Podwieszony Oplot, przywitaj się!

A więc może nie nowy bo konto jakiś czas jest, mało używane, ale jest. Od dzisiaj postaram się publikować dla Rocksów dobre posty. Jestem z Lublina, także przy okazji KSW 48 zapraszam na piwko etc. :D
Jak każdy tutaj lubię dobre walki, szczególnie cepeliadę :D Trenuję boks, także o dobrym boksie zawodowym/amatorskim mogę podyskutować. W odpowiedzi do jut, mierzę 183 cm :D
siema, gdzie smigasz na boks? paco lublinianka? pozdro z lublina
 
Zacząłem już spamować w innych tematach,ale poprawiam się i witam się tutaj :hi:
Zalogowany od niedawna,ale przeglądający ,czytający i oglądający mma już parę lat.
Pozdrawiam !
 
Z tą kwaterą coś kojarzę, ale z okciem już nie.
 

Attachments

  • childcry.gif
    childcry.gif
    600.4 KB · Views: 12
Hejka wariaciki mordeczki ️ ️ niegdyś miałem tutaj konto lecz zapomniałem loginu i hasła‍♂️♂️... Czasy SSS i gdy Wojek robił konferencje z zawodnikami i fanami na YT ... Kiedyś to było

Edit emotikony z telefonu nie działajo
 
Hejka wariaciki mordeczki ️ ️ niegdyś miałem tutaj konto lecz zapomniałem loginu i hasła‍♂️♂️... Czasy SSS i gdy Wojek robił konferencje z zawodnikami i fanami na YT ... Kiedyś to było

Edit emotikony z telefonu nie działajo
Sprawdziłeś bebechy? To podstawa w tym sporcie :putinlaugh:
 
Elo, trenuje jak po nicku można się domyślić kickboxing, mmarocksy czytam od lat, aż nadszedł czas, że założyłem konto. POZDRO 600
 
Halo, cześć wszystkim, z małym opóźnieniem tu piszę, bo nie wiedziałem, że istnieje taki temat. Pewnie istnieje dla beki, ale co tam, wchodzę w nową kulturę to muszę respektować tutejsze zwyczaje. Newsy i komentarze czytam od kilku lat z poziomu mmarocks, cohones wydaje mi się póki co nieczytelne i nie wiem czy się przyzwyczaję. Przydałoby się, bo czasem kręcicie niesamowitą bekę i zasługujecie na lajki których nie mogę dać z głównej strony. Nie wiem co miałbym napisać o sobie ani kogo to obchodzi, pewnie klasycznie #nikogo. Nie jestem jakimś hardkorowym fanem, poza UFC się raczej nie wychylam, a i tu zawodników spoza rankingu za bardzo nie znam. Regularnie za to słucham Firasa Zahabiego i to on w znacznej części uczy mnie tego sportu i kształtuje moje opinie (choć zapasy cenię bardziej niż bjj). Moją życiową pasją jest psychologia, więc o ile nie będę się szarpał w dyskusjach o MMA, to jak ktoś zacznie pisać jakieś głupoty jak kiedyś "Khabib osrany przed walką z Conorem" to będę jechał ostro, bo w tym temacie akurat czuję się bardzo pewnie. Chyba wystarczy, trzeba spokojnie zapalić i odpalać galę, do zobaczenia w tematach.
 
Halo, cześć wszystkim, z małym opóźnieniem tu piszę, bo nie wiedziałem, że istnieje taki temat. Pewnie istnieje dla beki, ale co tam, wchodzę w nową kulturę to muszę respektować tutejsze zwyczaje. Newsy i komentarze czytam od kilku lat z poziomu mmarocks, cohones wydaje mi się póki co nieczytelne i nie wiem czy się przyzwyczaję. Przydałoby się, bo czasem kręcicie niesamowitą bekę i zasługujecie na lajki których nie mogę dać z głównej strony. Nie wiem co miałbym napisać o sobie ani kogo to obchodzi, pewnie klasycznie #nikogo. Nie jestem jakimś hardkorowym fanem, poza UFC się raczej nie wychylam, a i tu zawodników spoza rankingu za bardzo nie znam. Regularnie za to słucham Firasa Zahabiego i to on w znacznej części uczy mnie tego sportu i kształtuje moje opinie (choć zapasy cenię bardziej niż bjj). Moją życiową pasją jest psychologia, więc o ile nie będę się szarpał w dyskusjach o MMA, to jak ktoś zacznie pisać jakieś głupoty jak kiedyś "Khabib osrany przed walką z Conorem" to będę jechał ostro, bo w tym temacie akurat czuję się bardzo pewnie. Chyba wystarczy, trzeba spokojnie zapalić i odpalać galę, do zobaczenia w tematach.
Akurat psychologow sportowych to tutaj pod dostatkiem
 
