Podwieszony Oplot, przywitaj się!

1724420097629.png
:wtf2:
 
@Drzewo Witamy :conorsalute:
Ile siedziałeś???
Nie wiem, zgubiłem poprzedni telefon jak pojechałem na Brutal Assault, a na obecnym nie mogłem przypomnieć sobie jak się zalogować, więc trochę zeszło na odsiadce za niewinność i niepamięć...

W międzyczasie telefon się odnalazł u kumpla w aucie jak sprzątał porządnie trzy miesiące później, więc bez strat, ale i bez sensu :crazy:

@Dzihados ty draniu :lesnarhappy:

PS. Brutal Assault był w zeszłym sierpniu, więc niecały rok w więzieniu spędziłem :jimcarrey:
 
Czesc wszystkim. Wracam po paru latach. Stare konto (inny nick) usunalem jak robilem sobie przerwe od social mediow itp. Mialem spora przerwe w sledzeniu MMA, wracam bo bylem ciekaw jak dzis wyglada Cohones i o czym sie tutaj dyskutuje.
 
Czesc wszystkim. Wracam po paru latach. Stare konto (inny nick) usunalem jak robilem sobie przerwe od social mediow itp. Mialem spora przerwe w sledzeniu MMA, wracam bo bylem ciekaw jak dzis wyglada Cohones i o czym sie tutaj dyskutuje.
O krysztale.

Witaj, jaki miałeś wcześniej nick?
 
Czesc wszystkim. Wracam po paru latach. Stare konto (inny nick) usunalem jak robilem sobie przerwe od social mediow itp. Mialem spora przerwe w sledzeniu MMA, wracam bo bylem ciekaw jak dzis wyglada Cohones i o czym sie tutaj dyskutuje.
Witam serdecznie.

Na cohones jak zawsze pełna kultura, dyskutujemy tylko o rzeczach istotnych, zachowujemy powagę i zimną krew podczas dyskusji, nawet gdy rozmawiamy na trudne tematy.
 
Czesc wszystkim. Wracam po paru latach. Stare konto (inny nick) usunalem jak robilem sobie przerwe od social mediow itp. Mialem spora przerwe w sledzeniu MMA, wracam bo bylem ciekaw jak dzis wyglada Cohones i o czym sie tutaj dyskutuje.
nie mozna sobie usunac konta klamczuszku.. :jimcarrey:
 
@Roshi cos popierdolilem, zwracam honor. teraz zauwazylem email. ehh, pisalem o usunecie konta. no chuj, niech tak zostanie.
 
Back
Top