Oplot Hyde Park

Ja już dawno pisałem, że Cohones powinno być jak taka mała społeczność z horroru która co jakiś czas składa jednego ze swoich mieszkańców w ofierze w zamian za dobre zbiory kukurydzy. :matt: Jakieś nominacje najbardziej irytujących gagatków co parę tygodni, potem temat z ankietą i tak co np. kwartał. Cohones by się pięknie samooczyściło w maks. półtora roku z takich marnych trolli jak. @99parówek albo @fanSkurwienia a tematy z głosowaniem miałyby większą popularność, niż ten z majonezem.
 
Ja już dawno pisałem, że Cohones powinno być jak taka mała społeczność z horroru która co jakiś czas składa jednego ze swoich mieszkańców w ofierze w zamian za dobre zbiory kukurydzy. :matt: Jakieś nominacje najbardziej irytujących gagatków co parę tygodni, potem temat z ankietą i tak co np. kwartał. Cohones by się pięknie samooczyściło w maks. półtora roku z takich marnych trolli jak. @99parówek albo @fanSkurwienia a tematy z głosowaniem miałyby większą popularność, niż ten z majonezem.
Takie głosowania by zniszczyły wolnosc słowa.
 
Ja już dawno pisałem, że Cohones powinno być jak taka mała społeczność z horroru która co jakiś czas składa jednego ze swoich mieszkańców w ofierze w zamian za dobre zbiory kukurydzy. :matt: Jakieś nominacje najbardziej irytujących gagatków co parę tygodni, potem temat z ankietą i tak co np. kwartał. Cohones by się pięknie samooczyściło w maks. półtora roku z takich marnych trolli jak. @99parówek albo @fanSkurwienia a tematy z głosowaniem miałyby większą popularność, niż ten z majonezem.
Druga sprawa ze wasza grupa miałaby wladze absolutna bo wiadomo ze na siebie byście nie glosowali. Bardzo nieuczciwe
 
Jakieś nominacje najbardziej irytujących gagatków co parę tygodni, potem temat z ankietą i tak co np. kwartał.
Są lepsze metody.

Do tego czasu jednak można im przed każdą galą tego gówna zaspamować w opór temat.
Teraz małe gnojki przez parę stron zrobili sobie czat w jednym temacie i w innym obgadywali (bez odznaczania oczywicie) że to luźna rozmowa i o co w ogóle raban.

Jak wszyscy jechali tego diksa to myślałem o chuj tu chodzi? Jest lekko cofnięty, ale bez przesady.
Teraz rozumiem o co chodzi.
Jak to mawiajo: cierpliwy to i kamień ugotuje.
 
Są lepsze metody.

Do tego czasu jednak można im przed każdą galą tego gówna zaspamować w opór temat.
Teraz małe gnojki przez parę stron zrobili sobie czat w jednym temacie i w innym obgadywali (bez odznaczania oczywicie) że to luźna rozmowa i o co w ogóle raban.

Jak wszyscy jechali tego diksa to myślałem o chuj tu chodzi? Jest lekko cofnięty, ale bez przesady.
Teraz rozumiem o co chodzi.
Jak to mawiajo: cierpliwy to i kamień ugotuje.
O co chodzi? :awesome:Akurat z tobą tam zawsze dyskusje w tematach fame mma bo nie lubisz freaków.
 
Ale niech właśnie sobie siedzą sami w temacie o fame. Nie wpierdalajmy się im tam i nie dawajmy argumentów do dyskusji. Tutaj też szybko się znudzą jak nikt nie będzie na nich zwracał uwagi.
Gdyby tam sobie siedzieli i nie spamowali tematów, to wszyscy by byli szczęśliwi.
Natomiast sam wiesz jak to wyglądało. Co normalny temat, to wchodzi taki mały gnojek i Ci pierdoli o dymach, o tym przegrywie chimaevie i nawoływaniu do oglądania tego ich gówna.
Przeczytaj sobie co zrobili z tematem Wracamy.

Jeszcze kurwa ten drugi ananas na argument że były rozkurwiane tematy pisze żeby mu pokazać które- no i wtedy się człowiek zastanawia czy te małe piździelce ogarniają że dwa ostatnie lata wcięło, czy to dla nich za trudne.
 
