OnlyFans Karoliny Kowalkiewicz

Zabor za rok:
"Nigdy nie uważałem że oglądanie pornosów to coś złego. Także spokojnie bo Karola dopiero w tym zaczyna.
Karolina od pół roku negocjowała z Brazzers, a za sam podpis zarobiła milion i nie mówię o złotówkach.
A na kilku filmach tej wytwórni zarobi jeszcze 4x tyle. Takie czasy też ich nie rozumiem, ale pieniądze leżą na ziemi, za gangbang z murzynami no to BEZ JAJ"
Yyyyyyy wprawdzie nie oglądam takich filmów ale koledzy mi mówili, że tam jaja są, albo głęboko w gardle albo klaszczące głosno o dupę
 
B A L A S E M!

:roberteyeblinking:
Po prostu
beta-jesse.gif
 
Takie czasy, że moralne jest to co przynosi łatwy hajs. Nie rozumiecie tego hejterzy!
Frajer to ten co uczciwie pracuje, po co skoro można sprzedawać zboczeńcom zdjęcia dupy i stóp (to dzisiaj, a jutro cipora będzie grana na 100% bo w sumie czemu nie) SWOJEJ ŻONY.

KURWA GDZIE JEST TA UKRYTA KAMERA BO TO SIĘ NIE MOŻE DZIAĆ NA SERIO!

TEN PAZERNY CHUJ SERIO USPRAWIEDLIWIA? W KOŚCIELE PRZED BOGIEM RAZEM KLĘCZELIŚCIE A TERAZ ZARABIASZ NA CIELE SWOJEJ ŻONY JAK JAKIŚ PIERDOLONY ALFONS!?
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to wina mężczyzn (nie wiem czy tych akurat mogę takimi nazwać ale mają chromosomy XY więc raczej tak) jak można w czasach darmowego kurwa porno, które przelewa się z internetu płacić za zdjęcia jakiejś kurwa karolinki jak kopyta wystawia. Jak bardzo nędznym chujkiem trzeba być.
 
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to wina mężczyzn (nie wiem czy tych akurat mogę takimi nazwać ale mają chromosomy XY więc raczej tak) jak można w czasach darmowego kurwa porno, które przelewa się z internetu płacić za zdjęcia jakiejś kurwa karolinki jak kopyta wystawia. Jak bardzo nędznym chujkiem trzeba być.
Myślałem, że to wina e-prostytutki? Wydaje mi się, że ostatnie tysiąclecia, to właśnie kurestwo było piętnowane (a przynajmniej w zdecydowanie większym stopniu niż samo korzystanie z usług przedstawicielek "najstarszego zawodu świata"), ale co ja tam mogę wiedzieć. W końcu alfons... ekhm "mąż" tam twierdzi, że to wszystko dla dzieci, więc skoro intencje są dobre, to może powinniśmy rzeczywiście przymknąć oko. No w końcu dzieci.

W ogóle, że chłop nie ma zupełnie nic przeciwko, że setki zwyroli będą opluwać spermą monitor do zdjęć jego ukochanej. Co za kurwa upadek. Godność nie jest kurwa na sprzedaż człowieku. Chyba, że się jej nigdy nie miało
 
Myślałem, że to wina e-prostytutki? Wydaje mi się, że ostatnie tysiąclecia, to właśnie kurestwo było piętnowane (a przynajmniej w zdecydowanie większym stopniu niż samo korzystanie z usług przedstawicielek "najstarszego zawodu świata"), ale co ja tam mogę wiedzieć. W końcu alfons... ekhm "mąż" tam twierdzi, że to wszystko dla dzieci, więc skoro intencje są dobre, to może powinniśmy rzeczywiście przymknąć oko. No w końcu dzieci.

W ogóle, że chłop nie ma zupełnie nic przeciwko, że setki zwyroli będą opluwać spermą monitor do zdjęć jego ukochanej. Co za kurwa upadek. Godność nie jest kurwa na sprzedaż człowieku. Chyba, że się jej nigdy nie miało

Kiedyś to właśnie mężczyźni to kurestwo piętnowali, ale emancypacja rozjebała system przekształcając się w jakiś szalony feminizm. Tu już nie piszczą kurwiska o równouprawnieniu.
O nie. Tu zarobki nie muszą się zgadzać.
Kiedyś ojciec za młodu córkę kurwisko ustawiał a jak skakała to kopa na mróz.

Nie było by popytu nie było by podaży.
 
Kiedyś ojciec za młodu córkę kurwisko ustawiał a jak skakała to kopa na mróz.

Nie było by popytu nie było by podaży.
Fakty.
Kiedyś to właśnie mężczyźni to kurestwo piętnowali, ale emancypacja rozjebała system przekształcając się w jakiś szalony feminizm. Tu już nie piszczą kurwiska o równouprawnieniu.
Dlatego pora skończyć ten eksperyment. Po stu latach możemy jasno stwierdzić - to się nie udało. Kobietom należy zabrać prawo głosu. Skoro podstawową kwestią, którą martwią się mężczyźni jest, czy będą w stanie wyżywić/utrzymać własną rodzinę (gospodarka, finanse, podatki), a w drugą stronę - podstawową kwestią, którą z kolei martwią się kobiety jest, czy będą mogły zabijać własne, nienarodzone dzieci, myślę że możemy przestać udawać. Wracajcie kurwa do kuchni. Spróbujemy za następne tysiąc lat.
 
Jebany będzie żonę sprzedawał żeby ich dzieci miały spokojną przyszłość :juanlaugh:

Wszystko byle samemu nie pójść do roboty :juanlaugh:

A w ogóle to chyba spokojną przyszłość psieci, para po 40 myśli o dzieciach w przyszłości :juanlaugh:
Może pijawka ma jakąś pannę na boku za hajs Karoli i do tego się te "nasze dzieci" odnoszą, a jak pucowanie berła Danie przestanie wystarczyć i skończy się hajs z UFC to planuje zabrać Karoli połowę i ją zostawić z CTE. Ja tak to widzę :matt:
 
Czytam i nie wierzę.. Szczerze mówiąc to zawsze mi było żal Zabora jak po nim jechaliście że wystawia Karolę do obijania bo kasa musi się zgadzać.. Uważałem że część roksów się na niego uwzięła... Ale teraz przeszedł samego siebie - pozwolić żonie na pokazywanie dupy za pieniądze i jeszcze usprawiedliwiać to - to już jest wyższy stopień odklejenia..

Z drugiej strony nie rozumiem tego całego onlyfansa - jeżeli chcesz pooglądać jakieś treści erotyczne czy pornograficzne - to internet jest przepełniony darmowym kontentem..

I o co chodzi z tymi stópkami - kto to ma niby oglądać? Był tu jeden gość czy dwóch którzy w każdym temacie o tym fetyszu pisali i to na nich ma się opierać ten onlyfans?

Edit - kurka jeszcze to zdjęcie na profilowym zrobione 20 lat temu na którym Karola do siebie nie podobna...
 
Back
Top