tematach widziałem że przewijał się typ przeciwko Jotce.
Nie analizowałem tego ale na pierwszy rzut tak na Seana którego typowałem w jego dwóch ostatnich. Silny skurczybyk gdzie wszystko ma co mocnym poziomie.

Kto jest jego pewien to może krótko napisze dlaczego, co ma lepszego, i jak może potoczyć się walka.
jotko jak przetrwa 1 runde to może zadzwonić na psy i zglosic Stricklanda ze go za mocno bije
 
Strickland. Nawet przed czasem. Koniec dnia dziecka dla Krzysia.

Reyes - Jiri ciężko stwierdzić. Niewielu zawodników potrafi się pozbierać po takim łomocie jaki dostał ostatnio Reyes od Janka. Z drugiej strony Jiri to zawodnik zabij lub zgiń, lubi pajacować i tak naprawdę nikogo nie pokonał poza Volkanem z którym ciosów nazbierał, musze przypomnieć sobie tę walkę. Myślę, że najbezpieczniejszy bet to, że walka skończy się przed czasem.
 
Przejrzałem ten PFL i jedynego kogo bym pograł to Emiliano Sordi
Gość już długo w PFL, nie miał kelnerów jako przeciwiników i potrafił wygrywać w całkiem dobrym stylu a Camozzi debiutant, poza tym gość w kickboxingu w którym się specjalizuje na galach Glory przegrał z Ryotem Wallerem który ma ujemny bilans . Przejście do PFL według mnie to nie ten poziom dla niego
 
Tak patrzę na walkę Dvaliszwili z Stamannem to z drugiej strony Dvaliszwili bedzie miał problem z obaleniem Stanmana, który ma tdd na poziomie 80% a czy w stójce sobie poradzi? Ciężko powiedzieć.

Ps. Ta gala będzie ciężka do grania
 
Tak patrzę na walkę Dvaliszwili z Stamannem to z drugiej strony Dvaliszwili bedzie miał problem z obaleniem Stanmana, który ma tdd na poziomie 80% a czy w stójce sobie poradzi? Ciężko powiedzieć.

Ps. Ta gala będzie ciężka do grania
Stamman nie ma ciosu, nawet jeżeli Merab go nie obali to go wypunktuje w stójce .
 
Reyes vs. Prochazka

Na koniec przed czasem jest bardzo mizerny kurs, ale już to, że walka skończy się przez KO/TKO jest ponad @ 1.30. Co można wykorzystać do kuponu.

Poddania w tej walce nie powinno być. Decyzja też mega wątpliwa, tym bardziej, że 5 rund.
 
Tak patrzę na walkę Dvaliszwili z Stamannem to z drugiej strony Dvaliszwili bedzie miał problem z obaleniem Stanmana, który ma tdd na poziomie 80% a czy w stójce sobie poradzi? Ciężko powiedzieć.

Ps. Ta gala będzie ciężka do grania
Statystyki nie walczą
 
Reyes vs Prochazka liczba rozpoczętych rund 1,5+
Fortuna @1.52

Kurs na moje zbytnio przesadzony. Nie sądzę aby w pierwszej rundzie obaj narzucili spore tempo i się mocno odkryli.
 
Ja nigdy nie dubluje typów.
Jeden zawodnik na jeden kupon ;)
Tylko na ten weekend znaleźć z karty ufc ciezko kogoś.
Pierwszy kupon chciałem zrobić Strickland, Dvaliszwilli i Szczepaniak
A drugi Bryla, Reyes vs Prochazka 1,5+ i coś dołożyć, masz pomysł?
 
Widzę, że starasz się grać długoterminowe kupony.
Zyski są?
Powiem Ci różnie, luty i marzec raczej wszystko w pizde, tyle ze inna taktyką grałem. Ten miesiac dal dobry zysk, jeszcze UFC dało zarobić na LIVE. Gdyby nie moja obecna sytuacja życiowa to pierdoliłbym granie u polskich buków i kminił przez vpn albo ziomeczka za granicą . Ale narazie mam zbyt wiele swoich grubych problemów wiec tak się tylko bawię.
 
Tylko na ten weekend znaleźć z karty ufc ciezko kogoś.
Pierwszy kupon chciałem zrobić Strickland, Dvaliszwilli i Szczepaniak
A drugi Bryla, Reyes vs Prochazka 1,5+ i coś dołożyć, masz pomysł?

Jeszcze nie zerkałem głębiej w karty walk czy w oferty ;)
Stricklanda na pewno pogram a resztę to zobaczę :D
 
Strickland - lepiej ułożony boksersko, dobra obrona przed obaleniami. Dodatkowo Jotko padał w walkach z Hallem i Tavaresem oraz został przeleżany przez Brancha. Sean przegrywał tylko z czołówką, w walce ze słabym Marshmanem (po przerwie) wyglądał świetnie, to samo z młodym prospektem Allenem.
Dvaliszwilli - świetna kondycja, presja non stop powinna zapewnić zwycięstwo. Jedyny minus to brak kontroli w parterze. Mimo wszystko większa aktywność powinna zaowocować decyzją dla Meraba. Bezpieczniejsza opcja walka zakończy się decyzją.

Dog:
TJ Brown - Brown wraca po dwóch przegranych. Mimo wszystko to porządny zapaśnik z dobrą kondycją i lepszymi warunkami fizycznymi. Powinien być w stanie utrzymać Kamake w parterze (walka podobna do Pearca) to powinien wygrać decyzją. Przegrana walkę z Chavezem, Brown wziął z krótkim wyprzedzeniem.

Live:
Swanson - uważam, że gra warta do gry na live. Cub to weteran, który już lepszy nie będzie, jednak już niejednokrotnie pokazał, że jego nieszablonowość jest niebezpieczna. Chikadze to świetny striker z dobrym tdd. Jednak styl Cub-a jest na tyle niewygodny, że może sprawić mu problemy. Swanson pewnie będzie próbować sprowadzić walkę do parteru gdzie ma szanse poddać Chikadze.
 
Back
Top