Podwieszony Oplot, przywitaj się!

stulejarze_mmm.jpg
 
@MysticBęben pisałem Ci kiedyś o książce pt. "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie". Przeczytałem ją w 5-6h i nie palę od 1,5 roku. Pożyczyłem też kilku znajomym i żaden już nie pali. Zresztą rzuca 9/10 osób po przeczytaniu jej. Normalnie uznałbym to za niemożliwe, albo za jakiś kit wciskany palaczom, ale to naprawdę działa :D
prosta_metoda_jak_skutecznie_rzucic_palenie_IMAGE1_213551.jpg
 
@Gienek jak sie ma sprawa z medyczna ganja? orientujesz sie? jak mozna dostac pozwolenie czy wlasnie recepty
W Polsce chyba jeszcze nie ma legalnego leczenia gandzią, wiem że takie leczenie jest prowadzone w USA u pacjentów bólowych np. w nowotworach. Dostaje się receptę na zioło idzie się do apteki szpitalnej i Ci dają ileś tam gramów zielska na legalu. W Polsce jeszcze chyba to nie funkcjonuje aczkolwiek w centrum onkologii w WWA robią jakieś testy z ziołem.
 
W Polsce chyba jeszcze nie ma legalnego leczenia gandzią, wiem że takie leczenie jest prowadzone w USA u pacjentów bólowych np. w nowotworach. Dostaje się receptę na zioło idzie się do apteki szpitalnej i Ci dają ileś tam gramów zielska na legalu. W Polsce jeszcze chyba to nie funkcjonuje aczkolwiek w centrum onkologii w WWA robią jakieś testy z ziołem.
no wlasnie wiem, ze dr marek bachanski zaczynal terapie z dziecmi i go pozniej wyjebali chuje, nawet jedno dziecko zmarlo po zaprzestaniu terapii. w niemczech jak ma sie pozwolenie, to ganje odbiera sie normalnie w aptece, myslalem, ze zrobili juz tak w Polsce tez. inna sprawa, to straszne problemy z otrzymaniem takiego pozwolenia
 
@Gienek jak sie ma sprawa z medyczna ganja? orientujesz sie? jak mozna dostac pozwolenie czy wlasnie recepty
Dostepne jest leczenie olejami i innymi specyfikami ale musisz udowodnic ze jest to jedyna opcja i nie ma dostepnych zamiennikow. Chyba dwom rodzinom w PL sie to udalo. Wchuj roboty i raczej skazane na porazke.
 
Dostepne jest leczenie olejami i innymi specyfikami ale musisz udowodnic ze jest to jedyna opcja i nie ma dostepnych zamiennikow. Chyba dwom rodzinom w PL sie to udalo. Wchuj roboty i raczej skazane na porazke.
@Gaara pal lewizne bo na legalu nigdy nie dostaniesz :fly:
 
Czemu nie przyszedłeś na zlot?
Jako weteran urodzony w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku stwierdziłem, że nie mam już zdrowia na takie imprezy - niech się młodzież bawi. To raz.
Dwa - to o ile pamiętam musiałem na drugi dzień rano jechać. A przyjść i siedzieć o suchym pysku to stwierdziłem że bez sensu.
Trzy - to nawet jak by się człowiek chciał sponiewierać, to też nie może bo czasy takie, że co drugi z komórką lata i pstryka. A potem można się zdziwić.
Ale dojrzewam do zlotu Hejterów w Progach Faveli. Widziałem, że śmietanka cohones się zapowiedziała ...
 
Z braku czasu, nie przeczytam całego wątku, ale rozumiem, że bardzo chcecie mnie poznać:shy::lol:?
Trenuję od 6 lat kickboxing, w tym 2 lata zawodów. Niestety późno zaczęłam, więc teraz dbam o sprawy zawodowe, trenuje tylko amatorsko. Na parterze się nie znam, ale od kilku lat oglądam mma, głównie kobiece.
 
Back
Top