One- temat na żywo każdej gali

ciekawe czy cala gala czy tylko wstepna na yt, start o 9

Szczerze nie mam pojęcia, czasami nawet jak oglądałem w tv to było do końca, a czasem wyłączali transmisje po karcie wstępnej i musiałem na telefonie odpalać strumyka, wyjdzie w praniu
 
1706479255313.png
 
  • Bones
Reactions: osk
dwie dyskwalifikacje co do uja?
jak glowna? de Riddel nie panikowal?
nadrobie dopiero w niedziele wieczorem.
Po za jedną akcja holender nie miał nic do powiedzenia, Bhullar nie ma i nigdy nie miał głowy do walki, a to co się odjebalo po slamie to szkoda gadać, herb Dean powinien zostać zbanowany z MMA.

Ogólnie odnoszę wrażenie że on tam jest jakimś głównym sędzia i robi sobie to kurwa co mu się żywnie podoba.
 
Po slamie, niemal identycznym na który kilka tygodni wcześniej pozwolił, wręcz pomógł rzucanemu bo zerwał mu rękę z lin bo ten się trzymał, i gość poleciał na głowę, za to dzisiaj było to samo, w sumie to wyglądało tak samo jak Rose vs Andrade, i se herb zdyskwalifikował gościa, bo tak i chuj. Gdzie w każdej innej organizacji masz legalne ko, dlatego że rzucany mógł w każdej chwili rozpiąć ręce i się w jakimś stopniu uchronić przed takim upadkiem, jednak tego nie zrobił, i konsekwencje poniósł gość co wykonał akcje ofensywną, legalną dodatkowo, śmiech na sali, są na to wszystko filmiki co ci napisałem na tt. U tego grabaka czy jakoś tak.
 
Zajebiste walki na one dzisiaj od samego początku gali (bez bab bo w kuchni byłem) czyli od drugiej walki co następna to lepsza, do tej pory każda zajebista, a gala dopiero się rozkręca, polecam odpalić na fightklub albo YT lub nadrobić później to o czym pisze.
 
Odkąd napisałem to wpadły 2 bonusy z rzędu i pachnie trzecim :lesnarhappy: gala roku :antonio: napewno miesiąca lub kwartału.
 
Na one chłop bez ręki się bije w muay thai

Japierdole on tym kikutem napierdala łokieć jakby walił pałą, ja bym nie przyjął walki z takim przeciwnikiem.
Jakbyś za każdym razem zamiast ciosu dostawał kurwa nóżką od stołu
 
Na one chłop bez ręki się bije w muay thai

Japierdole on tym kikutem napierdala łokieć jakby walił pałą, ja bym nie przyjął walki z takim przeciwnikiem.
Jakbyś za każdym razem zamiast ciosu dostawał kurwa nóżką od stołu
Wciągnąłbym go na kontre a potem bomba, bomba
 
Back
Top