#PandoraGate

Stanowski będzie trzepał większą kasę, a oni zlecą niesamowicie. Zwłaszcza jak Zakolak zabierze sponsorów, zasięgi poleca więc mówi sponsorzy zapłacą dużo, dużo mniej. Pół, Smoku i Boras wkurwieni, bo wiedzą, że złote czasy się skończyły.
Borek sobie poradzi, bo jest w TVP, viaplay i KSW. Reszta cieniutko.
 
Poza KS to tak, ja mówię o spadku zarobków całej trójki konkretnie z KS.

Viaplay to za kilka miesięcy mu odpadnie, bo się zawijają z Polski.
To pewnie bundesliga znów przejdzie gdzies i pojdzie za nią (chyba, że Polsat wezmie). Ewentualnie dostanie więcej roboty w TVP, bo zakupili 1 ligę i PP.
 


Krzysztof "Fajnie było" Stanowski :bye: :cry::hi:
 
Bardzo dobry filmik:

Streszczając:

marki zrywające współpracę z influe wcześniej wiedzieli o tym co oni odprawiają: niemal erotyczne tresci na kanale dla dzieci TeamX, czy ZDupy który na początku każdego filmiku ma piosenkę "następny chuj" -jednocześnie dziwiący się, że YT wstawia mu ograniczenia wiekowe. Ten koleś ma chyba wytatuowane 8 gwiazdek i w Hejtparku zachwycał się programem holenderskiego rządu "wiem co ćpam", gdzie ludzie próbowali narkotyków i ogólnie hipisowskie podejście. Jeden z uczestników jest pod ziemią, z pieniędzy podatników...

Ba nawet była reklama płatków nawiązująca do planu ABC jednej infulencerki zastanawiającej się jakiego sponsora sobie wybrać bo mi się nie chce iść na studia i pracować. Już nie mówiąc o znanym zakładzie bukmacherskim który reklamuje...
... Nitro.

Tylko teraz nagle ludzie to widzą.


Kiedy mówiło się wcześniej o tym, że promuje się patologie to wyśmiewano to, mówiono o wyciąganiu kija w dupie, a teraz nagle ludzie wyczuleni na czyjąś krzywdę? Od marek przez twórców do widzów?
Wizyta DDTVN u Natsu (po współpracy z NItro mimo, że ona niby tworzy treści dla dzieci...?), zapraszanie do talk showów influencerów, a teraz nagle usuwamy odcinki...?

I najważniejsze: kwestia wartości uniwersalnych, norm społecznych -że to kwestia indywidualnych wyborów niemal w każdym zakresie (co jest mocno podkreślane przez środowiska tęczowe "twoje gusta estetyczne i moralne nie powinny mnie ograniczać" mimo, że przez to te środowiska rozumieją nawet zmiane płci u nastolatka) i jednocześnie wielkie oburzenie gdy Stu mówi o tym w kontekście pedofili? Przecież jeszcze całkiem niedawno Zieloni w DE mówili o zalegalizowaniu pedofili, tak samo słynna petycja we Francji o zniesienie wieku zgody....
Stara rozmowa z @Karateka@ się przypomina o uniwersalnych prawach.

I na koniec o filmie Bagno 2 o gorszych sprawcach o których media wolą milczeć, bo jak pedofilem jest trener, przedsiębiorca, aktor to już nie jest to klikalne dla mediów, bo przecież jednymi z najbardziej pogardzanych zawodów jest ksiądz i Youtuber.

Czyli ile zainteresowania wynika z troski o ofiary, a ile ze zwykłej próżności, bo chcemy zobaczyć upadek ludzi, którymi gardzimy?
Wychodzi, że jednak popularność takich tematów wynika z niskich a nie dobrych intencji. Tak jak pisał @lemmy lubimy patrzeć na czyiś upadek...

Na pewno powinni wprowadzić jakieś prawne ograniczenia w oznaczaniu treści dla dorosłych na YT a to byłby piękny upadek Fame co spodobałoby się @tucznik :korwinlaugh:
 


Krzysztof "Fajnie było" Stanowski :bye: :cry::hi:
tak mnie ciekawiło, kiedy pokłócą się o kasę. Niby naturalne, bo jakby nie patrzeć Stanowski robi większe zasiegi niż cała trójka razem wzięta, ale udziały są po równo, jednak gdyby inni z nim nie zaczeli to teraz nie byłby tam gdzie jest...
 
tak mnie ciekawiło, kiedy pokłócą się o kasę. Niby naturalne, bo jakby nie patrzeć Stanowski robi większe zasiegi niż cała trójka razem wzięta, ale udziały są po równo, jednak gdyby inni z nim nie zaczeli to teraz nie byłby tam gdzie jest...
Zmora naszych czasów niestety, ja wykręcam większe cyfry to zawijam, o ile Stanowski w KS z miłą chęcią oglądałem o tyle jak otworzy "solo" to raczej jego content oleje.
 
Screenshot_20231014_154950_edit_1218515804861057.jpg
 
Oby ukarali pedofila ale ci którzy wiedzieli i nic z tym nie zrobili też powinni iść siedzieć
Na razie chyba nic nie wiadomo ze koleś zrobił coś więcej niż to ze leżał koło 14tki
Chyba ze jest inaczej …
Księża latają wolno a tam to było molestowanie i „inne czynności seksualne” na full
 
Na razie chyba nic nie wiadomo ze koleś zrobił coś więcej niż to ze leżał koło 14tki
Chyba ze jest inaczej …
Księża latają wolno a tam to było molestowanie i „inne czynności seksualne” na full


Jezu, ile bedziecue o tych książkach pisać.
Ta sprawa nie dotyczy księży.
 
Stanowski będzie trzepał większą kasę, a oni zlecą niesamowicie. Zwłaszcza jak Zakolak zabierze sponsorów, zasięgi poleca więc mówi sponsorzy zapłacą dużo, dużo mniej. Pół, Smoku i Boras wkurwieni, bo wiedzą, że złote czasy się skończyły.
 
Back
Top