Paula Klimek startuje do Europarlamentu z listy Konfederacji

Murzyn też człowiek!!!
comment_15965526190jWnQ60vVFBt14TQYvMUzA,w400.jpg


comment_1596552636Su8L8KQMd6CzEJLUJQb7hv.jpg
 
Ona jest 30letnia dziewica. Rzekomo czeka na męża, ale każdy wie że jak na typowego fana mentzena przystało to spienięży to jakiemuś staremu grubasowi.
Ta, nie wierzę że ten jej były chłopak z intheass jej nie peklował, chujem nie dziewicą :juanlaugh:

A co do murzyna to chłopaki z zazdrości na forum takie info puścili, chcieli znaleźć się na jego miejscu jednak za wysokie progi i w formie gowniarskiej zemsty poleciała plota na forumek:kaczy:
 
Ta, nie wierzę że ten jej były chłopak z intheass jej nie peklował, chujem nie dziewicą :juanlaugh:

A co do murzyna to chłopaki z zazdrości na forum takie info puścili, chcieli znaleźć się na jego miejscu jednak za wysokie progi i w formie gowniarskiej zemsty poleciała plota na forumek:kaczy:
Oni uprawiali petting
 
Nie znam tych pojęć, na Cohones nauczyłem się dopiero kim jest Chad, czegoś jeszcze mnie młodsi koledzy nauczyli ale nie pamiętam :lesnarhappy: też jakieś młodzieżowe słowo.
 
Panowie nie wierzcie we wszystko co tu czytacie. :beer:
Swego czasu też brałem niektórych "poważnie" i z perspektywy czasu pluje sobie w brodę jak można być tak głupim/naiwnym.
Takich bajarzy jak tutaj to na instagramie pod hasztagiem #polishgirl nie znajdziecie :DC:
 
XD

Daj przykłady na to rozpierdalanie, pośmiejemy się.

A konfederatów z ich katozamordyzmem, antyunijnością, ciągotami do Putina oraz pomysłami prosto z Uniwersytetu Chłopskiego Rozumu imienia Dzikiego Trenera trzeba trzymać jak najdalej od decydowania o kimkolwiek i czymkolwiek.
Jak tam po dzisiejszym info,śmiejesz się dalej?
 
Panowie nie wierzcie we wszystko co tu czytacie. :beer:
Swego czasu też brałem niektórych "poważnie" i z perspektywy czasu pluje sobie w brodę jak można być tak głupim/naiwnym.
Takich bajarzy jak tutaj to na instagramie pod hasztagiem #polishgirl nie znajdziecie :DC:
Plotę o Paulince wypuściły fajne chłopaki identyfikujące się jako elita tego forum :roberteyeblinking:
Czy to była prawda czy nie, ruch był kurewski ze strony tej śmiesznej zjazdowej "elity"
Nie będę rzucał nickami, kmwtw.
 
Jak tam po dzisiejszym info,śmiejesz się dalej?
Mówisz o śmierci żołnierza i o tych zatrzymanych za strzały? Oczywiście, że się nie śmieję - ale to nie ma nic wspólnego z gospodarką, a teza była o rozpierdalaniu gospodarki.

E: To jest kurwa skandal, że żołnierz czy policjant musi się gęsto tłumaczyć z użycia broni w tego typu sytuacjach i to wina wszystkich rządzących, których do tej pory mieliśmy.
 
Last edited:
Mówisz o śmierci żołnierza i o tych zatrzymanych za strzały? Oczywiście, że się nie śmieję - ale to nie ma nic wspólnego z gospodarką, a teza była o rozpierdalaniu gospodarki.
Oni rozpierdolą wszystko po kolei bo są kurwa niekompetentni na co masz przykład szefa najważniejszej kurwa nie wiem jak to nazwać, izby? Ministerstwa? Nie wazne, chodzi o szefa MON który chuja się zna, i chuja się znają inni obsadzeni na stanowiskach, jak na przykład lewicową minister edukacji która będzie twoje dziecko czy młodszych z rodziny, jeśli nie posiadasz dzieci, uczyć o szanowaniu tęczowej flagi i respektowaniu 159 wyimaginowanych płci które z racji nauki która rozdziela na Mężczyznę, kobietę i istotę zwaną obojniakiem (gdzie to jest wielki dramat dla takiej osoby i rodziny) nie istnieją.
Zajmowanie się rzeczami nieistotnymi to jest główny cel rudego Jelenia i twojego rządu.
Społeczeństwo was szybko rozliczy.
Chłop w marcu miał i formacje a kurwa w czerwcu wymaga natychmiastowego działania, jebany idiota, hipokryta a jego wyborcy to lemingi bo dają się ruchać bez mydła.
Gdyby to mój brat zginął na tej granicy to bym się wybrał do Warszawy i odjebał na niego zamach, jeśli nie na niego to na ludzi pośrednio odpowiedzialnych za tą śmierć.


