Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Witam wszystkich serdecznie.

Przybywam z forum slizgawka zaintrygowany internetową działalnością cenionego tu i ówdzie użytkownika znanego u Was bodajże jako @ZELAZNAREKA czy @Zawodnik567.

Ten jełop pod nickiem, z którego piszę na ślizgawce, nastukał w półtora roku prawie cztery tysiące postów znikomej wartości, robiąc to zwykle w klasyczny sposób:
- wrzucanie twierdzeń z absolutnej dupy, z którymi nawet nie zamierza dyskutować (np. Grzegorz Rasiak jest lepszym piłkarzem niż Gianluigi Buffon bo ma więcej goli);
- wrzucanie kretyńskich plotek (np. syn starego Fronczewskiego, tak zwany młody Fronczewski, może umrzeć za 50 lat);
- wrzucanie rzeczy które kompletnie nikogo nie interesują (np. patrzcie, zmarł żul z uniwersum Papy Smerfika);
- wrzucanie treści o muzyce jednoznacznie sugerujących głuchotę i głupotę (np. raper po prostu Kajtek, on jest w tzw. MEJU, słuchają go setki tysięcy);
- wszystko to okraszone kompletnym brakiem jakichkolwiek sensownych informacji o sobie;
- podlane wiedzą płytszą, niż kałuże po latach suszy, co wychodziło zawsze, gdy ktoś go próbował o cokolwiek dopytać.

Dodam, że po zbanowaniu użytkownik próbował wracać na forum w ciągu dwóch lat dobre dwadzieścia razy, jednak za każdym razem góra po kilku postach wiadomo było, że to on.

Piszę do Was nie dlatego, aby coś reklamować, ale głównie dlatego, że jestem zaintrygowany internetową kreacją tego użyszkodnika oraz chciałbym się dowiedzieć, czy Wy wiecie o nim cokolwiek więcej, niż wiemy my (bo to już będzie więcej, niż wiemy my po dziesiątkach jego multikont).

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!
 
Witam wszystkich serdecznie.

Przybywam z forum slizgawka zaintrygowany internetową działalnością cenionego tu i ówdzie użytkownika znanego u Was bodajże jako @ZELAZNAREKA czy @Zawodnik567.

Ten jełop pod nickiem, z którego piszę na ślizgawce, nastukał w półtora roku prawie cztery tysiące postów znikomej wartości, robiąc to zwykle w klasyczny sposób:
- wrzucanie twierdzeń z absolutnej dupy, z którymi nawet nie zamierza dyskutować (np. Grzegorz Rasiak jest lepszym piłkarzem niż Gianluigi Buffon bo ma więcej goli);
- wrzucanie kretyńskich plotek (np. syn starego Fronczewskiego, tak zwany młody Fronczewski, może umrzeć za 50 lat);
- wrzucanie rzeczy które kompletnie nikogo nie interesują (np. patrzcie, zmarł żul z uniwersum Papy Smerfika);
- wrzucanie treści o muzyce jednoznacznie sugerujących głuchotę i głupotę (np. raper po prostu Kajtek, on jest w tzw. MEJU, słuchają go setki tysięcy);
- wszystko to okraszone kompletnym brakiem jakichkolwiek sensownych informacji o sobie;
- podlane wiedzą płytszą, niż kałuże po latach suszy, co wychodziło zawsze, gdy ktoś go próbował o cokolwiek dopytać.

Dodam, że po zbanowaniu użytkownik próbował wracać na forum w ciągu dwóch lat dobre dwadzieścia razy, jednak za każdym razem góra po kilku postach wiadomo było, że to on.

Piszę do Was nie dlatego, aby coś reklamować, ale głównie dlatego, że jestem zaintrygowany internetową kreacją tego użyszkodnika oraz chciałbym się dowiedzieć, czy Wy wiecie o nim cokolwiek więcej, niż wiemy my (bo to już będzie więcej, niż wiemy my po dziesiątkach jego multikont).