Ale niech właśnie sobie siedzą sami w temacie o fame. Nie wpierdalajmy się im tam i nie dawajmy argumentów do dyskusji. Tutaj też szybko się znudzą jak nikt nie będzie na nich zwracał uwagi.
Wyjątkowo się z Tobą zgodzę
Gdyby tam sobie siedzieli i nie spamowali tematów, to wszyscy by byli szczęśliwi.
Natomiast sam wiesz jak to wyglądało. Co normalny temat, to wchodzi taki mały gnojek i Ci pierdoli o dymach, o tym przegrywie chimaevie i nawoływaniu do oglądania tego ich gówna.
Przeczytaj sobie co zrobili z tematem Wracamy.

Jeszcze kurwa ten drugi ananas na argument że były rozkurwiane tematy pisze żeby mu pokazać które- no i wtedy się człowiek zastanawia czy te małe piździelce ogarniają że dwa ostatnie lata wcięło, czy to dla nich za trudne.
Weź pod uwagę ze dużo ludzi mnie zaczepia w różnych tematach wiec się nie dziw ze później jest tam spam.
Panowie nowe cohones więc żeby bylo mniej sporów obiecuje nie robić off topicu w różnych tematach.
 
Gdyby tam sobie siedzieli i nie spamowali tematów, to wszyscy by byli szczęśliwi.
Natomiast sam wiesz jak to wyglądało. Co normalny temat, to wchodzi taki mały gnojek i Ci pierdoli o dymach, o tym przegrywie chimaevie i nawoływaniu do oglądania tego ich gówna.
Przeczytaj sobie co zrobili z tematem Wracamy.

Jeszcze kurwa ten drugi ananas na argument że były rozkurwiane tematy pisze żeby mu pokazać które- no i wtedy się człowiek zastanawia czy te małe piździelce ogarniają że dwa ostatnie lata wcięło, czy to dla nich za trudne.
Ok panowie. Przemyślałem sprawę i postanowiłem was nie wkurwiać, bo z perspektywy wczorajszejszego dnia jest mi wstyd za wszorajszy syf. Na cohones 1.0 udzielałem się tylko na newsach i fame mma, nawet Hyde Parku nie czytałem i innych tematów. Teraz czekam tylko na powrót newsów. Żyjmy w zgodzie, świat jest zbyt krótki by się kłócić @yonigga @klossowski @andrzej_t. @maras :beer:
 
@torpedo @billmurray @Masta @Siedem @Mnichu @respect i tam reszta, ja tak jak pisałem wcześniej nie będę już robić off topicu w tematach.
Nie musimy się lubić ale przynajmniej sie szanujmy także ja was wiecej zaczepiać nie będę o ile wy mnie nie będziecie obrażać.
Nowe cohones, nowa la familia.

Życzę smacznej kawusi i miłego dnia wam wszystkim !
:beer:
 
Picks99 zyczyc milej kawy Siedem to juz wielkie przegiecie. Straciles u mnie bardzo duzo :/
Byku nowe cohones, myślę że warto zakopac stare konflikty :) ja tam jestem ugodowy. Fakt faktem zrobiliśmy gruby syf w tamtym temacie wiec chłopaki mieli prawo sie wkurzyć. Nie wkurzaj się mordo
 
Siedem i jeszcze 2 znam tylko z h k i h. U mnie straceni na zawsze , ale rób co chcesz. :)


Wierze ze jeszcze kiedys z Szplinem i innymi bedziemy ogladac freaki na jednej gali razem i wiwatowac gdy 5 karłów pokona 1 faceta. :)
 
Last edited:
Byku nowe cohones, myślę że warto zakopac stare konflikty :) ja tam jestem ugodowy. Fakt faktem zrobiliśmy gruby syf w tamtym temacie wiec chłopaki mieli prawo sie wkurzyć. Nie wkurzaj się mordo
Zauważyłem, że pespektywa odwiedzin w domu przez @torpedo mocno ostudziła Twoją wczorajszą gorączkę.
 
