#PandoraGate

Zgadza się, co by nie było rodzina nie powinna płacić za ich głupotę.
jak matka może pokazać małe wizerunek jakieś dziewczynki z podstawówki aby wybielić wizerunek starszego syna przez współczucie -jakie to jest chore.

Ale jedno trzeba przyznać: Wardega tymi filmikami przyśpieszył coś co i tak musiało się stać. Mocniej pęka bańka influnecerska -w końcu

Chociaż to jak firmy dopiero teraz nagle są obrzuone z kim współpracują...

Nie tylko ci influ. Kiedyś z ciekawości zacząłem śledzić profil Joanny Krupy i Filipa Chajzera: OMG jakie oni gówno reklamują.
Myślę, że jakby im zaproponować reklamowanie cyjanku potasu (tylko podać łacińską nazwę) to też by się zgodzili :siuu:
 
Viaplay sie zawija I znowu Twarozek po prośbie do Canalu
po milionie z dywidenty plus też pewnie spora kasa za usługi dla każdego z zarządu: coś jest na otarcie łez, a w branży dziennikarzy sportowych to przecież jest tak możliwe jak wygranie w Lotto :roberteyeblinking:

Kwestionują wszystko, chyba że ma żółte napisy, wtedy wiadomo że legitna rzecz.

:mamed:
jeszcze czasy google video z żółtymi napisami, te filmiki z żółtymi napisami. Jeszcze jak jakieś trole dawały napisy inne niż to co mówili ludzie :waldeklaugh:
 
Sam się ora, wychowała bydło nie człowieka. Nie sąd Cię skarze pedofilu !!!
Raczej "skaże" Gienku a przed wykrzyknikami nie rób spacji. Powinieneś częściej zaglądać do więziennej biblioteki. Może znajdziesz tam coś o wychowaniu i determinantach wpływających ma kształtowanie się osobowości. Nie będziesz musiał się dzielić stereotypowymi przemyśleniami gita.
Dla pobudzenia szarych komórek łap taką oto koncepcję:
 
Raczej "skaże" Gienku a przed wykrzyknikami nie rób spacji. Powinieneś częściej zaglądać do więziennej biblioteki. Może znajdziesz tam coś o wychowaniu i determinantach wpływających ma kształtowanie się osobowości. Nie będziesz musiał się dzielić stereotypowymi przemyśleniami gita.
Dla pobudzenia szarych komórek łap taką oto koncepcję:
Nie mów mi co mam robić, ale przeczytam.
 
Ja pyerdole, ten nowy filmik Dubiela, gdzie płacze i zasłania się całą rodziną mówiąc o tym, żeby jej w to nie wciągać :D Kurwa, taki obraz tych piździelców, którzy się pompują na królów życia, dopóki coś nie pójdzie inaczej niż zakładali. A jak się posypało, to wychodzą charakterki, płacz i chowanie się pod spódnicę mamy. Kurwa, Ci ludzie wstydu nie mają za grosz, niech napisze w zeszycie do przyry pełnomocnictwo mamie i niech ona chodzi to załatwiać.
 
A tam rozczulacie się jak małe dzieci nad ich rodzinami od kilku słów hejtu, w Meksyku kartele odjebują całe rodziny w ramach zemsty. :bayan:
 
Ja pyerdole, ten nowy filmik Dubiela, gdzie płacze i zasłania się całą rodziną mówiąc o tym, żeby jej w to nie wciągać :D Kurwa, taki obraz tych piździelców, którzy się pompują na królów życia, dopóki coś nie pójdzie inaczej niż zakładali. A jak się posypało, to wychodzą charakterki, płacz i chowanie się pod spódnicę mamy. Kurwa, Ci ludzie wstydu nie mają za grosz, niech napisze w zeszycie do przyry pełnomocnictwo mamie i niech ona chodzi to załatwiać.
Zauważyłem że są 3 kwestie które cechują wszystkich tych pojebańców influencerskich - brak wstydu, brak moralności oraz niesamowita chciwość. Ich mózgi funkcjonują inaczej niż u normalnego godnego człowieka, jakby brakowało im piątej klepki.
 
dub.jpg
 
Jak chce ratować swoją rodzinę przed hejtem ,to niech zawija z YouTube i insta poprostu niech zniknie i tyle ,a nie dzban nagrywa film ze swoją rodzinką w aktorów się bawią dzbany jebane
prosta sprawa , znikasz z neta po kilku miesiącach nikt o tobie nie pamięta. Ale on nie chce zniknąc i w dupie ma swoją rodzinę , używa ich do swoich celów by nie stracić swojego łatwego kolorowego życia
 
Ostatnio się odciąłem od tego tematu, ale film Dubiela postanowiłem włączyć. Już sama ta miniaturka mnie załamała, bo nie mogłem uwierzyć, że jego mama będzie w filmie. No niestety to zrobił…

Ciekawe ile jest osób, które do tej pory nawet nie wiedziały jak wygląda mama Marcina, a teraz po tym filmie doskonale to wiedzą.

