Otwarcie KSW 23 - Wasze oceny

ksw 22 juz lepsze bylo a te przedstaiwenie pudziana i mamaeda na balkonach to debilizm:)jak by na balkonie sal melvin i mamed to bym zrozumial a po co tam pudzian?????
 
lukasz4493 - dzieki za link, teraz juz wiem czemu ta pani otwiera gale KSW ktore sa na polsacie, poprostu ma kontrakt z Polsatem - bo z pewnoscia nie dzieki swojemu talentowi wokalnemu
 
Fresh - raczej dzięki temu, że się skumała z Matheo. Dla mnie ta laska to kolejna "wokalisteczka", z miałkim głosem, przeciętną urodą i tak samo "szalona, zwariowana i niezależna" w wywiadach jak inne tego typu gwiazdeczki.


Mi się marzy, żeby KSW na jakąś galę jubileuszową, np. KSW 25 albo 30 ściągnęli Lennę Hardt, żeby zapowiedziała zawodników :D Na chuj mi jakieś śpiewy, pierdu pierdu.
 
maras chwalić się nie chce, ale mam kontakt z Lenne i ona mówiła, że bardzo chcialaby się pojawić na KSW. Dla mnie to by była mega sprawa móc ją usłyszeć na polskiej gali.
 
WOW Lenne dla hardcorowcow to byloby by cos - ciekwe czy by sobie jezyka nie polamala na niektorych nazwiskach :)
 
To by było coś, ale w przypadku KSW to raczej nierealne. Jak przychodzi co do czego to zaczyna się wylewanie pomyj w stronę fanów. Jeżeli Nastula przegra z Bedorfem to prawdopodobnie w taki sposób zakończy się jego przygoda z KSW i w jego miejsce będzie 40 letnia Guzowska, która zakończyła karierę sportową w 2003r. Później Martin powie, że kasa z PPV idzie na lepszych zawodników... a Palaszewski jest w Polsce niewypromowany i po prostu jest za drogi. Kiedy poznamy całą rozpiskę KSW 24? Jestem ciekawy na jakch przeciwników dla Anzora, Borys i Irokeza (walczy z TBA) pójdzie kasa z PPV.
 
Mi się otwarcie nie podobało. Anna Karwan to dla mnie totalne nieporozumienie, w ogóle nie pasuje taka muzyka do mma. Powinno być z pierdolnięciem. To tylko moje zdanie, ja uwielbiam ciężką muzykę, może to dlatego. Już pierwsze otwarcie z tą panią totalnie mi się nie podobało i nie rozumiałem zachwytów.
 
Painkiller to weź udział w videokonfie z Martinem i zajaraj go pomysłem z Lenną :) Dla mnie byłoby to najlepsze otwarcie gali ever :)
 
są lepsi do konf niż ja ;) po za tym ja o 20 trening kończe ;) zanim się ogarnę to będzie 22 :)
 
"są lepsi do konf niż ja ;) po za tym ja o 20 trening kończe ;) zanim się ogarnę to będzie 22 :)"







haha już sie zaczynają wymówki :D zawodowcem nie jestes trening mozesz odpuścić jeden
 
mi się bardziej podobała na 19. Teraz jakoś kawałek mi nie pasował , nie było tych dreszczy:) mały offtop: ma ktoś może spis kawałków do których wychodzili zawodnicy?
 
haha już sie zaczynają wymówki :D zawodowcem nie jestes trening mozesz odpuścić jeden

za przeproszeniem albo i bez chuj ci do tego czy jestem zawodowcem czy nie i miej świadomość tego, ze byle randomowy koleś zza klawiatury nie będzie mi mówił co mogę a czego nie mogę zrobić. nigdy nie brałem udziału w tego typu konferencjach i nie wezmę raczej z nikim z ksw
 
Mi się otwarcie nie podobało. Anna Karwan to dla mnie totalne nieporozumienie, w ogóle nie pasuje taka muzyka do mma. Powinno być z pierdolnięciem



Podpisuje się rękami i nogami...Do samej Ani rzecz jasna nic nie mam, ale uważam że otwarcie w jej wykonaniu nie pasuje do mma. Za to bardzo mi się podobało otwarcie 16-stki i 22-ki.
 
Nie wiem, czy to wina zbyt mocno podkręconego nagłośnienia w hali, ale jak dla mnie to kobitka za bardzo darła się do mikrofonu. Sprawiało to wrażenie fałszu i trochę uszy bolały.
 
Szady przed telewizorem mialem dokladnie takie samo odczucie.



Zdecydowanie lepiej wypadl juz nawet Sail w wykonaniu Igora:



 
jak ostatnio ogladalem onf fc i glos lene mi sie nie podobal ,strasznie piszczala ,na pride bylo bardziej klimatycznie az ciary chodzily
 
KSW 19, 21 i 22 były o niebo lepsze. To było słabe, może i Anna dobrze śpiewa, ale sama piosenka kompletnie mi nie podeszła.
 
Jak dla mnie bardzo ok. Co prawda 19 lepsze, ale to też spoko.
 
Back
Top