Otwarcie KSW 23 - Wasze oceny

mahonek

Maximum FC
Super Heavyweight
996710_10151422761366426_1053571751_n.jpg




Witam. Jak oceniacie otwarcię przez Panią Annę Karwan KSW 23? Potrzebne mi opinię do wywiadu :)
 
napewno ksw19lepiesze chyba piosenka nie pasowala ,opening ogolnie dupy nie urywa
 
19 lepsze było w 100% Wokal ma zajebisty i nogi również :D
 
Wrazenia estetyczne 9 , muzycznie 5 ale poprawic Sian Evans jest ciezko i pewnie dlatego sie czepiam:-)
 
Mi się jej śpiewanie nie podobało. :-) Poprzednio wiele, wiele poziomów wyżej.
 
Otwarcie było słabe. Ale na pocieszenie dodam, że najlepsze otwarcie ksw miało miejsce na 19 gali, więc Ania ma plusa :)
 
słabe, nic zachwycającego te otwarcie, jakoś nie mój target



mogło się podobać z innego punktu widzenia, ajfony w górze były, dam piąteczkę : D
 
Macie jakies zdjecia tej Karwan z otwarcia KSW23? Bo tak gadacie gadacie o tych nogach. I jestem ciekaw czy rzeczywiscie bylaby brana pod uwage:-)
 
troche za dużo patosu na otwarciach ksw wg mnie, jakby odjac to spiewanie to by było dobrze, prezentacja zawodników spoko :)
 
a dla mnie prezentacja tez slabo po pierwsze tak bez emocji wymieniani zawodnicy a po drugie nie wymienianie narodowosci tylko same imie i nazwisko dla mnie to duzy minus
 
Gdyby nie pani Karwan to byloby OK, slabiutko ten jej glos wypadl, sporo nieczystosci i falszow...
 
wg mnie to otwarcie nie było słabo. ono było fatalne. prezentacja zawodników powinna być przy hymnie organizacji a nie jakieś piosenkarki, o której bym w życiu nie usłyszał jakby nie ksw. lipa panie ... lipa
 
Mi osobiście nie podobało się, ale ja generalnie mam niechęć do tych występów wokalnych na galach mma,
 
Nie wiem kto zorganizował całąfabułę tego jak to miało wyglądać, kto wybrał piosenkę. Ona sama w sobie się nadaje, ale jak dla mnie Heartbeat mogłaby śpiewać na każdej gali. Ten utwór nawet niezły, ale jednak gorszy na galę. No i ten pochód jakiś taki niepotrzebny...Stać, kołysać się i śpiewać, to by wystarczyło :)



Jak to ktoś powiedział kiedyś, mężczyzna jest od tworzenia muzyki, a kobieta od jej wykonywania ;)



Jak najbardziej chcę ją jeszcze widzieć na KSW w tej roli. No i oby były utwory wykorzystujące jak najbardziej jej barwę, bo wtedy ciary idą i gala jeszcze lepiej smakuje :)



Painkiller, to jasne jeśli ktoś nie interesuje się szerokopojętą muzyką, że o niej nie wiedział zanim zobaczył ją na KSW :) Ja już jej 1 wykonania słuchałem wiedząc o niej i wiedząc, że jak zrobi to dobrze, to będzie to bomba...no i dla mnie była.



Fakt, że trochę za długo trwała przerwa na zapowiadanie zawodników. Ba, może nawet lepiej byłoby zaśpiewać, a potem dać głos Panom Kasta i Wójcikowi lub odwrotnie. Przerywanie jakoś nie wyszło, na Heartbeat'ie lepiej z tym było, ale i tak najlepiej byłoby tego nie mieszać.
 
Karwan jest genialna :) Od odcinka castingowego Must Be The Music 2 jestem jej wielkim fanem :D



Jeżeli ktoś nie widział:
 
Painkiller, to jasne jeśli ktoś nie interesuje się szerokopojętą muzyką, że o niej nie wiedział






muzyką akurat się interesuje, może nie koniecznie polską sceną i gatunkiem w jaki próbuje się wbić ta pani, ale naprawdę nie uważam, zeby była powalająco utalentowana i ciężko będzie mnie przekonać, że otwarcie taj gali nie zassało po całości.
 
Nie porwało mnie to otwarcie aż tak aby oglądać je po gali tak jak po KSW 19. Nie mówie, że było słabo, można nawet rzecz, że całkiem fajnie ale nie było tego czegoś . . .



Np stylizacja Pani Ani jak najbardziej przypadła mi do gustu. Całkiem inna niż ostatnim razem.
 
Tragedia. Myslalem, ze sie cos popsulo z elektronika. Najgorsze otwarcie z ostatnich 5 chyba...Pytalem sie WTF?
 
Po wykonaniu Ani Karwan nie spodziewałem się wiele więcej, ale od wyboru podkładu muzycznego - owszem.


KSW 19 pod względem openingu wciąga tą galę nosem. Tutaj - nuta była w porządku i - co najwyżej - tylko tyle.
 
Bez fajerwerków. Nie było tej pompy jak na KSW 19 i jakoś nie było tego zgrania.



Zawodnicy niby przedstawiani w kolejności na rozpisce, a jak przyszło co do czego to Pudzian z Mamedem zostali przedstawieni na samym końcu. Dobrze, że nie walczyli ze sobą w głównej walce wieczoru.
 
Back
Top