Ten film jest dla mnie przerażający pod wieloma kątami.
 
Ostatnio się odciąłem od tego tematu, ale film Dubiela postanowiłem włączyć. Już sama ta miniaturka mnie załamała, bo nie mogłem uwierzyć, że jego mama będzie w filmie. No niestety to zrobił…

Ciekawe ile jest osób, które do tej pory nawet nie wiedziały jak wygląda mama Marcina, a teraz po tym filmie doskonale to wiedzą.

Ten film jest dla mnie przerażający pod wieloma kątami.
a co ty pierwszy raz w internecie jesteś?

Nie ślędzę mocno tego pierdolnika ale nie on pierwszy i nie ostatni w tym skurwiałym społeczeńśtwie się zasłania chorą matką , babcią , dziadkiem itd
Żaden szok tylko potwierdzenie że to jebane pety bez jakikolwiek zasad w życiu

Wardęga taki rycerzyk skasował swoje za aferkę a teraz ZASTANAWIA się czy projekt GOATS może dalej istnieć a nie powie - NIE MA OPCJI ŻEBYM BYŁ W JEDNYM POKOJU Z TYM TYPEM (BOXDEL/BAXTON)

tyle z ich zasad
 
Dubiel zawsze był zjebem. Ludzie którzy piętnują mu rodzinę to zwykle chuje do szczania ale on powinien być jebany za to jak potraktował tą szukanek czy jak jej tam. Ogólnie wyjebane mam na ten pierdolnik i o chłopie bym nic nie wiedział gdyby nie freaki i trenowanie w uniqu a potem sprawdziłem co ten chłop robił to w sumie nie wiem jakim cudem on w ogóle jest popularny. PR mu doradził, że i tak jest w dupie ale typ wciągnął w to rodzinę jeszcze bardziej.
 
Dubiel zawsze był zjebem. Ludzie którzy piętnują mu rodzinę to zwykle chuje do szczania ale on powinien być jebany za to jak potraktował tą szukanek czy jak jej tam. Ogólnie wyjebane mam na ten pierdolnik i o chłopie bym nic nie wiedział gdyby nie freaki i trenowanie w uniqu a potem sprawdziłem co ten chłop robił to w sumie nie wiem jakniim cudem on w ogóle jest popularny. PR mu doradził, że i tak jest w dupie ale typ wciągnął w to rodzinę jeszcze bardziej.
gość wyciąga rodzinę na świecznik za jej zgodą licząć na desperackie przebaczenie to dlaczego ma nie być jebana ?
jego matka powinna być ciśnietą że takiego śmiecia w tym Jaworzenie chowała latami a teraz bierze udział w jego akcjach robciąc ckliwe akcje
Logika Panie kolego

Zdradzę ci tajemnicę - matki to nie jest swiętośc - to są sutenerki jak ta kurwa z TTV czy ta co robi na bogato po mariotach a synek się bije albo madzia z Sosnowca co zabija swojego niemowlaka

Każda osoba - ojciec , syn , matka , żona , maż na swoje musi zapracować - matek się nie rusza ? jak matki biorą udział w procederze przestepczym/nieakceptowalnym społecznie to jazda z nimi i koniec z rycerskimi gadkami
 
Ostatnio się odciąłem od tego tematu, ale film Dubiela postanowiłem włączyć. Już sama ta miniaturka mnie załamała, bo nie mogłem uwierzyć, że jego mama będzie w filmie. No niestety to zrobił…

Ciekawe ile jest osób, które do tej pory nawet nie wiedziały jak wygląda mama Marcina, a teraz po tym filmie doskonale to wiedzą.

Ten film jest dla mnie przerażający pod wieloma kątami.
Bo to jest pierdolony idiota jak 90 procent tych matołów.
 
Back
Top