Okiem Hejtera-Kontrowersje MMA

masu.jpg
 
Jako moj komentarz posluzy pewna anegdota. Poznalem sie z @Masu na wazeniu przed UFC w Krakowie, kazdy kto na nim byl wie, ze na miejscach dla mediow mogl wowczas usiasc praktycznie kazdy. W pewnym momencie pojawil sie rowniez Dominik Durniat czego nie omieszkalem zauwazyc. Do dzis pamietam wyraz dezaprobaty na twarzy @Masu, ale dopiero od niedawna go tak naprawde rozumiem ;)
 
Nie zgadzam się @Masu . Wyolbrzymiasz. Szukasz na siłę sensacji. Chciałbyś, aby dziennikarze zadawali pytania o linię demarkacyjna na szczecińskich bramkach oraz zasięg dilerki? A może ilość dziesion sprzedanych w Opolu i Poznaniu? Czy może branże windykacyjną w Olsztynie i Płocku? Daj chłopakom żyć.
 
Nie zgadzam się @Masu . Wyolbrzymiasz. Szukasz na siłę sensacji. Chciałbyś, aby dziennikarze zadawali pytania o linię demarkacyjna na szczecińskich bramkach oraz zasięg dilerki? A może ilość dziesion sprzedanych w Opolu i Poznaniu? Czy może branże windykacyjną w Olsztynie i Płocku? Daj chłopakom żyć.
:mamed:

Ja bym tylko chciał wiedzieć czy gdzieś indziej wygląda to inaczej. W USA jedynym, który chciał się ostatnio "postawić" reżimowi to Ariel Helwani. Przypomnieć jak to się skończyło? Można znaleźć złoty środek pomiędzy wchodzeniem w dupki, a napierbalaniem hejtem z mikrofonu i chyba o to w tym chodzi. I jakich Ty kontrowersji oczekujesz? Tak jak napisał @Comber, w tę stronę powinni pójść redaktorzy? #samobój

Rozumiem o co chodzi, gdy piszesz "więcej odwagi", ale co taki "odważny dziennikarz" dostanie w zamian? W poniedziałek przecież i tak będzie musiał iść do swojej "zwykłej" pracy. :)
 
Dobrze, że w końcu ktoś to napisał, nie czuje się już odosobniony. Ciężko przechodzi mi to przez klawiaturę ale Mrozowsi chyba robi najbardziej neutralne wywiady i potrafi zadać trudniejsze pytanie. Jednak przez ilość facepalmów które sobie zadałem słuchając niektórych jego wypowiedzi, bądź prób żartu uznałem, że bezpieczniej dla szarych komórek będzie tego nie słuchać. Z braku laku został Dominik. Pomijając lewackie zapędy sprawia wrażenie miłego i poukładanego chłopaka jednak do wywiadów brakuje mu pewności siebie. Za każdym razem mam wrażenie, że płaszczy się przed rozmówcą i ma ochotę przepraszać za każde choć nieco niewygodne pytanie. Mam też powody myśleć, że jest mało obiektywny. Mimo wszystko szanuje go za stosunkowo dużą ilość pracy w stosunku do innych "branżowych dziennikarzy".
 
Panowie, felieton jest okiem kibica. Ja chciałbym od kogoś innego otrzymywać "jakiś" kontent. Tak jak wy nie zamierzacie stawiać się na macie w Ankosie, tak ja nie mam zamiaru udawać dziennikarza.

Grając w rugby bywałem krytykowany, ale nikogo nie zapraszałem na boisko, żeby mu przypadkowo wbić metalowe bolce w mosznę.

Tak więc @defthomas ty dbaj o to, żeby ci ktoś kukułczych jaj nie podkładał i nie robił marketingu za darmo a ja będę sobie prowadzić swoją firmę.
 
MMARocks powinno miec obok tzw "klakierow" jeszcze dziennikarzy z "Cohones division". Do slodkich, smiesznych i hejtfree wywiadow by sie posylalo Dominika i dziewczyny, reszte by ogarniali chlopaki z CD.
 
Back
Top