Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Siema. Mam na imie Artur. Lat 30. Forum cohones i portal mmarocks lurkuje już od 10 lat;) Chyba pora założyć konto.
 
Siema. Ogólnie czytam se od dłuższego czasu, ale ostatnio wkurwia mnie ten limit na 30 komentarzy. Coś tam będę się udzielał. Pozdro
 
Z okazji kolejnego rekordowego zwycięstwa Pudzilli, pragnę serdecznie powitać społeczność Cohones!
Pochodzę z Łodzi, wolę stójkę od kulania się po macie, chociaż doceniam te umiejętności.
Z sentymentem wspominam oglądanie highlights K-1
Ps nie oglądam KSW
 
Z okazji kolejnego rekordowego zwycięstwa Pudzilli, pragnę serdecznie powitać społeczność Cohones!
Pochodzę z Łodzi, wolę stójkę od kulania się po macie, chociaż doceniam te umiejętności.
Z sentymentem wspominam oglądanie highlights K-1
Ps nie oglądam KSW
Oj oglądało się K1 Max na Eurosporcie 2 za dzieciaka :) wtedy myślałem że Janisz ma pojęcie o sporcie xD
 
cześć

sorry, że z takim opóźnieniem, ale pochłonęła mnie epopeja o Czimajewie

jestem z Warszawy, mam 37 lat, siedzę teraz na izolacji, więc se piszę tutaj

pozdro
 
Cześć, trochę mi zeszło zanim ogarnęłam to forum. Wcześniej tylko czytałam newsy na głównej.
Interesuję się MMA nie tylko od strony sportowej ale też dziennikarskiej.
Czy będę jakoś bardzo aktywna na forum? Tego nie wiem ale się postaram. :)
Witamy serdecznie w elitarnym gronie ekspertów. :beer:
Skoro interesujesz sie mma od strony dziennikarskiej to liczę że bedziesz aktywna w ''newsy mma userów''. Wszystkie przecieki i informację których nie dodali nasi 'redaktorzy' mile widziane. :redford:
 
Witamy serdecznie w elitarnym gronie ekspertów. :beer:
Skoro interesujesz sie mma od strony dziennikarskiej to liczę że bedziesz aktywna w ''newsy mma userów''. Wszystkie przecieki i informację których nie dodali nasi 'redaktorzy' mile widziane. :redford:
Haha, dziękuję bardzo za przywitanie w tym jakże elitarnym gronie.
Postaram się coś pisać, może nawet jakieś info z pierwszej ręki od przyjaciół trochę wyżej postawionych dziennikarsko niż ja ale niczego nie obiecuję. :)
 
Wypierdac z tego tematu. Jeszcze tutaj tego brakowało.
Kolejny temat zaspamowany tym samym, zróbcie sobie temat gdzie będziecie sie wyzywac.
Gdzie nie wejde to ktoś ciśnie picksa99 i jego bande, ten się odpala, oczywiście dorzuci screeny i tak w kółko.
Wzywam moderacje do zrobienia czegoś z tym @moderatorzywiemzeitaknicniezrobicie
 
Back
Top