Gdyby tam sobie siedzieli i nie spamowali tematów, to wszyscy by byli szczęśliwi.
Natomiast sam wiesz jak to wyglądało. Co normalny temat, to wchodzi taki mały gnojek i Ci pierdoli o dymach, o tym przegrywie chimaevie i nawoływaniu do oglądania tego ich gówna.
Przeczytaj sobie co zrobili z tematem Wracamy.

Jeszcze kurwa ten drugi ananas na argument że były rozkurwiane tematy pisze żeby mu pokazać które- no i wtedy się człowiek zastanawia czy te małe piździelce ogarniają że dwa ostatnie lata wcięło, czy to dla nich za trudne.
Wiem, rozumie, ale jak nie będzie nikt reagował na ich wysrywy to na pewno im się to znudzi. A nawet napisanie im żeby wypierdalali do odpowiedniego tematu prowokuje kilka stron zjebanej dyskusji. Sam się na to łapałem.
Totalna olewka od dzisiaj.
 
Zauważyłem, że pespektywa odwiedzin w domu przez @torpedo mocno ostudziła Twoją wczorajszą gorączkę.
No nie panie Zimniak, to mnie nie ruszyło bo żeby zdobyć adres ip to musialby złożyć zawiadomienie do odpowiednich służb
:tiphatb:
A nawet gdyby przyjechał to wyszedłbym z ciocią ktora ma purpure w zapasach belgijskich.

Tak jak kolega @ziomeq wcześniej napisal, myślę że w nowych czasach cohones lepiej zyc w zgodzie
:friends:
 
No nie panie Zimniak, to mnie nie ruszyło bo żeby zdobyć adres ip to musialby złożyć zawiadomienie do odpowiednich służb
Przecież w HP zwrócił się o kontakt do posiadacza Twojego IP. Chyba to uspokoiło sytuacje i zmienił Twoje nastawienie. Zgadłem ?
A nawet gdyby przyjechał to wyszedłbym z ciocią ktora ma purpure w zapasach belgijskich.
I co Twoja ciocia miał pozamiatać intruzem ? :stevecarell:
 
No nie panie Zimniak, to mnie nie ruszyło bo żeby zdobyć adres ip to musialby złożyć zawiadomienie do odpowiednich służb
:tiphatb:
A nawet gdyby przyjechał to wyszedłbym z ciocią ktora ma purpure w zapasach belgijskich.

Tak jak kolega @ziomeq wcześniej napisal, myślę że w nowych czasach cohones lepiej zyc w zgodzie
:friends:
Ja od teraz będę się udzielał tylko w tematach MMA i Fame MMA. Życzę wszystkim miłego dnia :heart:
 
Przecież w HP zwrócił się o kontakt do posiadacza Twojego IP. Chyba to uspokoiło sytuacje i zmienił Twoje nastawienie. Zgadłem ?

I co Twoja ciocia miał pozamiatać intruzem ? :stevecarell:
Purpura w belgijskich zapasach
:boystop:
 
Ja od teraz będę się udzielał tylko w tematach MMA i Fame MMA. Życzę wszystkim miłego dnia :heart:


Mamy luzne plany aby wątek Fejmu zamknąć tylko dla pro freaków , bo ataki na Nas bedą tylko rosnąć. Bedzie wtedy sw spokoj od atakow spamerstwa.Wtedy ten wątek to juz w ogole bedzie piekny. Na chilloucie, przy piwku, a tematow to niedlugo tam bedzie w cholere. To co sie szykuje w najblizszych miesiacach. Niczym newsy mmauserow tylko mmafreakfightuserow, tyle bedzie imb. Im zostawimy ketchupy i majonezy.
 
Mamy luzne plany aby wątek Fejmu zamknąć tylko dla pro freaków , bo ataki na Nas bedą tylko rosnąć. Bedzie wtedy sw spokoj od atakow spamerstwa.Wtedy ten wątek to juz w ogole bedzie piekny. Na chilloucie, przy piwku.
Tak jak @respect pisal, będziemy tylko tam pisać o freakach to reszta nie będzie robić nam syfu.
 
Pick99


Trzeba turskiego zabrac do naszej grupy bo na tt zbiera ostre ciegi ze pisze o freakach :) dobra imba tam byla wczoraj :)
 
Back
Top