Oplot Hyde Park

Pick99


Trzeba turskiego zabrac do naszej grupy bo na tt zbiera ostre ciegi ze pisze o freakach :) dobra imba tam byla wczoraj :)
Wykop tez śledzisz? :D ja w sumie głównie siedzę na tagu patostreamerow jak magical i proboszcz :D czasami wejdę na wersow by zobaczyć co piszą o tej materialistce
 
Na wykop czasami jestem tylko na famemma aby wstawic jakis news. Wersow , kto to jest Wersow? Ja znam ludzi tylko z Fejmu. Na polskim yt sledze tylko ,, jak to ogarnac " i kanaly sportowe.
 
Na wykop czasami jestem tylko na famemma aby wstawic jakis news. Wersow , kto to jest Wersow? Ja znam ludzi tylko z Fejmu. Na polskim yt sledze tylko ,, jak to ogarnac " i kanaly sportowe.
Wersow to baba friza, ma dzięki niemu 2.4 miliona followersow na insta
 
Aha... mnie te cale youtuberstwo g... obchodzi. Ja lubie otoczke freak federacji, konfy i walki. Dopiero przez te federacje poznaje tych ziomkow jak Kasjo , Ambro , krycha itp.
 
@torpedo @billmurray @Masta @Siedem @Mnichu @respect i tam reszta, ja tak jak pisałem wcześniej nie będę już robić off topicu w tematach.
Nie musimy się lubić ale przynajmniej sie szanujmy także ja was wiecej zaczepiać nie będę o ile wy mnie nie będziecie obrażać.
Nowe cohones, nowa la familia.

Życzę smacznej kawusi i miłego dnia wam wszystkim !
:beer:
Nie da się szanować kogoś kto nigdy tego szacunku nie miał, tfu. Tyle z mojej strony.
 
Witaj oplocie !
W tym temacie możesz pisać na każdy temat, nie trzeba mieć 100 postów by się tu dostać.

Każdy tu może wbić :D
Ja nie mam stu postów i mogę do HP.
Nie możesz wbic do HP to zrobiłeś swoje (gif syna Ferdka jak sie śmieje).
 
Back
Top