Oplot Hyde Park

Deleted

UFC
Welterweight
Żółta Kartka
Witaj oplocie !
W tym temacie możesz pisać na każdy temat, nie trzeba mieć 100 postów by się tu dostać.

Każdy tu może wbić :D
 
Witaj oplocie !
W tym temacie możesz pisać na każdy temat, nie trzeba mieć 100 postów by się tu dostać.

Każdy tu może wbić :D
Cos ty chłopie najlepszego narobił, za bardzo chlapałeś w gościnie u Cipajewa w wannie i zrobiłeś zwarcie w serwerowni. Mam nadzieję, że te pieszczoty były na tyle dobre, że warto było poświęcić Cohones.
 
Hahaha kurwa, będziesz tu pisał ze swoimi multikontami? Ja pierdolę, ale przegryw.
Dowody? Pamiętasz jak klęknąłeś tamtego dnia przed krulem?

Screenshot_20210309_160204.jpg
 
To będzie najbardziej wyluzowany temat na cohones byku.

maras maras 3zł


Ale czemu ty nie jesteś powazny w temacie ,,poobijani wracamy''? 99picks wielki wstyd mi za ciebie, tam trzeba miec czarny garnitur i parasol. Czy ty nie rozumiesz jak wazna rzecza w tej chwili jest majonez do cholery. Zrozum co czuje torpedo.
 
Ale czemu ty nie jesteś powazny w temacie ,,poobijani wracamy''? 99picks wielki wstyd mi za ciebie, tam trzeba miec czarny garnitur i parasol. Czy ty nie rozumiesz jak wazna rzecza w tej chwili jest majonez do cholery. Zrozum co czuje torpedo.
:neildegrassewhoa: Przepraszam

Mowie Ci, torpedo to jakiś stary stypiarz.
W garniaku by tam siedział a @billmurray by mu zmienial motywy na ciemne
 
Mam wrazenie , ze na tym forum zrobiło sie bardziej nerwowo od kiedy jest coraz wiecej wysyp freak fightów i niektórym strasznie gul skacze. Ten torpedo juz nawet jawnie kłamie , ze watki na cohones sa spamowane freakami co jest wielka bzdura, bo ja nie natrafiłem nawet na 1 taki temat, a jakis gosciu Walker93 zaspamował wielkimi literami by watek Fejmu by go usunac. Ida ciekawe czasy na tym cohones. Pro freaki vs anty freaki. Nigdy nie pojmę tej nienawiści do freaków. :tysoncoffe: Rozumiem zdelegalizowac WWE, nba czy tenis ale czepiać się fajnej nawalanki to cos porypanego. Coraz bardziej ciepłe te pokolenia...
 
A tak w ogóle kto jest moderatorem na cohones oprócz clouda i baja?
 
Mam wrazenie , ze na tym forum zrobiło sie bardziej nerwowo od kiedy jest coraz wiecej wysyp freak fightów i niektórym strasznie gul skacze. Ten torpedo juz nawet jawnie kłamie , ze watki na cohones sa spamowane freakami co jest wielka bzdura, bo ja nie natrafiłem nawet na 1 taki temat, a jakis gosciu Walker93 zaspamował wielkimi literami by watek Fejmu by go usunac. Ida ciekawe czasy na tym cohones. Pro freaki vs anty freaki. Nigdy nie pojmę tej nienawiści do freaków. :tysoncoffe: Rozumiec zdelegalizowac WWE, nba czy tenis albo czepioac sie fajnej nawalanki to cos porypanego.
Antyfreaki to smutni ludzie, stypiarze i bezbeki jak kizo.
A tak w ogóle kto jest moderatorem na cohones oprócz clouda i baja?
Defthomas i Cactus
 
Back
Top