One- temat na żywo każdej gali

Siedem

Kapitan Ulicy
Tutaj możemy komentować na bieżąco różne wydarzenia One fc ponieważ tematy live się nie pojawiają a nie chcemy zaśmiecać innych tematów.
 
Myślę że to dobry pomysł bo tam zaraz byśmy stronę najebali komentarzy, a tak tutaj to możemy co tydzień pisać, temat będzie zawsze aktualny
 
Na dobry początek to polecam sobie nadrobić każdemu od początku, każda walka dzisiejszej gali do tej pory była godna uwagi, jedziemy z następnym pojedynkiem.
 
Kurwa Rambolek chyba nie jest dziś w formie, statyczny za bardzo, może być tak że czytał przeciwnika, zobaczymy w następnej rundzie
 
Kurwa Rambolek chyba nie jest dziś w formie, statyczny za bardzo, może być tak że czytał przeciwnika, zobaczymy w następnej rundzie
Albo Rambolek nie w formie albo Aminipur swój najlepszy występ będzie miał

Póki co bardzo celnie i widać że Ramboleka narusza
 
Muszę się nie znać na sędziowaniu w Muay Thai bo jak dla mnie to nie było warte splita

Aminipur czysto i systematycznie rozpykał Ramboleka. Różnica w defensywie niebo i ziemia
 
kiedyś to były gale, teraz więcej tajskiego boksu i kicka na tych galach:lol:

nie zapomnijcie mnie zawołać:wink:

no i dlaczego nie ma tematu o rizin:awesome:
Bo nie założyłeś;) myślę że że Kleberem odpalą na głównej, jeszcze jedna walka w muay thay i wchodzi Bhullar, kiedyś to były masz rację, ale to jest jakiś cykl gal oparty na Mt, mi również brakuje poprostu klatki.
 
Jo
7-2.gif
 
Screenshot_2023-06-23-12-40-08-173_com.google.android.youtube.jpg


Po walce o pas ciężkiej czeka nas jeszcze kilka ciekawych starć.

Przyznam że Seksana ani jego przeciwnika nie znam ale reszta gwarantuje dobre widowisko.
 
Back
Top