Były jakieś marsze milionów serc? Poczekaj chwilę, zaraz będą marsze obalające rząd, 2 lata na to daje, jeśli nie będą lecieć dymisję takich skurwysynów którzy się nie znają na tym na czym powinni się znać obejmując takie i takie stanowisko.

Szkoda tylko rodziny tego chłopaka, wyobrażam sobie co czują czytając te gówno wrzucane w internet przez żarzących, że smierc żołnierza na naszym terenie, z obcych rąk nie pójdzie na marne, kurwa jaka abstrakcja, do tej śmierci nie powinno dojść, a wiemy już dlaczego doszło, bo chłopak bał się strzelać by później nie został pociągnięty do odpowiedzialności za zabicie brudnego śmiecia i niestety przypłacił tym własnym życiem.
Tyle w temacie.
 
Mówisz o śmierci żołnierza i o tych zatrzymanych za strzały? Oczywiście, że się nie śmieję - ale to nie ma nic wspólnego z gospodarką, a teza była o rozpierdalaniu gospodarki.

E: To jest kurwa skandal, że żołnierz czy policjant musi się gęsto tłumaczyć z użycia broni w tego typu sytuacjach i to wina wszystkich rządzących, których do tej pory mieliśmy.
Odpisałem Ci bardzo dokładnie i się zesrałeś.
:putinlaugh:
 
Odpisałem Ci bardzo dokładnie i się zesrałeś.
:putinlaugh:
To poniżej nazywasz bardzo dokładną odpowiedzią?
Pytałem o dowody na ROZPIERDALANIE GOSPODARKI, a Ty wkleiłeś wyliczenie haseł dot. afer i pseudoafer pierwszych rządów PO, z których połowa nie dotyczyła gospodarki, często będąc ogólnikami typu "ograniczenie potencjału militarnego" czy wręcz absurdalnymi potworkami jak "zgoda na wprowadzenie do Polski GMO". I ty oczekiwałeś poważnej odpowiedzi na takie coś? Sorry memory, ale raz, że szkoda mojego czasu, dwa: wcale nie uważam Tuska za szczególnie dobrego premiera.

PO ma w chuj za uszami, ale wiele z ich działań, określonych AFERAMI I ZDRADĄ OJCZYZNY, albo aferami nie było (podwyższenie wieku emerytalnego - krok konieczny do uratowania systemu ubezpieczeń społecznych, spuszczony w kiblu przez populistów z PiSu), albo nie było tak zerojedynkowe, jak przedstawia je prawicowa propaganda; np. słynne "zajebanie środków z OFE" nie było żadną kradzieżą (https://www.prawo.pl/kadry/co-sie-stalo-ze-srodkami-w-ofe,516888.html); BTW, to PiS domknął klamrą temat OFE, to samo z VATem - PO wprowadziło jego podwyższenie najpierw do 2014, potem do 2016 roku, ale przez kolejne lata to PiS ochoczo podwyżki utrzymywał.

Rząd PO (ten czy poprzedni) uważam za nienajlepszy (jak mówiłem - w chuj mają za uszami, są generalnie zbyt asekuracyjni i jak wszyscy politycy dbają przede wszystkim o własną dupę), ale są za to sprawni na arenie międzynarodowej, miewają bardzo dobrze pomysły (zniesienie przymusowego poboru do wojska), potrafią też od czasu do czasu podjąć niepopularne, ale potrzebne decyzje (wiek emerytalny); ta ich "ciepła woda w kranie" i przewidywalność stwarzają też dobry klimat do inwestycji. No i na koniec: są niepomiernie mniej szkodliwi od pisowców. Konfiarzom z kolei nigdy nie zaufam - nie mogę poważnie traktować kolesi, którzy podpisują wysryw w typie Konfederacji Gietrzwałdzkiej, mają proruskie ciągotki, a ekonomii gadają chłopskorozumowe populizmy.


Oni rozpierdolą wszystko po kolei bo są kurwa niekompetentni na co masz przykład szefa najważniejszej kurwa nie wiem jak to nazwać, izby? Ministerstwa? Nie wazne, chodzi o szefa MON który chuja się zna, i chuja się znają inni obsadzeni na stanowiskach, jak na przykład lewicową minister edukacji która będzie twoje dziecko czy młodszych z rodziny, jeśli nie posiadasz dzieci, uczyć o szanowaniu tęczowej flagi i respektowaniu 159 wyimaginowanych płci które z racji nauki która rozdziela na Mężczyznę, kobietę i istotę zwaną obojniakiem (gdzie to jest wielki dramat dla takiej osoby i rodziny) nie istnieją.
Zajmowanie się rzeczami nieistotnymi to jest główny cel rudego Jelenia i twojego rządu.
Społeczeństwo was szybko rozliczy.
Chłop w marcu miał i formacje a kurwa w czerwcu wymaga natychmiastowego działania, jebany idiota, hipokryta a jego wyborcy to lemingi bo dają się ruchać bez mydła.
Gdyby to mój brat zginął na tej granicy to bym się wybrał do Warszawy i odjebał na niego zamach, jeśli nie na niego to na ludzi pośrednio odpowiedzialnych za tą śmierć.


