OnlyFans Karoliny Kowalkiewicz

To wszystko dla dzieci
IMG_20241204_194554.jpg
 
Last edited:
Czytam i nie wierzę.. Szczerze mówiąc to zawsze mi było żal Zabora jak po nim jechaliście że wystawia Karolę do obijania bo kasa musi się zgadzać.. Uważałem że część roksów się na niego uwzięła... Ale teraz przeszedł samego siebie - pozwolić żonie na pokazywanie dupy za pieniądze i jeszcze usprawiedliwiać to - to już jest wyższy stopień odklejenia..
Ja miałem tak samo.
Z drugiej strony nie rozumiem tego całego onlyfansa - jeżeli chcesz pooglądać jakieś treści erotyczne czy pornograficzne - to internet jest przepełniony darmowym kontentem..
Wiesz, to tylko taka polska mentalność.
Różni sportowcy wrzucają tam różne rzeczy, to nie tylko porno. Tenisiści, rajdowcy wrzucają tam swój "content'... co prawda Karolina będzie wrzucała wypiętą dupę w stringolach ale wiesz... no... to nie tak!
I o co chodzi z tymi stópkami - kto to ma niby oglądać? Był tu jeden gość czy dwóch którzy w każdym temacie o tym fetyszu pisali i to na nich ma się opierać ten onlyfans?
To jest tzw. "cope", czy jakoś tak.
Chłop sam przed sobą usprawiedliwia to, że żona będzie sprzedawała zdjęcia swojej dupy i cyców tym, że w internecie tylu ludzi pragnie zdjęć jej stóp, a przecież dla każdego normalnego mężczyzny jest to tak śmieszne i absurdalne, że to nic zdrożnego i wstydliwego, ba nawet sprytne bo frajerów od stópek w ten sposób naciągają... co prawda cały ten szum o stópkach zrobił, dla beki, jeden cohonesowy troll i dosłownie nikt więcej ale chuj tam, ten mechanizm pozwala spojrzeć w lustro i nie rozpłakać się ze wstydu.
Edit - kurka jeszcze to zdjęcie na profilowym zrobione 20 lat temu na którym Karola do siebie nie podobna...
Jednak dla wszystkich będzie lepiej jeśli nie będzie wrzucała zdjęć, na których jest do siebie podobna:beczka:
 
Boże. Ja rozumiem każdy chce być bogaty, ale gada jakby Karolina nie była już x lat w UFC. To co oni za kontrakty tam jej zalatwili, że musi sprzedawać swoje ciało. Ja rozumiem jest podaż na gamoniach to chcą to spieniężyć, ale kurde takto gadanie pieprzenie o wynikach sportowych, uprzedmiotowieniu kobiet, blokadach społecznych zawodów, tyle lat niby pracy nad lepszymi perspektywami, a jak przychodzi co do czego to sprzedadzą swoją moralność bo łatwiej świecić dupa niż zarobić rzeczywista pracą. Ale nie... stopami to według partnera Karoliny można bo to nic złego i nie to samo co sprzedawanie zdjęć cycka lub waginy. Rozumiem, że jak inne kobiety/dziewczyny wezmą przykład ze swojej idolki i będą sprzedawać bieliznę lub zdjęcia to też nie zauważy nic złego, w końcu przykład idzie z góry. Jak w rodzinie ktoś też wejdzie w ten biznes to również przyklaśnie?

Ten przykład pokazuje jedno, można odejść z klasą i bez jak pokazuje przykład Asi Jędrzejczyk i Karoliny.
 
To jest klasyczny łabędzie śpiew Zabora i desperacka próba zmonetyzowania resztek kariery zawodniczki, która szczęśliwie jest jego żoną. Karolina blisko czterdziestki i długo tego wózka już nie pociągnie. Na onlyfanisiarę jest nieco podstarzała, więc to też ostatnia szansa na złapanie wąskiego grona stulejarzy, którzy rzucą donejtem na margarynę albo browarka dla Pana Łukasza.
 
Boże. Ja rozumiem każdy chce być bogaty, ale gada jakby Karolina nie była już x lat w UFC. To co oni za kontrakty tam jej zalatwili, że musi sprzedawać swoje ciało. Ja rozumiem jest podaż na gamoniach to chcą to spieniężyć, ale kurde takto gadanie pieprzenie o wynikach sportowych, uprzedmiotowieniu kobiet, blokadach społecznych zawodów, tyle lat niby pracy nad lepszymi perspektywami, a jak przychodzi co do czego to sprzedadzą swoją moralność bo łatwiej świecić dupa niż zarobić rzeczywista pracą. Ale nie... stopami to według partnera Karoliny można bo to nic złego i nie to samo co sprzedawanie zdjęć cycka lub waginy. Rozumiem, że jak inne kobiety/dziewczyny wezmą przykład ze swojej idolki i będą sprzedawać bieliznę lub zdjęcia to też nie zauważy nic złego, w końcu przykład idzie z góry. Jak w rodzinie ktoś też wejdzie w ten biznes to również przyklaśnie?