Pewnie istnieje dla beki, ale co tam, wchodzę w nową kulturę to muszę respektować tutejsze zwyczaje.
:goddamnright:
Newsy i komentarze czytam od kilku lat z poziomu mmarocks
:korwinstupid:
cohones wydaje mi się póki co nieczytelne i nie wiem czy się przyzwyczaję.
:scary:
Przydałoby się, bo czasem kręcicie niesamowitą bekę i zasługujecie na lajki których nie mogę dać z głównej strony
:goldi:
Nie wiem co miałbym napisać o sobie ani kogo to obchodzi, pewnie klasycznie #nikogo. Nie jestem jakimś hardkorowym fanem, poza UFC się raczej nie wychylam, a i tu zawodników spoza rankingu za bardzo nie znam.
:frankapprove:
Regularnie za to słucham Firasa Zahabiego i to on w znacznej części uczy mnie tego sportu i kształtuje moje opinie (choć zapasy cenię bardziej niż bjj).
:pudziaonicbyniedao:
Moją życiową pasją jest psychologia, więc o ile nie będę się szarpał w dyskusjach o MMA, to jak ktoś zacznie pisać jakieś głupoty jak kiedyś "Khabib osrany przed walką z Conorem" to będę jechał ostro, bo w tym temacie akurat czuję się bardzo pewnie.
:no dawaj:
Chyba wystarczy, trzeba spokojnie zapalić i odpalać galę, do zobaczenia w tematach.
:kis:
 
Witam na forum już tu kiedyś byłem konto zgubiłem gdzieś pod koniec Strikeforce los tak chciał, że wróciłem. Pamiętam piękne czasy Japońskiego zmierzchu i okresy, w którym poza UFC było coś więcej: Affliction, WEC, WFA,EliteXC. Piękny był to okres, w którym śledziłem co tylko dało radę Live. Od czasu rozwodnienia złapaniu choroby w postaci USADA i sprzedaży, mimo że dalej zarywam dużo nocek, to mój zapał już troszkę zmalał. Aktualnie większość moich idoli albo już odeszła, albo jest już jedną nogą na emeryturze, albo dorabia sobie do świadczenia emerytalnego w Geriatorach tego świata. Naszła mnie chęć powrotu na to zacne forum i dołączenia ponownie do tej wspaniałej armii hejterów . Walczącej z Jurasami tego sportu.
Mam nadzieje, że mnie przyjmiecie w swoje szeregi.:pray:
 
Witam na forum już tu kiedyś byłem konto zgubiłem gdzieś pod koniec Strikeforce los tak chciał, że wróciłem. Pamiętam piękne czasy Japońskiego zmierzchu i okresy, w którym poza UFC było coś więcej: Affliction, WEC, WFA,EliteXC. Piękny był to okres, w którym śledziłem co tylko dało radę Live. Od czasu rozwodnienia złapaniu choroby w postaci USADA i sprzedaży, mimo że dalej zarywam dużo nocek, to mój zapał już troszkę zmalał. Aktualnie większość moich idoli albo już odeszła, albo jest już jedną nogą na emeryturze, albo dorabia sobie do świadczenia emerytalnego w Geriatorach tego świata. Naszła mnie chęć powrotu na to zacne forum i dołączenia ponownie do tej wspaniałej armii hejterów . Walczącej z Jurasami tego sportu.
Mam nadzieje, że mnie przyjmiecie w swoje szeregi.:pray:
:rutekajak::conorsalute:
 
Back
Top