Podwieszony Oplot, przywitaj się!

coraz wiecej narkomanow, coraz wiecej na tym swiecie jest tych szmat!!1! :bayan:
 
Witam "Fan Skurwieli" spłonął chyba razem z serwerami, bo konto zostało założone dopiero w lipcu 2020. Wracam pod nową postacią "ziomeq" :devil smile1: ESSA
 
Dzieńdobrywieczór.

comment_rw63G2O9EFgLtoZf85350sHjfGOZBr2w.gif
 
Witam "Fan Skurwieli" spłonął chyba razem z serwerami, bo konto zostało założone dopiero w lipcu 2020. Wracam pod nową postacią "ziomeq" :devil smile1: ESSA
A więc to Ty... Tamten nick jakoś lepiej mi pasował. Byl bardziej kurwa wymowny. Ziomeq to już taki chyba oklepany zwrot. Niemniej nie mnie oceniać. Twoje konto, Twoj cyrk.

Miałem napisać coś o sobie, ale kogo to interesuje :frankapprove:
 
A więc to Ty... Tamten nick jakoś lepiej mi pasował. Byl bardziej kurwa wymowny. Ziomeq to już taki chyba oklepany zwrot. Niemniej nie mnie oceniać. Twoje konto, Twoj cyrk.

Miałem napisać coś o sobie, ale kogo to interesuje :frankapprove:
No zalatywał gangsterką. Mój cyrk, ale nie moje małpy :neildegrassewhoa: Teraz tworzę historię od nowa ::snoopd::Będziecie o mnie wnukom opowiadać :penn:
Pozdrawiam :hi:
 
wlasnie, curva doczytalam ze mam sie przedstawic :)
otoz, genowefa pierozek z tej strony, dobrzy znajomi mowia gienia pierog, lat ... po 50-tce. pierwsza ogladana walka - Mike Tyson vs Trevor Berbick 22.11.1986 (pas WBC) Bylo dawno no..i wuj :)
ogladanie MMA zaczelam od ruskich filmow na VHS - "boj bies prawil", potem Marek Piotrowski i ... UFC i ten.. jak mu tam Gracie, no ten co wyglada jak Ricky Martin i dalej juz normalnie. UFC i boks
Pozdro i marszczcie freda dla zdrowia
Gienia Pierog
 
wlasnie, curva doczytalam ze mam sie przedstawic :)
otoz, genowefa pierozek z tej strony, dobrzy znajomi mowia gienia pierog, lat ... po 50-tce. pierwsza ogladana walka - Mike Tyson vs Trevor Berbick 22.11.1986 (pas WBC) Bylo dawno no..i wuj :)
ogladanie MMA zaczelam od ruskich filmow na VHS - "boj bies prawil", potem Marek Piotrowski i ... UFC i ten.. jak mu tam Gracie, no ten co wyglada jak Ricky Martin i dalej juz normalnie. UFC i boks
Pozdro i marszczcie freda dla zdrowia
Gienia Pierog
Halibut, nie świruj
 
Siemka. Co się stało , że mi konto usunięto ? Miałem już z 300 postów i z pół roku stażu a regulaminu chyba nie złamałem
:arielcry:
 
Witam wszytskich. Jestem Marek, mam 35 lat i nie piję od piątku. MMA trenuję rekreacyjnie, półprofesjonalnie zajmuje się produkcją muzyki, czytam dużo książek i tyle z autoprezentacji.
Pozdrawiam wszystkich nie kibicujących Czimajewowi.
Edit: W sumie ich też.
 
Back
Top