Okiem Hejtera-Kontrowersje MMA

Hejterstwo na tym forum to rzecz wtórna, u źródła problemu leży zaburzenie osobowości-psychofaństwo jak w filmie z De Niro. Uszczęśliwić was może wyłącznie psychiatra, nie dokona tego żadna organizacja ani zawodnik.
 
@defthomas piję do tego że @baju wspomniał o płaczu Helwaniego w swoim podcaście - to było jedyne ukrócenie i było przyczyną tego o czym wspominałem, wyjawienia niespodzianki UFC a nie zadawania niewygodnych pytań. Jeżeli były zadawane na konferencjach to znaczy, że w pełni mógł to robić. To, że ktoś tam się obraził czy mu powiedział "next question" to nie jest żadne ukrócenie.
 
Poniekąd pewnie tak.Szkoda ze nikt nie byl taki wylewny gdy pytalem wprost co mam poprawic w swoim warsztacie.
Ej no nie pierdol, ja zawsze doceniałem Twoją robotę w takiej formie jaką ja dostarczałeś.
 
Poniekąd pewnie tak.Szkoda ze nikt nie byl taki wylewny gdy pytalem wprost co mam poprawic w swoim warsztacie.
Akurat do Ciebie zastrzeżeń nie ma - na pewno nie z mojej strony. O wypaleniu pisałeś już od jakiegoś czasu, ale mam nadzieję, że felieton Masarza nie jest języczkiem u wagi, bo zdecydowanie nie był skierowany do Ciebie. Ja zawsze chętnie zapodawałem na słuchawki Twoje wywiady i będzie ich na pewno brakowało. W grudniu czekać mogę i do zamknięcia knajpy, bylebyś ogarnął obowiązki na gali i wpadł się z nami napić! :beer:
 
Poniekąd pewnie tak.Szkoda ze nikt nie byl taki wylewny gdy pytalem wprost co mam poprawic w swoim warsztacie.
To pewnie moja wina bo nie dałem zniżki :( Obiecuję poprawę :p hehe.

dużo stron napłodziliście, musze nadrabiać.
 
Nie chcesz to nie rób, nie zmuszają się, skoro nie czerpiesz z tego przyjemności i wymiernej korzyści. Może wreszcie jak człowiek zagoscisz na zlocie.
 
Panowie i Panie, dziękuję za brak dużej ilości hejtów. Chyba nikt tak jak ja, na nie nie zasługiwał;)
 
To ja tu czytam ciekawy wpis, a to się ma okazać żartem/trollinigem? No way!
Ale takie kontrowersyjne wydające się pytania to wszędzie są unikane. UFC też na konferencjach unika pytań o inne organizacje. Pamiętam wpis na TT, chyba któregoś z red. MMARocks, że "other organization" było powiedzmy, że zakazane na Q&A podczas UFC w Krakowie. A co do czynnych zawodników, to już kiedyś wspomniałem, że nie wymagam od nich specjalnego samodzielnego myślenia w trakcie trwania kariery. Na te głowy jednak spadają ciosy, więc mądrzejsze wypowiedzi są po zakończeniu kariery(powiedzmy) ;) Oczywiście są wyjątki, ale odsetek takich rozsądnych zawodników, mających sporo w głowie jest niewielki.

Czasem te wypowiedzi są też chyba jednak wynikiem taktyki, marketingu, prowadzenia zawodnika przez managera. Taki GSP przez całą karierę wypowiada się mądrze, treściwie, bez praktycznie żadnych kontrowersji. Diazy? Bracia upodobali sobie słowo "Motherf***" i pokazywanie środkowych palców. A Conor? Większość jego wypowiedzi dotyczy pieniędzy! Umie więcej, ale PR-owo na samym gadaniu i pokazywaniu się na takiego gbura wychodzi genialnie. Kto tam jeszcze został? A wypowiedzi Sonnena? A wypowiedzi Asi vs. wypowiedzi Karoliny?
Do każdego trzeba podejść indywidualnie, może właśnie trochę stworzyć koleżeńską relację, aby zobaczyć jaki jest zawodnik rzeczywiście vs. na jakiego się kreuje?

