Otwarcie KSW 23 - Wasze oceny

Piosenka jest ok, ale Ania naprawde sie nie popisala. Choc mam wrazenie, ze i Matheo dal troche dupy z tym remixem, zwykle bylo widac jego swietna reke przy utworach. Bardzo slabiutkie otwarcie.



17&19 wciaz najlepsze.
 
Moim zdaniem niepotrzebne w trakcie otwarcia jest opowiadanie konferansjerów o długości walk, o tym czy są w PPV czy na Polsacie, przedstawianie sędziów, ogólnie skróciłbym czas poświęcony na konferansjerkę do niezbędnego minimum.







Mi się podobało otwarcie KSW 23. :-)
 
dopiero teraz obejrzałem pierwszy raz więc mogę sięwypowiedzieć :)



jak dla mnie otwarcie świetne! jedyny minus to Paweł Wójcik! drzeć ryja to trzeba umieć a Pawłowi to nie wychodzi, może Juras niech zabierze go na żylete lub jakiś wyjazd i tam poćwiczy ;) bo wygląda to tragicznie! uszy więdną!
 
tsatsiki, potwierdzam.



Najlepiej żeby sam Kasta zajął się przedstawianiem zawodników. Jeszcze lepiej gdyby robił to po polsku. :-)
 
Wójcik w ogóle się średnio nadaje do czegokolwiek związanego z KSW. Co najwyżej może prowadzić konferencje prasowe.
 
Jak dla mnie Wójcik przy prezentacji początkowych zawodników ujdzie, ale im dalej tym gorzej. Np na ksw 22 jak krzyczał "Nastula" tak tragicznie że za każdym razem jak oglądam otwarcie to ten moment przewijam :-)
 
@up



Ja akurat jak mówię o Wójciku to mam w uszach jego zapowiedzi z KSW 21, a konkretniej ,,Artur Kornik Sowyńsky" czy ,,Borys Diabeł Tasmańsky Mańkowsky" . Aż mnie uszy bolą jak tego słucham :-)
 
Back
Top