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!
@Siedem cyk do wora, tekst to kopia poprzedniego mulciaka tego dzbana :corn:
 
@Siedem cyk do wora, tekst to kopia poprzedniego mulciaka tego dzbana :corn:

Odeszłem, ale tu jeszcze zabiorę głos.

Konto RIVALDO111 to konto administratora ślizgawki o pseudonimie Gogi, który założył tam na tym forum z 15-20 tematów o multikontach. Chłop ma taką obsesję, że na ślizgawce potrafi już robić 20-50 stron na temat danego użytkownika i znać wszystkie jego zwyczaje.

Jak ktoś przedawkowal mega neta to zawsze bede podawal w formularzu Gogi z Ślizgawka.

Symbolicznie tak się nazwał bo Zelazna ręką używała tam takiego nicku.
 
Odeszłem, ale tu jeszcze zabiorę głos.

Konto RIVALDO111 to konto administratora ślizgawki o pseudonimie Gogi, który założył tam na tym forum z 15-20 tematów o multikontach. Chłop ma taką obsesję, że na ślizgawce potrafi już robić 20-50 stron na temat danego użytkownika i znać wszystkie jego zwyczaje.

Jak ktoś przedawkowal mega neta to zawsze bede podawal w formularzu Gogi z Ślizgawka.

Symbolicznie tak się nazwał bo Zelazna ręką używała tam takiego nicku.
Wypierdalaj
 
Odeszłem, ale tu jeszcze zabiorę głos.

Konto RIVALDO111 to konto administratora ślizgawki o pseudonimie Gogi, który założył tam na tym forum z 15-20 tematów o multikontach. Chłop ma taką obsesję, że na ślizgawce potrafi już robić 20-50 stron na temat danego użytkownika i znać wszystkie jego zwyczaje.

Jak ktoś przedawkowal mega neta to zawsze bede podawal w formularzu Gogi z Ślizgawka.

Symbolicznie tak się nazwał bo Zelazna ręką używała tam takiego nicku.
Weź tabletkę na schizofrenie bo to znowu zmierza w złym kierunku :redford:
 
Odeszłem, ale tu jeszcze zabiorę głos.

Konto RIVALDO111 to konto administratora ślizgawki o pseudonimie Gogi, który założył tam na tym forum z 15-20 tematów o multikontach. Chłop ma taką obsesję, że na ślizgawce potrafi już robić 20-50 stron na temat danego użytkownika i znać wszystkie jego zwyczaje.

Jak ktoś przedawkowal mega neta to zawsze bede podawal w formularzu Gogi z Ślizgawka.

Symbolicznie tak się nazwał bo Zelazna ręką używała tam takiego nicku.
Screenshot_20260422_223014_Google.jpg

Odszedł ale lekko. Won pajacu, BASTA!
 
Odeszłem, ale tu jeszcze zabiorę głos.

Konto RIVALDO111 to konto administratora ślizgawki o pseudonimie Gogi, który założył tam na tym forum z 15-20 tematów o multikontach. Chłop ma taką obsesję, że na ślizgawce potrafi już robić 20-50 stron na temat danego użytkownika i znać wszystkie jego zwyczaje.

Jak ktoś przedawkowal mega neta to zawsze bede podawal w formularzu Gogi z Ślizgawka.

Symbolicznie tak się nazwał bo Zelazna ręką używała tam takiego nicku.
A ja pana grzecznie i kulturalnie poproszę o wypierdalanie z tego forum
 
Typ kłamie, że jego multikonto go nie lubi? Albo że on nie lubi swojego multikonta? Hmm, to już ciężkie schorzenie klasyfikujemy, zaraz siostra Halibuta poda czopek z pejczopiryną.
 
siemano

interesuje mnie głównie dojeżdżanie nieporadnych życiowo co się panoszą w internecie i głupoty gadają

mam nadzieję że zyskam sprzymierzeńców w krucjacie pzdr
 
Back
Top