One- temat na żywo każdej gali

Screenshot_2023-09-08-07-56-35-043_com.google.android.youtube.jpg



Wkurwiać mnie już zaczynają tę galę One z samym muay thai zwłaszcza jak znam z karty tylko Blommaerta i nie walczy jakiś tajski czy zagraniczny gwiazdor.
Nie wiem czy tak już na zawsze zostanie a galę z większą ilością MMA będą robić raz na pół roku czy to tylko jakiś cykl gal do wykonania.
 

Attachments

  • Screenshot_2023-09-08-07-55-57-143_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2023-09-08-07-55-57-143_com.google.android.youtube.jpg
    231 KB · Views: 3
Zajebista solówka w co me. I wytłumaczcie mi kurwa jakim cudem goście co mają po 150 zawodowych walk MINIMUM w muay thai b alokcie i kolana nie mają cte, a gość po 15 walkach w MMA jeździ na wózku? To jak to jest z tymi obrażeniami? Ogólnie to wywraca świat "nauki" w sportach walki do góry nogami, chciałbym eksperta wypowiedź w tym temacie.


150 walk na wyniszczenie i gość funkcjonuje normalnie, jedna runda bycia obijanym na ziemi przez 5 minut i gość jest prawie warzywo i tu o genetykę nie chodzi, bo nawet statystycznie większość zawodników MMA ma większe straty na zdrowiu niż ci od tego hardkorowego muay thai z ciągłymi uderzeniami na cymbał niemal jak w boksie.
 
Jestem wielkim fanem Muay Thai i właśnie dla niego to to oglądam. Zacznę oglądać regularnie bez kitu :)
 
Jestem wielkim fanem Muay Thai i właśnie dla niego to to oglądam. Zacznę oglądać regularnie bez kitu :)
Jak zaczynałem to było więcej MMA na karcie, proporcje się zmieniły ale zostałem dla tych kozaków z tajlandii, a i nie tylko :D
 
Jak zaczynałem to było więcej MMA na karcie, proporcje się zmieniły ale zostałem dla tych kozaków z tajlandii, a i nie tylko :D
Nie dziwię się. Pokazują klasę, skille i do tego bez atencyjnego zadęcia i zachodniego pierdolenia. Ich kultura zawsze na propsie.
 
To co, Rodtang po karierze?
Kurwa ja się czasami dziwię że jakiś taj sam tu nie przyjedzie albo jakiś klub nie ściąga na utrzymanie trenera stójki z tajlandii
 
To co, Rodtang po karierze?
Kurwa ja się czasami dziwię że jakiś taj sam tu nie przyjedzie albo jakiś klub nie ściąga na utrzymanie trenera stójki z tajlandii
Takeru na pożegnanie byłoby fajne

Może też iść wyżej bo z Haggertym historia jest, albo niedokończona sprawa z Superlekiem bo na necie pierdololo że Rodtang okradziony
 
Takeru na pożegnanie byłoby fajne

Może też iść wyżej bo z Haggertym historia jest, albo niedokończona sprawa z Superlekiem bo na necie pierdololo że Rodtang okradziony
Haggerty za młody już dla niego jakby nie patrzeć, mniej rozbity, rozwija się.
 
niezła rzeźnia w walce wieczoru:antonio:
z piatku na sobotę widze, ze w końcu będzie sporo mma tylko coś sporo bab na karcie

A tym się nie przejmuj, w one cukinię też dają dobre walki, zamułka może być na tym graplingu tylko, ciekawe jakie dadzą te specjalne zasady na walkę w stójce.
 
A tym się nie przejmuj, w one cukinię też dają dobre walki, zamułka może być na tym graplingu tylko, ciekawe jakie dadzą te specjalne zasady na walkę w stójce.
te nocne gale pod amerykancow lecą na yt? widze, ze w tym samym czasie na fight klubie leci bkfc 51
 
te nocne gale pod amerykancow lecą na yt? widze, ze w tym samym czasie na fight klubie leci bkfc 51
W sumie to nie mam pojęcia, na YT chyba tylko raz czy dwa oglądałem, kiedyś to wogole myślałem że tam tylko karta wstępna leci i odpalałem strima na telefonie xD
 
Back
Top