Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Witam wszystkich.
Miałem być to jestem i jest mi miło, że mogę dołączyć się do rozmów. O co chodzi z tym Oplotem znaczy, że młody jestem ;) ? A czemu czarny pas? Bo zarejestrowałem się na forum pare lat temu czasami coś napisałem ale generalnie tylko czytałem. Teraz na dobre się udzieliłem bo do szewskiej pasji doprowadziły mnie niektóre komentarze po wygranej Conora nad Diazem...
Kaczka ty zgrywusie.
 
Witam. Można powiedzieć, że jestem nowy, bo dopiero założyłem konto i udzielam się od bodajże 2 dni, ale czytam forum dosyć regularnie od 2 lat. Wielki fan Robbie'go (czekam nadal kiedy USADA usadzi Woodley'a, bo gość wygląda jak dziecko Lesnara i jego kupy, ważącej więcej od Conora). Poza tym fan Barcelony i odradzających się Czerwonych Diabłów. Lubię wyrzucać pieniądze w błoto (bukmacherka) i ostro harować na siłce. Kocham tematy o Conorze, poprawa humoru i łzy gwarantowane przy każdym temacie (a więc płacze jakieś 5 razy dziennie) dzięki hejterom, jak i fanboyom. To tyle.. dzięki za uwagę :beer:
 
Witam. Można powiedzieć, że jestem nowy, bo dopiero założyłem konto i udzielam się od bodajże 2 dni, ale czytam forum dosyć regularnie od 2 lat. Wielki fan Robbie'go (czekam nadal kiedy USADA usadzi Woodley'a, bo gość wygląda jak dziecko Lesnara i jego kupy, ważącej więcej od Conora). Poza tym fan Barcelony i odradzających się Czerwonych Diabłów. Lubię wyrzucać pieniądze w błoto (bukmacherka) i ostro harować na siłce. Kocham tematy o Conorze, poprawa humoru i łzy gwarantowane przy każdym temacie (a więc płacze jakieś 5 razy dziennie) dzięki hejterom, jak i fanboyom. To tyle.. dzięki za uwagę :beer:
Po co się wcinasz miedzy wódkę a stulejkę?
 
Wyobraź sobie co będzie jak na forum zaczną się udzielać osoby z rocznika 2000 :boystop:
Oszukali nas bo w 2000 miało wszystko jebnąć, komputery itp. Natomiast internet dalej działa i to czego Stanisław Lem nienawidził rozwija się w najlepsze :)
 
4efe40e7b505103dda869b36929d7626_original.jpg
 
Back
Top