#PandoraGate

nie wiem jak bardzo trzeba wierzyc w teorie spiskowe by sie tu doszukiwac AI
Nie twierdzę że ten film jest zrobiony przy użyciu AI ale co w tym dziwnego że ludzie kwestionują to co obecnie można zobaczyć w necie a nie biorą wszystkiego za prawdę? To bardzo zdrowe podejście w dobie tak ogromnych możliwości cyfrowych. Przy dzisiejszej technologii "sfałszowanie" takiego filmu nie byłoby żadnym problemem. W internecie już dawno nic nie jest takie na jakie wygląda.
 
Nie twierdzę że ten film jest zrobiony przy użyciu AI ale co w tym dziwnego że ludzie kwestionują to co obecnie można zobaczyć w necie a nie biorą wszystkiego za prawdę? To bardzo zdrowe podejście w dobie tak ogromnych możliwości cyfrowych. Przy dzisiejszej technologii "sfałszowanie" takiego filmu nie byłoby żadnym problemem. W internecie już dawno nic nie jest takie na jakie wygląda.
patrząc tak per case, jaki cel mogłoby w tej konkretnej sytuacji mieć wypuszczenie takiego filmu, skoro właściwie nic nie wnosi on do sprawy, stanowi tylko zlepek jakichś zjebanych tłumaczeń i powtórzenie zasłyszanych juz z innych źródeł informacji? może wolniej dziś myślę, nie wiem, ale jakbym ja miał tworzyć deepfake'a, to takiego, który mi w czymkolwiek pomoże, a nie spali tylko hajs i czas
 
1697733785863.jpeg
 
patrząc tak per case, jaki cel mogłoby w tej konkretnej sytuacji mieć wypuszczenie takiego filmu

Filmik jako pierwszy przedstawił......Ferrari, który nigdy z Stuu żadnego contentu nie robił i chyba się nawet nie znają osobiście

Pokazał też parokrotnie że jest atencjuszem, więc podłączenie się do największej dramy w Polskim Internecie od chuj wie jak długo jest w jego stylu
 
Back
Top