Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Anonymous

NoLife FC
2309347_f248.jpg

Założyłeś(aś) konto?
Jesteś tu nowy(a)?
Młody(a), a zdziwiony(a)?

Bądź tak miły(a) i nim zaczniesz spamować na tym forum, po prostu przywitaj się.

Ps. Kilka słów o sobie, również mile widziane. Niektórzy nie musieliby wówczas tracić swego cennego czasu, by Was przestalkować poza Cohones.

Więc, do dzieła!
 
Proszę moderację o zmianę algorytmu rejestracji na Cohones.
Tzn. pisanie postów jest możliwe po wpisaniu się do tego tematu.
@Dzihados
Pomysł dobry.
Na pomorzu pada od kilku dni, co oznacza brak gości w kwaterach. Ktoś tu się nudzi bo nie musi sprzątać po piwożłopach z brzuchami co siedzą po knajpach w gaciach i klapkch :wink::kaczy::lizoremotmaly2:
 
A jaki problem sprawiają oploci @kaczka41 ? Sam jestem zarejestrowany nieco ponad rok, ale śledzę stronę/forum(późniejsze) od 2008r. jak pewnie duża część czytelników. Sporo osób pisze, że kiedyś miało konta i na nowo się zarejestrowało. Najbardziej spamującym to chyba Ty @kaczka41 byłeś(teraz jesteś bardziej lubiany jeśli mogę to tak określić). Wywalali cię i wracałeś pod różnymi postaciami chyba z 10 razy. Ale ciekawie Cię czytać od tylu lat, jesteś takim Antkiem Emigrantem z forum Onetu sprzed paru lat. Chyba nawet tutaj ktoś o takim samym nicku ma konto.
Jak ktoś coś chce dodać od siebie to się rejestruje i pisze ciekawie lub mniej. Z wiekiem większość mądrzeje.

Jak wywabiasz nową panią redaktor to dziwne. Jestem w uj stulejarzem, nie gardzę fotami z wątku fit i +18 babes, ale żeby na forum mieć ciągotki do konta tylko dlatego, że jego posiadaczką jest dziewczyną to gruba przesada.

Pytam serio, nie zamierzam tym bić postów, których licznik na każdym forum uważam za zbędny, bo to tak jakby liczyć każdemu ilość wypowiedzi w życiu. W większości ciekawiących mnie wątków czytam wszystkie posty, nie tylko Administracji i tych z 10k. lajków i postów.
 
Nie byłoby kulturalniej, jakby się nowi przywitali się , zanim zaczną się wypowiadać?
Jakoś tak mało kulturalnie,gdy wpadnie ktoś, by wygrać jakiś konkurs, ewentualnie zostanie dłużej, a potem zacznie jak znawca używać do woli.
 
Kurwa zauważyliście, że prawie zawsze oploty zaczynają swojego pierwszego posta od "Śledzę forum od X lat, ale teraz dopiero założyłem konto". Czują RESPECT :D
Zamknięcie forum dla niezarejestrowanych wprowadziłoby chaos nawet w światku MMA z Polski, bo w końcu skąd się biorą opinie, że to najbardziej hejterska strona MMA? Jak to, niezarejestrowani wiedzą co ludzie piszą, a sami się nie wypowiadają? Dla niektórych wystarczała/wystarcza sama strona(nie forum) i w niej zawarte informacje, a jak chcieli się wypowiedzieć, czy dopytać(w moim przypadku UFC w ESC i Rewards) to się zarejestrowali. Do kogo ten respect? Widziałem jak wyglądały te wideo konferencje z kilkoma chętnymi użytkownikami jeszcze na Hangouts(lub Googlge Video) to rzeczywiście sporo ciekawych dyskusji było i forum do tego nie było potrzebne.
 
Back
Top