Otwarcie KSW 23 - Wasze oceny

zychal

PRIDE FC
Middleweight
ksw 22 juz lepsze bylo a te przedstaiwenie pudziana i mamaeda na balkonach to debilizm:)jak by na balkonie sal melvin i mamed to bym zrozumial a po co tam pudzian?????

Fresh

UFC
Featherweight
lukasz4493 - dzieki za link, teraz juz wiem czemu ta pani otwiera gale KSW ktore sa na polsacie, poprostu ma kontrakt z Polsatem - bo z pewnoscia nie dzieki swojemu talentowi wokalnemu

maras

UFC
Middleweight
Fresh - raczej dzięki temu, że się skumała z Matheo. Dla mnie ta laska to kolejna "wokalisteczka", z miałkim głosem, przeciętną urodą i tak samo "szalona, zwariowana i niezależna" w wywiadach jak inne tego typu gwiazdeczki.

Mi się marzy, żeby KSW na jakąś galę jubileuszową, np. KSW 25 albo 30 ściągnęli Lennę Hardt, żeby zapowiedziała zawodników :D Na chuj mi jakieś śpiewy, pierdu pierdu.

Painkiller

Bellator
Middleweight
maras chwalić się nie chce, ale mam kontakt z Lenne i ona mówiła, że bardzo chcialaby się pojawić na KSW. Dla mnie to by była mega sprawa móc ją usłyszeć na polskiej gali.

Fresh

UFC
Featherweight
WOW Lenne dla hardcorowcow to byloby by cos - ciekwe czy by sobie jezyka nie polamala na niektorych nazwiskach :)

Ciosu Bombowiec

Bellator
Featherweight
To by było coś, ale w przypadku KSW to raczej nierealne. Jak przychodzi co do czego to zaczyna się wylewanie pomyj w stronę fanów. Jeżeli Nastula przegra z Bedorfem to prawdopodobnie w taki sposób zakończy się jego przygoda z KSW i w jego miejsce będzie 40 letnia Guzowska, która zakończyła karierę sportową w 2003r. Później Martin powie, że kasa z PPV idzie na lepszych zawodników... a Palaszewski jest w Polsce niewypromowany i po prostu jest za drogi. Kiedy poznamy całą rozpiskę KSW 24? Jestem ciekawy na jakch przeciwników dla Anzora, Borys i Irokeza (walczy z TBA) pójdzie kasa z PPV.

Highlander

Legacy FC
Light Heavyweight
Mi się otwarcie nie podobało. Anna Karwan to dla mnie totalne nieporozumienie, w ogóle nie pasuje taka muzyka do mma. Powinno być z pierdolnięciem. To tylko moje zdanie, ja uwielbiam ciężką muzykę, może to dlatego. Już pierwsze otwarcie z tą panią totalnie mi się nie podobało i nie rozumiałem zachwytów.

maras

UFC
Middleweight
Painkiller to weź udział w videokonfie z Martinem i zajaraj go pomysłem z Lenną :) Dla mnie byłoby to najlepsze otwarcie gali ever :)

Painkiller

Bellator
Middleweight
są lepsi do konf niż ja ;) po za tym ja o 20 trening kończe ;) zanim się ogarnę to będzie 22 :)

chamillitary

Jungle Fight
Featherweight
"są lepsi do konf niż ja ;) po za tym ja o 20 trening kończe ;) zanim się ogarnę to będzie 22 :)"

haha już sie zaczynają wymówki :D zawodowcem nie jestes trening mozesz odpuścić jeden

Czarny

Jungle Fight
Welterweight
mi się bardziej podobała na 19. Teraz jakoś kawałek mi nie pasował , nie było tych dreszczy:) mały offtop: ma ktoś może spis kawałków do których wychodzili zawodnicy?

Painkiller

Bellator
Middleweight
haha już sie zaczynają wymówki :D zawodowcem nie jestes trening mozesz odpuścić jeden

za przeproszeniem albo i bez chuj ci do tego czy jestem zawodowcem czy nie i miej świadomość tego, ze byle randomowy koleś zza klawiatury nie będzie mi mówił co mogę a czego nie mogę zrobić. nigdy nie brałem udziału w tego typu konferencjach i nie wezmę raczej z nikim z ksw

dbgoku14

Legacy FC
Welterweight
Mi się otwarcie nie podobało. Anna Karwan to dla mnie totalne nieporozumienie, w ogóle nie pasuje taka muzyka do mma. Powinno być z pierdolnięciem

Podpisuje się rękami i nogami...Do samej Ani rzecz jasna nic nie mam, ale uważam że otwarcie w jej wykonaniu nie pasuje do mma. Za to bardzo mi się podobało otwarcie 16-stki i 22-ki.

Szady

MMARocks
Cohones
Nie wiem, czy to wina zbyt mocno podkręconego nagłośnienia w hali, ale jak dla mnie to kobitka za bardzo darła się do mikrofonu. Sprawiało to wrażenie fałszu i trochę uszy bolały.

Fresh

UFC
Featherweight
Szady przed telewizorem mialem dokladnie takie samo odczucie.

Zdecydowanie lepiej wypadl juz nawet Sail w wykonaniu Igora:

zychal

PRIDE FC
Middleweight
jak ostatnio ogladalem onf fc i glos lene mi sie nie podobal ,strasznie piszczala ,na pride bylo bardziej klimatycznie az ciary chodzily

Calo

WSOF
Bantamweight
KSW 19, 21 i 22 były o niebo lepsze. To było słabe, może i Anna dobrze śpiewa, ale sama piosenka kompletnie mi nie podeszła.