Ten przykład pokazuje jedno, można odejść z klasą i bez jak pokazuje przykład Asi Jędrzejczyk i Karoliny.
Ja bym nie był taki pewny Jędrzejczyk, czy czasem tylko kompletny brak urody nie blokuje jej tego typu występami.
 
Tak wracając do wypowiedzi Zabora, połączmy kropki

Nie Karolina założyła konto, a OF, tak?
Po „ciekawszy” content odsyła do innych pań, tak?
Portal OF zabulił kosmiczne pieniądze, by zdobyć Karoline, tak?

Czyli mam rozumieć, że OF zainwestował krocie, by Kowalkiewicz zdublowała instagrama i dorzuciła kilka fotek w bikini, chociaż ma armie ciekawszych kurwiszonów dla spermiarzy? :brainoverload:


Czy tylko mi się wydaje, że to idiotyczna transakcja i jak zarząd OF uzna, że inwestycja jest nierentowna, to Zaborowa migusiem zrzuci ciuszki żeby się spłacić? :muttley:
 
Boże. Ja rozumiem każdy chce być bogaty, ale gada jakby Karolina nie była już x lat w UFC. To co oni za kontrakty tam jej zalatwili, że musi sprzedawać swoje ciało. Ja rozumiem jest podaż na gamoniach to chcą to spieniężyć, ale kurde takto gadanie pieprzenie o wynikach sportowych, uprzedmiotowieniu kobiet, blokadach społecznych zawodów, tyle lat niby pracy nad lepszymi perspektywami, a jak przychodzi co do czego to sprzedadzą swoją moralność bo łatwiej świecić dupa niż zarobić rzeczywista pracą. Ale nie... stopami to według partnera Karoliny można bo to nic złego i nie to samo co sprzedawanie zdjęć cycka lub waginy. Rozumiem, że jak inne kobiety/dziewczyny wezmą przykład ze swojej idolki i będą sprzedawać bieliznę lub zdjęcia to też nie zauważy nic złego, w końcu przykład idzie z góry. Jak w rodzinie ktoś też wejdzie w ten biznes to również przyklaśnie?

Ten przykład pokazuje jedno, można odejść z klasą i bez jak pokazuje przykład Asi Jędrzejczyk i Karoliny.
Podaż na gamoniach to też nie zawsze: pytanie kto z kogo robi gamonia? Czy to zawsze kobiety na of czy płacący, ponieważ w ogólnie pojętym seksbiznesie jak i erotyce nie zawsze paradoksalnie chodzi o erotykę, ale też o kontrolę nad innym człowiekiem.
Jak chce zarabiać to musi robić to co chcą ludzie którzy płacą, a z czasem trzeba zwiększać,,moc" aby dawka nie była za słaba, nie znudziła się...
... bo zawsze będzie inna gwiazda of która będzie miała efekt świeżości.
Praktycznie te laski są zabawkami w rękach widzów, agencji i menadżerów - po czasie to rozumieją, ale co wrzuci się do internetu to bardzo ciężko usunąć.
Ale to musi być miłość: nie rzucić ręcznika w walce z tą Chinką i nadal być małżeństwem. Jeszcze trochę i jak Jose Aldo nie będzie pamiętała początków kariery...
 
Tak wracając do wypowiedzi Zabora, połączmy kropki

Nie Karolina założyła konto, a OF, tak?
Po „ciekawszy” content odsyła do innych pań, tak?
Portal OF zabulił kosmiczne pieniądze, by zdobyć Karoline, tak?

Czyli mam rozumieć, że OF zainwestował krocie, by Kowalkiewicz zdublowała instagrama i dorzuciła kilka fotek w bikini, chociaż ma armie ciekawszych kurwiszonów dla spermiarzy? :brainoverload:


Czy tylko mi się wydaje, że to idiotyczna transakcja i jak zarząd OF uzna, że inwestycja jest nierentowna, to Zaborowa migusiem zrzuci ciuszki żeby się spłacić? :muttley:
Chcą pewnie zarobić na sofcie, nagości zakrytej, a później aby utrzymać widzów będzie trzeba wzmacniać,,towar" bo z czegoś trzeba zarobić na życie po karierze z obitym mózgiem...
 