Były jakieś marsze milionów serc? Poczekaj chwilę, zaraz będą marsze obalające rząd, 2 lata na to daje, jeśli nie będą lecieć dymisję takich skurwysynów którzy się nie znają na tym na czym powinni się znać obejmując takie i takie stanowisko.

Szkoda tylko rodziny tego chłopaka, wyobrażam sobie co czują czytając te gówno wrzucane w internet przez żarzących, że smierc żołnierza na naszym terenie, z obcych rąk nie pójdzie na marne, kurwa jaka abstrakcja, do tej śmierci nie powinno dojść, a wiemy już dlaczego doszło, bo chłopak bał się strzelać by później nie został pociągnięty do odpowiedzialności za zabicie brudnego śmiecia i niestety przypłacił tym własnym życiem.
Tyle w temacie.

Jak pisałem - polski żołnierz powinien być chroniony przez prawo w takich sytuacjach, tutaj dali dupy dokumentnie. Uważam jednak, że w ostatecznym rozrachunku będą niepomiernie mniej szkodliwi dla Polski, niż złodzieje z PiS, a przy okazji zrobią kilka dobrych rzeczy.
 
Last edited:
Jak pisałem - polski żołnierz powinien być chroniony przez prawo w takich sytuacjach, tutaj dali dupy dokumentnie. Uważam jednak, że w ostatecznym rozrachunku będą niepomiernie mniej szkodliwi dla Polski, niż złodzieje z PiS, a przy okazji zrobią kilka dobrych rzeczy.
Debilu ty, a kogo złodzieje z PiS zabili? To nie chodzi o to, ja jestem bezpartyjny jakby co, rozmawiamy o czym innym.
 
Debilu ty, a kogo złodzieje z PiS zabili? To nie chodzi o to, ja jestem bezpartyjny jakby co, rozmawiamy o czym innym.
I po co mnie wyzywasz?

Żołnierza zabił imigrant wysłany na granicę przez Łukaszenkę; po polskiej stronie zawinili wszyscy, którzy rządzą tym krajem od 35 lat, bo żołnierze boją się używać broni przez chujowe prawo i takie cyrki, jak np. skandaliczne potraktowanie żołnierzy, którzy strzelali na granicy.

PS Co do ofiar pisu to daleko szukać nie trzeba - np. sporo ludzi nie otrzymało niezbędnej pomocy medycznej na OIOMie, którego łóżko długimi miesiącami okupował będący warzywem mąż Witek.
 
I po co mnie wyzywasz?

Żołnierza zabił imigrant wysłany na granicę przez Łukaszenkę; po polskiej stronie zawinili wszyscy, którzy rządzą tym krajem od 35 lat, bo żołnierze boją się używać broni przez chujowe prawo i takie cyrki, jak np. skandaliczne potraktowanie żołnierzy, którzy strzelali na granicy.

PS Co do ofiar pisu to daleko szukać nie trzeba - np. sporo ludzi nie otrzymało niezbędnej pomocy medycznej na OIOMie, którego łóżko długimi miesiącami okupował będący warzywem mąż Witek.
Pisiory leczą na ojomie? Zatrudniają lekarzy? Większe pretensje powinieneś mieć do wykształconych co wyjechali za granicę zarabiać w obcej walucie a zostawili swoich rodaków z niedoborem w służbie zdrowia, mają ci spłodzić tych lekarzy? A wyzywam cię bo mnie wkurwia taka narracja, co do środkowej części to po sporej hehe części się zgadzam.


Srisy pisy, kraj ma działać kurwa dla dobra ogółu a nie dla dobra opcji politycznej, chuj mnie obchodzi że ktoś kiedyś gdzieś sobie zrobił wałek ale podstawowe prawa istnienia naszego narodu na mapie świata powinny zawsze być na pierwszym miejscu u polityków, a nie że jeden się pucuje do Niemiec w Europie i do Francuzów a drugi kurwa staje okoniem i tak co cztery lata, niech se walą w chuja nawet tak jak do tej pory w niektorych sprawach, nawet niech sobie dają te stołki, ale niech kurwa zawsze wszyscy działają dla dobra naszego Kraju a te stołki zostawili na drugim miejscu. Dlaczego tak? Dlatego że w ogólnym rozrachunku te stołki przynoszą nam o wiele mniej złego niż podziały we własnym kraju między politykami prezentowane na scenie kurwa międzynarodowej, przez to nasz kraj nigdy nie będzie poważnym kandydatem do dyskusji, czaisz?.

Byłem w plemionach dyplomatom na 3 i na 10 świecie mimo bardzo młodego wieku i gry z dorosłymi na tamten czas więc kurwa jeśli grałeś w to to rozumiesz że mam pojęcie o czym mówię. Jeden świat wygraliśmy a w drugim byliśmy top3, nie miałem od zajebania wiosek bo nie miałem sprzętu do profesjonalnego grania ale moje umiejętności negocjacji i dogadywania się z innymi plemionami pozwoliły mi być wysoko w hierarchii.
 
Last edited:
Back
Top