One- temat na żywo każdej gali

Te diety całe i kateringi to nie wspierają mma tylko wybijają się na plecach tego sportu ;)
Przecież to kurwa nigdzie nie jest znane poza kręgiem MMA, i rzodyn pojeb żyjący normalnie nie będzie wydawał 4 k co miesiąc na żarcie z mikrofalówki, trochę w tej kwestii wiem i gwarantuje że nawet sportowiec by sobie takiej diety nie wykupił gdyby nie miał za darmo.

Zastanawialiście się jak smakują te diety z mikrofalówki? Już nie musicie, w domu spokojnie zrobicie lepsze żarcie a na dodatek zjecie świeże a nie przygotowane kilka godzin temu.

W mojej pracy a też wiem po znajomych to sporo ludzi z tego korzysta z racji wygody, często mieszkają sami i nie chce im się gotować tylko dla siebie więc wolą dostawać gotowce pod nos. Dla mnie to pojebane dosyć a stosunek jakości do ceny jest absurdalny no ale kto co woli :P
 
W mojej pracy a też wiem po znajomych to sporo ludzi z tego korzysta z racji wygody, często mieszkają sami i nie chce im się gotować tylko dla siebie więc wolą dostawać gotowce pod nos. Dla mnie to pojebane dosyć a stosunek jakości do ceny jest absurdalny no ale kto co woli :P
Lans mordo w korpo :D że pudełka :lesnarhappy:
 
Za tydzień będzie więcej MMA
Screenshot_2023-07-08-09-55-12-798_com.google.android.youtube.jpg
 
Dobra już wiem, Tonon będzie w nocy od 2 na strumyku, lekka chujnia, myślałem że będzie w normalnych godzinach.
 
I walka wieczoru, fajna gala ogólnie, jak ktoś nie będzie miał zajęcia to śmiało mozna na YT nadrobić. Muay thai w małych rękawicach się zajebiście ogląda.
 
Ruski urywa murzynowi kolano tak, że :siuu: A komentatorzy się zastanawiają przez 5 minut, co się w ogóle stało. Pierwsza hipoteza, że jakiś tajemny i niewidoczny cios zadziałał z opóźnieniem. Skąd oni biorą tych ulungów do komentowania na Fightklub? Przecież ta profesja w Polsce to jakaś totalna patologia - niemal sami półanalfabeci i dyletanci. O co tu chodzi?
:juanlaugh:
 
Last edited:
Kim są największe koty w One? Nie oglądam ich gal ale muay thai w rękawicach MMA brzmi dla mnie interesująco.
 
Back
Top