Ostateczne rozwiązanie kwestii użytkownika @dżejson i jego multikont.

Czy użytkownicy forum COHONES chcą zbanowania użytkownika dżejson i zamknięcia rejestracji?

  • tak

    Votes: 60 92.3%
  • nie

    Votes: 5 7.7%

  • Total voters
    65

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Tworzę temat z ważnym przekazem dla społeczności i adminów.
Wszyscy wiemy jaki panuje klimat na forum i jak czasami skrajne wypowiedzi tutaj padają, czy jakie wyzwiska kierowane są między użytkownikami.
Wolność słowa ma swoje dobre i złe strony. Jednak jako grono dżentelmanów zgodzimy się, że groźby śmierci to chyba granica jaka nie będzie tutaj tolerowana.
Oprócz bana dla użytkownika @dżejson który zaraz uargumentuje, również przy okazji można zbanować użytkownika @wielki_chlop za wielokrotne życzenie użytkownikom śmierci
i podżegania ich do użycia w tym celu sznura.

Wrzucam podpis użytkownika, który wielokrotnie łamał regulamin tworząc multikonta.
20260618_172028.jpg

żeby redakcja w postaci @defthomas @Dzihados @Cloud @baju nie musiała tracić swojego cennego czasu. Już przychodzę z wytłumaczeniem.
Użytkownik, który wrzuca publiczne komentarze na Waszej stronie internetowej, gdzie można Was również odnaleźć z imienia i nazwiska cieszy się ze śmierci
przypadkowych twórców internetowych i podżega do śmierci następnych.
- chuda kurwa z HL - to popularna influencerka i była zawodniczka High League, Masza Graczykowska, nie żyje. Miała zaledwie 25 lat. Jej ciało zostało odnalezione 8 marca 2026 roku w mieszkaniu w Warszawie
- Ravgor - Rafał "Ravgor" Górecki zmarł śmiercią samobójczą w wyniku upadku z wysokości. Tragedia miała miejsce 18 lipca 2023 roku w Tychach.
- jakaś kurwa na atak serca - Dawid Błach zmarł nagle w piątek, choć informacja potwierdzająca jego śmierć trafiła do mediów dopiero w sobotę. Youtuber był dobrze znany fanom piłki nożnej i gier wideo, ponieważ od lat był związany z FIFĄ i EA FC 24. Był także członkiem ekipy Fantasy, z którą organizował charytatywne transmisje na żywo.

Nie tak dawno @Cloud chwalił się na głównej o największej liczbie wejść na stronę w branży. Czy z czymś takim chcecie być kojarzeni? Już nie mówię o jakichś konsekwencjach prawnych, gdyby rodzina, lub znajomi przypadkowo znaleźli taki wpis tutaj.
Pomijam spam tego delikwenta w tematach i jego multikontach.

Zapraszam do demokratycznego głosowania i jeżeli administracja nie radzi sobie z takimi jednostkami, podejrzewam z braku czasu? Prośba o zamknięcie rejestracji na pół roku.
 
Ogólnie ja mam go w ignorach to nawet tego nie widzę, ale jak na początku myślałem, że to zwykły nieszkodliwy trolling tak historia z tymi bezdomnymi jak i te teksty z opisu to spora przesada.
Na serio uważam, że ten człowiek może mieć jakieś problemy psychiczne....
Tu nie chodzi o ograniczenie wolności słowa tylko po prostu to jest niesmaczne...
 
Ogólnie ja mam go w ignorach to nawet tego nie widzę, ale jak na początku myślałem, że to zwykły nieszkodliwy trolling tak historia z tymi bezdomnymi jak i te teksty z opisu to spora przesada.
Na serio uważam, że ten człowiek może mieć jakieś problemy psychiczne....
Tu nie chodzi o ograniczenie wolności słowa tylko po prostu to jest niesmaczne...
Człowiek ten jest niestety niezrównoważony i nie powinien mieć możliwości udzielania się w Internecie i zostać ubezwłasnowolniony.
Sama obecność tej osoby na forum jest szkodliwa dla naszej społeczności.
 
Pisałem kilka dni temu, chuj z tego będzie, bo administracja :olewam: na forum.

Czekamy na kolejny poziom spierdolenia, może wtedy ktoś zareaguje.