Karolina nie założyła konta tylko of jej założył
:aletoniedomnietak:

Jakoś tak mi się przypomniał dowcip:

Jasio idzie do taty i pyta:
- Tato, co to oznacza w teorii i praktyce ?
- Jasiu zaraz Ci to wytłumaczę! Spytaj mamy czy dała by murzynowi za 2tyś dolarów!
Jasiu podchodzi do mamy i pyta:
- Mamo dałabyś murzynowi za 2tyś dolarów?
- No wiesz synku, meble by się przydały, pensja mała, dałabym ten jeden raz.
Jasiu idzie do Taty i mówi że mama by dała.
- Teraz idź do siostry i zapytaj o to samo!
- Dałabyś murzynowi za 2tyś dolarów?
- Pewnie że tak - miałbym na kosmetyki i imprezy, ciuchy !
Jasiu wraca do Taty i mówi że siostra też by dała.
- Teraz Jasiu idź do dziadka i zapytaj o to samo.
Jasiu idzie do dziadka i pyta:
- Dziadek, dałbyś murzynowi za 2tyś dolarów ?
- Dałbym, bo wiesz, emerytura mała, a tak bym sobie jeszcze coś kupił póki żyje.
Jasio wraca do taty i mówi, że dziadek też dałby murzynowi.
Na to tata :
- Widzisz synku, w teorii, to my mamy 6tyś dolarów w kieszeni, a w praktyce 2 kurwy i pedała w rodzinie.
 
Powoli karty będą odkrywane, bo nikt w biznesie nie pozwoli sobie na straty.
Na takiego Zabora mówiło się kiedyś , że żyje z pizdy i szacunku zero.

Ci ludzie za pieniądze sprzedają swoje dusze, a potem proszki zapijane alkoholem żeby wymazać z pamięci, jeszcze głębsze zapadanie się w sobie po fali hejtu i samobóje

Pomimo posiadanych pieniędzy to są wciąż biedni ludzie. Zagubieni, słabi z codziennie inną maską
 
Proszę cię, przy dzisiejszej medycynie estetycznej i możliwościach postprodukcyjnych wygląd miałby być dla kogoś przeszkodą. :no no:

Chyba tylko dla biednego.
są granice medycyny estetycznej, których nie przeskoczysz, chyba, że popadniesz w śmieszność,
Aśka za dużo zarabia na menadżerce i lizaniu dupy dejny żeby popaść w estetyczną śmieszność
gf-9bdM-N1d5-515A_joanna-jedrzejczyk-1920x1080-nocrop.jpg
 
Najlepsze są te "low IQ moment" u takich jak Karolcia albo Wikusia: "jeśli nie robi nikomu krzywdy to może robić co chce", no bo promowanie pornoserwisów wśród młodzieży to faktycznie jest "nierobienie nikomu krzywdy".

:śmiech:
+1 byku
Może trochę nie na temat, ale tak samo irytują mnie teksty typu:
Jego kasa = może z nią robić co tylko chce! Nie zaglądaj do portfela!
No nie lemingu jeden z drugim, bo jak ktoś wspiera dewiacje i deprawuje lud za pomocą sałaty (albo wydaje ją na jakieś inne krzywe akcje, które finalnie mają negatywny wpływ na ogół czy konkretną jednostkę) to jak najbardziej mnie to interesuje i nie ma mojej zgody na takie działania.
 
Ciekawa musiała być rozmowa między małżonkami, gdy gruba pajda leżała na stole. Z jednej strony pewny hejt i wstyd, a z drugiej łatwy pieniądz.

"Przestań Karola, jakie porno?"
"Ale co babcia powie?"
"Każdy porządny sportowiec ma tam konto. "
"Tam jednak jest kurestwo, widziałeś Page?"
"Taaa, kurestwo zaraz... "
"A sąsiedzi?"
"Gada tak bo jej nie zaproponowali"
"Ja na twoim miejscy bym się nie pierdolił..."
"No dobra, ale nie będę musiała się rozebrać?"
 
są granice medycyny estetycznej, których nie przeskoczysz, chyba, że popadniesz w śmieszność,
Aśka za dużo zarabia na menadżerce i lizaniu dupy dejny żeby popaść w estetyczną śmieszność
gf-9bdM-N1d5-515A_joanna-jedrzejczyk-1920x1080-nocrop.jpg

Ale przekraczanie granic i popadanie w śmieszność po zabiegach nie jest żadną przeszkodą na OF. Przykład z naszego podwórka: Brodnicka.

Zdjęcie akurat fatalnie dobrane, bo po ciężkiej walce, bez make-upu, spocona, obita, spuchnięta i zakrwawiona. Nie istnieje kobieta, która wyglądałaby ładnie w takich okolicznościach:lol:
Oczywiście nie twierdzę, że Asia jest pięknością, bo nie jest.
 
Ciekawa musiała być rozmowa między małżonkami, gdy gruba pajda leżała na stole. Z jednej strony pewny hejt i wstyd, a z drugiej łatwy pieniądz.

"Przestań Karola, jakie porno?"
"Ale co babcia powie?"
"Każdy porządny sportowiec ma tam konto. "
"Tam jednak jest kurestwo, widziałeś Page?"
"Taaa, kurestwo zaraz... "
"A sąsiedzi?"
"Gada tak bo jej nie zaproponowali"
"Ja na twoim miejscy bym się nie pierdolił..."
"No dobra, ale nie będę musiała się rozebrać?"
W którym momencie przewidujesz płacz Thug Karoli? :jjsmile:
 
Back
Top