Dlatego też świetnie mi się czyta to co pisze w swoich tekstach J.Bijan, D.Durniat, Ł.Jurkowski, czy to co kiedyś robił P.Kowalik, czy inni ale także to co napisał chociażby Masu. Spojrzenie na dwa światy z różnych perspektyw uważam za podstawę w byciu internautą.
 
Osobną kategorią są „dziennikarze”, którzy jednocześnie zajmują się pracą, nawet fizyczną, dla różnych „federacji” a od których możemy oczekiwać jedynie przekazów marketingowych obliczonych na poprawę PR tychże. Moim zdaniem jakakolwiek współpraca z takimi osobami, przez szanowane przeze mnie portale, jest wstydem. Panowie, albo udajemy, że robimy dziennikarstwo, albo wykładamy plakaty za parę groszy.

Czy pijesz tu do Pana Grzyba Szlachetnego?:deniro:

Dobry tekst, jakoś lekko się czyta. Daje lajka a co:happy dance:
 
1. trzeba rozwiazac problem niewyswietlania ikon na glownej
2. mozna dodawac nowe ikony

siaraemotsmallwhite.gif
 
To już lepszy taki masu na forum niż niż te wszystkie trole pierdolnięte.
Równowaga musi być na forum. Ja to tez bym nie chciał ,żeby @Masu do redakcji wskoczył, bo potem,to inni ludzie się stają. Jacys smutni, pospinani jak plandeka na żuku. Bo nie każdy tą presję uniesie. W HP o tym pisaliście dużo też. Fajny wujek górnik ,a moda mu dali, to się z psów i z foru równocześnie zwolnił. I jeszcze inni,ale nie zaspamuje tego tematu masa, bo jeden z drugim kapowniki napiszą raport do moda, a po co.
 
Nie mam nic do Kawula-jego biznes, jego podwórko. Tylko, że mamy trochę sprzeczne interesy. Ja chcę sportowego MMA a Kawul chce zarabiać jak najwięcej, niekoniecznie na sportowym MMA
Mistrzowski trol :)

Nie mam nic do Henry'ego Ford'a, jego biznes, jego podworko. Tylko, ze mamy troche sprzeczne interesy. Ja chce poczuc piekno motoryzacji, a Ford chce zarabiac jak najwiecej, niekoniecznie dla piekna motoryzacji.

No chyba, ze na serio? Wtedy szacun @Masu nie kumalem, ze az taki z ciebie romantyczny idealista, serio mowie, z calym dobrem i zlem, ktore wielkim ideom przyswiecaja...
 
Mistrzowski trol :)

Nie mam nic do Henry'ego Ford'a, jego biznes, jego podworko. Tylko, ze mamy troche sprzeczne interesy. Ja chce poczuc piekno motoryzacji, a Ford chce zarabiac jak najwiecej, niekoniecznie dla piekna motoryzacji.

No chyba, ze na serio? Wtedy szacun @Masu nie kumalem, ze az taki z ciebie romantyczny idealista, serio mowie, z calym dobrem i zlem, ktore wielkim ideom przyswiecaja...

Napisałem tekst bez emot. Jestem poważny jak na pogrzebie. Swoim
 
Jest to zwyczajne prawo popytu i podaży. Jeśli ograniczysz podaż przy jednoczesnym utrzymaniu popytu, towar automatycznie staje się bardziej wyczekiwany i ma większą wartość. Jak już sprzedawać, to Mercedesy a nie Skody Octavie. Szanujmy się.

:mamed:

Przepraszam, masz coś może do Octavii?:deniro:
 
To już lepszy taki masu na forum niż niż te wszystkie trole pierdolnięte.
Równowaga musi być na forum. Ja to tez bym nie chciał ,żeby @Masu do redakcji wskoczył, bo potem,to inni ludzie się stają. Jacys smutni, pospinani jak plandeka na żuku. Bo nie każdy tą presję uniesie. W HP o tym pisaliście dużo też. Fajny wujek górnik ,a moda mu dali, to się z psów i z foru równocześnie zwolnił. I jeszcze inni,ale nie zaspamuje tego tematu masa, bo jeden z drugim kapowniki napiszą raport do moda, a po co.
Skąd wiesz, że @Wujek był modem jak tu od niedawna jesteś?
 
  • Like
Reactions: JB_
Back
Top