Robak marcinos też robił szambo i otwarcie cisnął bekę z adminów :fjedzia:
Liczę jedynie, że duży odzew z naszej strony coś da, ale na nic się nie nastawiam:)
 
Ale nawet jak go zbanują, tak po prawdzie, to chuja zrobimy. Wystarczy mu VPN i jakis 10minutemail i po sprawie.
Może lepiej powołajmy tu nieoficjalną komisję do filtrowania typa, jak ktoś wyczuje, że jest nowe multikonto - wrzuca w wątek, a każdy zainteresowany daje ignora.
Chyba rozwiązało by to problem przynajmniej częściowo.
 
Tworzę temat z ważnym przekazem dla społeczności i adminów.
Wszyscy wiemy jaki panuje klimat na forum i jak czasami skrajne wypowiedzi tutaj padają, czy jakie wyzwiska kierowane są między użytkownikami.
Wolność słowa ma swoje dobre i złe strony. Jednak jako grono dżentelmanów zgodzimy się, że groźby śmierci to chyba granica jaka nie będzie tutaj tolerowana.
Oprócz bana dla użytkownika @dżejson który zaraz uargumentuje, również przy okazji można zbanować użytkownika @wielki_chlop za wielokrotne życzenie użytkownikom śmierci
i podżegania ich do użycia w tym celu sznura.

Wrzucam podpis użytkownika, który wielokrotnie łamał regulamin tworząc multikonta.
View attachment 150176
żeby redakcja w postaci @defthomas @Dzihados @Cloud @baju nie musiała tracić swojego cennego czasu. Już przychodzę z wytłumaczeniem.
Użytkownik, który wrzuca publiczne komentarze na Waszej stronie internetowej, gdzie można Was również odnaleźć z imienia i nazwiska cieszy się ze śmierci
przypadkowych twórców internetowych i podżega do śmierci następnych.
- chuda kurwa z HL - to popularna influencerka i była zawodniczka High League, Masza Graczykowska, nie żyje. Miała zaledwie 25 lat. Jej ciało zostało odnalezione 8 marca 2026 roku w mieszkaniu w Warszawie
- Ravgor - Rafał "Ravgor" Górecki zmarł śmiercią samobójczą w wyniku upadku z wysokości. Tragedia miała miejsce 18 lipca 2023 roku w Tychach.
- jakaś kurwa na atak serca - Dawid Błach zmarł nagle w piątek, choć informacja potwierdzająca jego śmierć trafiła do mediów dopiero w sobotę. Youtuber był dobrze znany fanom piłki nożnej i gier wideo, ponieważ od lat był związany z FIFĄ i EA FC 24. Był także członkiem ekipy Fantasy, z którą organizował charytatywne transmisje na żywo.

Nie tak dawno @Cloud chwalił się na głównej o największej liczbie wejść na stronę w branży. Czy z czymś takim chcecie być kojarzeni? Już nie mówię o jakichś konsekwencjach prawnych, gdyby rodzina, lub znajomi przypadkowo znaleźli taki wpis tutaj.
Pomijam spam tego delikwenta w tematach i jego multikontach.

Zapraszam do demokratycznego głosowania i jeżeli administracja nie radzi sobie z takimi jednostkami, podejrzewam z braku czasu? Prośba o zamknięcie rejestracji na pół roku.
:conorsalute: :roybelly:
 
Ale nawet jak go zbanują, tak po prawdzie, to chuja zrobimy. Wystarczy mu VPN i jakis 10minutemail i po sprawie.
Może lepiej powołajmy tu nieoficjalną komisję do filtrowania typa, jak ktoś wyczuje, że jest nowe multikonto - wrzuca w wątek, a każdy zainteresowany daje ignora.
Chyba rozwiązało by to problem przynajmniej częściowo.
Dlatego zaproponowałem zamknięcie rejestracji. Już raz tak było.
Kurwa, nie oznaczyłeś mnie mordo, czuję słony smak łez i gorzki goryczy, oraz ból wykluczenia!
Oznaczałem na szybko. Przepraszam z góry i zapraszam do głosowania :pudzianfap:
 
Tworzę temat z ważnym przekazem dla społeczności i adminów.
Wszyscy wiemy jaki panuje klimat na forum i jak czasami skrajne wypowiedzi tutaj padają, czy jakie wyzwiska kierowane są między użytkownikami.
Wolność słowa ma swoje dobre i złe strony. Jednak jako grono dżentelmanów zgodzimy się, że groźby śmierci to chyba granica jaka nie będzie tutaj tolerowana.
Oprócz bana dla użytkownika @dżejson który zaraz uargumentuje, również przy okazji można zbanować użytkownika @wielki_chlop za wielokrotne życzenie użytkownikom śmierci
i podżegania ich do użycia w tym celu sznura.

