Paula Klimek startuje do Europarlamentu z listy Konfederacji

Rozwiń temat?
Jesteś z nami od KSW20, a słynnego tematu nie kojarzysz? :eddieconspiracy:

Czy ja pomyliłem panie, bo to dawno temu i już się skasowało? Też możliwe, człowiek już ma trochę zim na koncie, ale z drugiej strony... :mamedwhat:
 
XD

Daj przykłady na to rozpierdalanie, pośmiejemy się.

A konfederatów z ich katozamordyzmem, antyunijnością, ciągotami do Putina oraz pomysłami prosto z Uniwersytetu Chłopskiego Rozumu imienia Dzikiego Trenera trzeba trzymać jak najdalej od decydowania o kimkolwiek i czymkolwiek.
Podpisanie niekorzystnych umów i uzależnienie od rosyjskiego gazu, OFE, wysokie bezrobocie czego efektem byla masowa emigracja z Polski w latach +- 2009, z ostatnich to np sabotowanie budowy cpk i węzłów kolejowych z tym związanych.
Daj dla odmiany jakieś przykłady co tusk zrobił dobrze dla Polski, pośmiejemy się
 
Podpisanie niekorzystnych umów i uzależnienie od rosyjskiego gazu, OFE, wysokie bezrobocie czego efektem byla masowa emigracja z Polski w latach +- 2009, z ostatnich to np sabotowanie budowy cpk i węzłów kolejowych z tym związanych.
Daj dla odmiany jakieś przykłady co tusk zrobił dobrze dla Polski, pośmiejemy się
Nic nie zrobił dobrze właśnie o to chodzi i gratyfikacja była ciepła posadka od angeli za kolosalne siano...
Zadziwia mnie jak krótkotrwała pamięć mają ludzie.
 
FnT7L0IWAAAnDxC (1).jpg
 


Mordeczki tak właśnie wygląda wasza szczęśliwa siódemka - nr 7 konfederacji w okręgu nr 12 - woj. Dolnośląskie i Opolskie! Duże kompetencje i przy okazji kto chciałby patrzeć na starsze Panie z KO, PiS, Trzeciej Drogi i Lewicy? Nie róbcie tego swoim oczom! Głosujcie na Paulinę!
 
Back
Top