Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Ja miałem tak samo.Czytam i nie wierzę.. Szczerze mówiąc to zawsze mi było żal Zabora jak po nim jechaliście że wystawia Karolę do obijania bo kasa musi się zgadzać.. Uważałem że część roksów się na niego uwzięła... Ale teraz przeszedł samego siebie - pozwolić żonie na pokazywanie dupy za pieniądze i jeszcze usprawiedliwiać to - to już jest wyższy stopień odklejenia..
Wiesz, to tylko taka polska mentalność.Z drugiej strony nie rozumiem tego całego onlyfansa - jeżeli chcesz pooglądać jakieś treści erotyczne czy pornograficzne - to internet jest przepełniony darmowym kontentem..
To jest tzw. "cope", czy jakoś tak.I o co chodzi z tymi stópkami - kto to ma niby oglądać? Był tu jeden gość czy dwóch którzy w każdym temacie o tym fetyszu pisali i to na nich ma się opierać ten onlyfans?
Jednak dla wszystkich będzie lepiej jeśli nie będzie wrzucała zdjęć, na których jest do siebie podobnaEdit - kurka jeszcze to zdjęcie na profilowym zrobione 20 lat temu na którym Karola do siebie nie podobna...

ostatnia szansa na złapanie wąskiego grona stulejarzy, którzy rzucą donejtem na margarynę albo browarka dla Pana Łukasza.

Ja bym nie był taki pewny Jędrzejczyk, czy czasem tylko kompletny brak urody nie blokuje jej tego typu występami.Boże. Ja rozumiem każdy chce być bogaty, ale gada jakby Karolina nie była już x lat w UFC. To co oni za kontrakty tam jej zalatwili, że musi sprzedawać swoje ciało. Ja rozumiem jest podaż na gamoniach to chcą to spieniężyć, ale kurde takto gadanie pieprzenie o wynikach sportowych, uprzedmiotowieniu kobiet, blokadach społecznych zawodów, tyle lat niby pracy nad lepszymi perspektywami, a jak przychodzi co do czego to sprzedadzą swoją moralność bo łatwiej świecić dupa niż zarobić rzeczywista pracą. Ale nie... stopami to według partnera Karoliny można bo to nic złego i nie to samo co sprzedawanie zdjęć cycka lub waginy. Rozumiem, że jak inne kobiety/dziewczyny wezmą przykład ze swojej idolki i będą sprzedawać bieliznę lub zdjęcia to też nie zauważy nic złego, w końcu przykład idzie z góry. Jak w rodzinie ktoś też wejdzie w ten biznes to również przyklaśnie?
Ten przykład pokazuje jedno, można odejść z klasą i bez jak pokazuje przykład Asi Jędrzejczyk i Karoliny.
Ja bym nie był taki pewny Jędrzejczyk, czy czasem tylko kompletny brak urody nie blokuje jej tego typu występami.




Podaż na gamoniach to też nie zawsze: pytanie kto z kogo robi gamonia? Czy to zawsze kobiety na of czy płacący, ponieważ w ogólnie pojętym seksbiznesie jak i erotyce nie zawsze paradoksalnie chodzi o erotykę, ale też o kontrolę nad innym człowiekiem.Boże. Ja rozumiem każdy chce być bogaty, ale gada jakby Karolina nie była już x lat w UFC. To co oni za kontrakty tam jej zalatwili, że musi sprzedawać swoje ciało. Ja rozumiem jest podaż na gamoniach to chcą to spieniężyć, ale kurde takto gadanie pieprzenie o wynikach sportowych, uprzedmiotowieniu kobiet, blokadach społecznych zawodów, tyle lat niby pracy nad lepszymi perspektywami, a jak przychodzi co do czego to sprzedadzą swoją moralność bo łatwiej świecić dupa niż zarobić rzeczywista pracą. Ale nie... stopami to według partnera Karoliny można bo to nic złego i nie to samo co sprzedawanie zdjęć cycka lub waginy. Rozumiem, że jak inne kobiety/dziewczyny wezmą przykład ze swojej idolki i będą sprzedawać bieliznę lub zdjęcia to też nie zauważy nic złego, w końcu przykład idzie z góry. Jak w rodzinie ktoś też wejdzie w ten biznes to również przyklaśnie?
Ten przykład pokazuje jedno, można odejść z klasą i bez jak pokazuje przykład Asi Jędrzejczyk i Karoliny.
Ale to musi być miłość: nie rzucić ręcznika w walce z tą Chinką i nadal być małżeństwem. Jeszcze trochę i jak Jose Aldo nie będzie pamiętała początków kariery...To wszystko dla dzieci
View attachment 115528
Chcą pewnie zarobić na sofcie, nagości zakrytej, a później aby utrzymać widzów będzie trzeba wzmacniać,,towar" bo z czegoś trzeba zarobić na życie po karierze z obitym mózgiem...Tak wracając do wypowiedzi Zabora, połączmy kropki
Nie Karolina założyła konto, a OF, tak?
Po „ciekawszy” content odsyła do innych pań, tak?
Portal OF zabulił kosmiczne pieniądze, by zdobyć Karoline, tak?
Czyli mam rozumieć, że OF zainwestował krocie, by Kowalkiewicz zdublowała instagrama i dorzuciła kilka fotek w bikini, chociaż ma armie ciekawszych kurwiszonów dla spermiarzy?
Czy tylko mi się wydaje, że to idiotyczna transakcja i jak zarząd OF uzna, że inwestycja jest nierentowna, to Zaborowa migusiem zrzuci ciuszki żeby się spłacić?![]()
Nie twierdzę, że by fokę zaraz pokazywała ale kontent jaki ma na insta bez problemu, tam dupą nie świeci? To tu też by świeciła.Szefowa top i sugerowanie czegoś o e-kurestwie w jej stronę jest co najmniej nie na miejscu.
A na Zaborową![]()
Karolina nie założyła konta tylko of jej założył