Wrzucam podpis użytkownika, który wielokrotnie łamał regulamin tworząc multikonta.
View attachment 150176
żeby redakcja w postaci @defthomas @Dzihados @Cloud @baju nie musiała tracić swojego cennego czasu. Już przychodzę z wytłumaczeniem.
Użytkownik, który wrzuca publiczne komentarze na Waszej stronie internetowej, gdzie można Was również odnaleźć z imienia i nazwiska cieszy się ze śmierci
przypadkowych twórców internetowych i podżega do śmierci następnych.
- chuda kurwa z HL - to popularna influencerka i była zawodniczka High League, Masza Graczykowska, nie żyje. Miała zaledwie 25 lat. Jej ciało zostało odnalezione 8 marca 2026 roku w mieszkaniu w Warszawie
- Ravgor - Rafał "Ravgor" Górecki zmarł śmiercią samobójczą w wyniku upadku z wysokości. Tragedia miała miejsce 18 lipca 2023 roku w Tychach.
- jakaś kurwa na atak serca - Dawid Błach zmarł nagle w piątek, choć informacja potwierdzająca jego śmierć trafiła do mediów dopiero w sobotę. Youtuber był dobrze znany fanom piłki nożnej i gier wideo, ponieważ od lat był związany z FIFĄ i EA FC 24. Był także członkiem ekipy Fantasy, z którą organizował charytatywne transmisje na żywo.

Nie tak dawno @Cloud chwalił się na głównej o największej liczbie wejść na stronę w branży. Czy z czymś takim chcecie być kojarzeni? Już nie mówię o jakichś konsekwencjach prawnych, gdyby rodzina, lub znajomi przypadkowo znaleźli taki wpis tutaj.
Pomijam spam tego delikwenta w tematach i jego multikontach.

Zapraszam do demokratycznego głosowania i jeżeli administracja nie radzi sobie z takimi jednostkami, podejrzewam z braku czasu? Prośba o zamknięcie rejestracji na pół roku.

Ten Wielki Chłop wyłapał bana. Natomiast z ręką na sercu, czy naprawdę to co przytoczyłeś odnośnie tego dżejsona, to najgorsze z najgorszych rzeczy na Cohones? Nie wiem, ja inaczej traktuję życzenie by ktoś zdychał jeśli jest to użyte personalnie do kogoś a jakoś mniejszy wydźwięk ma dla mnie cieszenie się, że ktoś nie żyje (w sensie jest to niesmaczne, ale nadal w granicach wolności poglądów). Mogę spróbować pogadać z tym userem? Co o tym sądzisz? By mniej spamował i używał mniej kontrowersyjnych zwrotów?
 
Ten Wielki Chłop wyłapał bana. Natomiast z ręką na sercu, czy naprawdę to co przytoczyłeś odnośnie tego dżejsona, to najgorsze z najgorszych rzeczy na Cohones? Nie wiem, ja inaczej traktuję życzenie by ktoś zdychał jeśli jest to użyte personalnie do kogoś a jakoś mniejszy wydźwięk ma dla mnie cieszenie się, że ktoś nie żyje (w sensie jest to niesmaczne, ale nadal w granicach wolności poglądów). Mogę spróbować pogadać z tym userem? Co o tym sądzisz? By mniej spamował i używał mniej kontrowersyjnych zwrotów?
To już chyba sprawa subiektywna. Dla mnie radość ze śmierci osoby(chyba, że popełniła jakiś okropny czyn) jest obrzydliwe.
Już pomijając to, użytkownik ten tworzy multikonta i spamuje co już jest niezgodne z regulaminem.
Cieszę się że jakiś odzew ze strony administracji jest :wink2:
 
Back
Top