Paula Klimek startuje do Europarlamentu z listy Konfederacji

Dbają dbają, dlatego od dwóch tysięcy lat mieszkają w tych samych chatach z gówna.
Islam na zachodzie jest oparty na Murzynach z Senegalu czy innych krajów Afryki. Dzieci imigrantów nie przejęły kultury europejskiej. Godne podziwu.
 
Dosłownie o piczy kłak...
:cmgkeepgoing:
Na następnych wyborach wjedzie i rozjedzie
:enterthehorwitch:
 
I po co mnie wyzywasz?

Żołnierza zabił imigrant wysłany na granicę przez Łukaszenkę; po polskiej stronie zawinili wszyscy, którzy rządzą tym krajem od 35 lat, bo żołnierze boją się używać broni przez chujowe prawo i takie cyrki, jak np. skandaliczne potraktowanie żołnierzy, którzy strzelali na granicy.

PS Co do ofiar pisu to daleko szukać nie trzeba - np. sporo ludzi nie otrzymało niezbędnej pomocy medycznej na OIOMie, którego łóżko długimi miesiącami okupował będący warzywem mąż Witek.
Nie imigrant tylko bandyta jakich tam wiele bo powoli słowa tracą swoje znaczenia:roberteyeblinking:
 
Paula olej tego stulejarza prawiczka.

Zapraszam na Bachate no i do mnie masz bliżej, on tylko w okolicach przejeżdża jak wraca ze szparagów na swoją wieś!
Ty konusie to możesz ją co najwyżej nauczyć jak się do nory chować...
:śmiech:
 
Ciebie to łysen zapierdala....
Skończy się zwierzać z tych nocy z krypto sąsiadem który wziął cię za geja :mamed:

Skończmy śmiecić ten temat, czekam na fanklub i więcej zdjęć Pauli!

@Cassius42 Kasjo misją jest, fanklub Nikity porzuciłeś a tam podobno dobry kontent wypływa teraz, mam nadzieję że z Pauliną tak nie postąpisz. Możesz zyskać sporo lajków :kaczy:
 
To jakiś ukraiński slang? :gabi_much_love:
:juanlaugh:



7-2.gif
 
Zmiana tej Zajączkowskiej na nią to byłby jakiś dramat. Zajączkowska jest tępawa, ale gada jak nakręcona i nie daje się zakrzyczeć plus działa na lewaków jak płachta na byka. Ta Klimek jest jakaś zahukana.
Niezdecydowani wyborcy kierują się także urodą pani polityk, więc to dobry ruch konfederacji. Efekt aureoli. Zobaczą ładną laskę na konferencji i od razu spojrzą przychylniejszym okiem puszczą małe bzdurki mimo uszu. Plus będzie dobry efekt marketingowy. W innych partiach są same raszple lub tęczowe feministki, a tutaj będzie kobieta z klasą.
 
Niezdecydowani wyborcy kierują się także urodą pani polityk, więc to dobry ruch konfederacji. Efekt aureoli. Zobaczą ładną laskę na konferencji i od razu spojrzą przychylniejszym okiem puszczą małe bzdurki mimo uszu. Plus będzie dobry efekt marketingowy. W innych partiach są same raszple lub tęczowe feministki, a tutaj będzie kobieta z klasą.

Tax.jpg
 
Niezdecydowani wyborcy kierują się także urodą pani polityk, więc to dobry ruch konfederacji. Efekt aureoli. Zobaczą ładną laskę na konferencji i od razu spojrzą przychylniejszym okiem puszczą małe bzdurki mimo uszu. Plus będzie dobry efekt marketingowy. W innych partiach są same raszple lub tęczowe feministki, a tutaj będzie kobieta z klasą.
Przy całej mojej pogardzie dla Konfy i Zajączkowskiej to muszę przyznać, że dobra z niej dupa i moim zdaniem Klimek wypada przy niej blado.
 
Back
Top