Dla psieci!To wszystko dla dzieci
View attachment 115528
Ja bym nie był taki pewny Jędrzejczyk, czy czasem tylko kompletny brak urody nie blokuje jej tego typu występami.

Co by nie mówić, to chłop ustawił się do końca życiaBrak świadomosci liczb.
View attachment 115454
, ale jakim kosztem już sam sobie musi odpowiedzieć.Na Cohones zabor moze juz liczyć tylko naCo by nie mówić, to chłop ustawił się do końca życia, ale jakim kosztem już sam sobie musi odpowiedzieć.
Dla niego żadnymCo by nie mówić, to chłop ustawił się do końca życia, ale jakim kosztem już sam sobie musi odpowiedzieć.

są granice medycyny estetycznej, których nie przeskoczysz, chyba, że popadniesz w śmieszność,Proszę cię, przy dzisiejszej medycynie estetycznej i możliwościach postprodukcyjnych wygląd miałby być dla kogoś przeszkodą.
Chyba tylko dla biednego.
Najlepsze są te "low IQ moment" u takich jak Karolcia albo Wikusia: "jeśli nie robi nikomu krzywdy to może robić co chce", no bo promowanie pornoserwisów wśród młodzieży to faktycznie jest "nierobienie nikomu krzywdy".Chrońcie swoich synów, chrońcie swoje córki. Tak za parę srebrników ekstra, sprzedaje się duszę.

+1 bykuNajlepsze są te "low IQ moment" u takich jak Karolcia albo Wikusia: "jeśli nie robi nikomu krzywdy to może robić co chce", no bo promowanie pornoserwisów wśród młodzieży to faktycznie jest "nierobienie nikomu krzywdy".
![]()
są granice medycyny estetycznej, których nie przeskoczysz, chyba, że popadniesz w śmieszność,
Aśka za dużo zarabia na menadżerce i lizaniu dupy dejny żeby popaść w estetyczną śmieszność
![]()
Zgaduję że nie widziałeś jej instagrama - bo w innym przypadku żenadometr wywaliłby ci w kosmos :)Szefowa top i sugerowanie czegoś o e-kurestwie w jej stronę jest co najmniej nie na miejscu.
A na Zaborową![]()
W którym momencie przewidujesz płacz Thug Karoli?Ciekawa musiała być rozmowa między małżonkami, gdy gruba pajda leżała na stole. Z jednej strony pewny hejt i wstyd, a z drugiej łatwy pieniądz.
"Przestań Karola, jakie porno?"
"Ale co babcia powie?"
"Każdy porządny sportowiec ma tam konto. "
"Tam jednak jest kurestwo, widziałeś Page?"
"Taaa, kurestwo zaraz... "
"A sąsiedzi?"
"Gada tak bo jej nie zaproponowali"
"Ja na twoim miejscy bym się nie pierdolił..."
"No dobra, ale nie będę musiała się rozebrać?"

Nie na tym etapie. Dopiero jak w "Dzień dobry TVN" będzie opowiadać o tym jak sobie musi radzić z falą hejtu.W którym momencie przewidujesz płacz Thug Karoli?![]()